1

Mecz Araujo bez czerwonej meczem straconym

0

Takie coś to by był faul jedynie w przypadku starcia z bramkarzem realu. W przeciwnym razie prawidłowy gol.

0

@KurpiqFcB ważne że Mbappe może odpocząć

1

Mój klient jest niewinny.

0

@Fake69 Mareczek to za słaby nawet, żeby ławkę grzać, bo już Wojtas to robi :)

1

Żeby nie wyszło jak z raphinia…

1

Przedłużyć Robercika o rok i wziąć go za darmo to ok, ale płacić 65mln to trochę za dużo

0

Szkoda, że nie kontuzja reki

1

Przecież Yamal ma teraz grać mniej, by odpoczywać to roony jest idealny na zmianę.

6

Mieliśmy nie mieć kontuzji, bo nie graliśmy na klubowych mś. A tutaj wychodzi odwrotnie.

3

Zasłużył na paczkę papierosów. Yamal zagrał słabo to za karę powinien pobiec do sklepu.

11

Fermin swój chłop :)

1

Real 4 wpierd*** pod rząd to muszą zrobić wszystko, żeby nie było 5, więc niema opcji, że to cofną.

5

Podstawowa 12 Barcelony

3

Wojciech talizman Szczęsny.

1

@Guillegavira fati zostanie w monaco, bo mają opcję wykupu.

0

Mbappe więcej karnych niż lewy bramek.

4

Jeśli tak będzie grał jak dziś to za 30mln warto go wykupić.

16

Myślę, że wiewiórka jest fanem Realu Madryt.

1

Będzie pożywka dla prześcieradła TV

3

Wielki sukces naszego zarządu. BRAWO

0

Podniesiona do 90 czyli za 70 chętnie puszczą.

1

Ja bym go sprzedał, uporządkował sytuację z FFP, a na jego miejsce i tak wskoczy ktoś nowy. Wszyscy płakali, gdy odchodził Dembélé, a tymczasem zastąpił go dużo młodszy i lepszy Yamal.

1

fermin zamiast olmo

7

Te rejestracje w la liga to jakiś żart. Przepisy napisane pod Real, który może sobie wydawać ile chce i rejestrować każdego ????????‍♂️.

0

Lepszy już ten Rashford i w następnym roku jakiś większy transfer, bo tak to ciagle będziemy w długach…

5

Szczęśliwej drogi już czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?