Zmijas96
Dołączył/a: czerwiec 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mecz Araujo bez czerwonej meczem straconym
0
Takie coś to by był faul jedynie w przypadku starcia z bramkarzem realu. W przeciwnym razie prawidłowy gol.
0
@KurpiqFcB ważne że Mbappe może odpocząć
1
Mój klient jest niewinny.
0
@Fake69 Mareczek to za słaby nawet, żeby ławkę grzać, bo już Wojtas to robi :)
1
Żeby nie wyszło jak z raphinia…
1
Przedłużyć Robercika o rok i wziąć go za darmo to ok, ale płacić 65mln to trochę za dużo
0
Szkoda, że nie kontuzja reki
1
Przecież Yamal ma teraz grać mniej, by odpoczywać to roony jest idealny na zmianę.
6
Mieliśmy nie mieć kontuzji, bo nie graliśmy na klubowych mś. A tutaj wychodzi odwrotnie.
3
Zasłużył na paczkę papierosów. Yamal zagrał słabo to za karę powinien pobiec do sklepu.
11
Fermin swój chłop :)
1
Real 4 wpierd*** pod rząd to muszą zrobić wszystko, żeby nie było 5, więc niema opcji, że to cofną.
5
Podstawowa 12 Barcelony
3
Wojciech talizman Szczęsny.
1
@Guillegavira fati zostanie w monaco, bo mają opcję wykupu.
0
Mbappe więcej karnych niż lewy bramek.
4
Jeśli tak będzie grał jak dziś to za 30mln warto go wykupić.
16
Myślę, że wiewiórka jest fanem Realu Madryt.
1
Będzie pożywka dla prześcieradła TV
3
Wielki sukces naszego zarządu. BRAWO
0
Podniesiona do 90 czyli za 70 chętnie puszczą.
1
Ja bym go sprzedał, uporządkował sytuację z FFP, a na jego miejsce i tak wskoczy ktoś nowy. Wszyscy płakali, gdy odchodził Dembélé, a tymczasem zastąpił go dużo młodszy i lepszy Yamal.
1
fermin zamiast olmo
7
Te rejestracje w la liga to jakiś żart. Przepisy napisane pod Real, który może sobie wydawać ile chce i rejestrować każdego ????????♂️.
0
Lepszy już ten Rashford i w następnym roku jakiś większy transfer, bo tak to ciagle będziemy w długach…
5
Szczęśliwej drogi już czas.