0

0

polishsoldier
W koncu ktos normalny... myslalem ze juz tu takich nie ma.. ze sa tu tylko kibice messiego a nie zespolu..

0

0

0

0

messi57
akurat to porównanie jest bez sensu.. bo druzyna bez trenera jest wstanie wygrac ale juz 1 pilkarz przeciwko 11 nie jest troche pomyślunku...

0

0

marsan
callejon na pewno zrobil wiecej w tym sezonie niz pedro.. wymowka kontuzje do mnie nie przemawia.. gdyby kozka nie skakala to by nogi nie zlamala

0

0

franiokleszcz
no i co Ci do tego? jestes tutaj kims waznym? robisz z siebie debila i probujesz robic z siebie palanta do nasladowania dla tutejszych gowniarzy.

Jestes bardziej antykibicem realu niz kibicem barcy.. reprezentujesz tylko docinki w strone madrytu i zdupne porowniania... ogarnij sie koles.
Bo tacy kibice jak Ty przynosza wstyd takiemu klubowi jak Barca...

0

i dalej to samo... dlaczego dzisiejsze nastolatki bardziej zajmuja sie ciaglymi porównywaniami do realu zamiast zajac sie swoim zespolem.. ludzie wy jestescie gowno nie kibice tylko real to real tamto wszystko staracie sie porownywac do zespolu z madrytu... gowniarzeria nic wiecej.

transfery Realu na pewno sa lepszymi zakupami niz te Barcelony zobaczcie srednia wieku krolewskich tytuly powoli przychodza dopeiro ta druzyna sie zgrala...

ale nie wy jestescie choro zapatrzeni w samouwielbienie ( nie wszyscy) wystarczylo pare lat z trofeami i byciem na szczycie a zachowujecie sie jak debile. Wasze trofea przy trofeach realu dalej sa marne a wy dalej... troche ogaru bo to juz jest fobia..

0

Barçaparasiempre,
wlasnie o takich jak Ty mowilem.. lecz jestes za tepy zeby to pojac.

juliancarax
zawsze tylko real real i real... typowy kibic barcelony..

0

weezer
wlasnie zrobiles to samo.. zanim cos napiszesz pomysl

0

Jest tu jakas wzmianka o Realu?? Niektore osoby maja niezly kompleks bialych.. zamiast pogratulowac druzynie to wola pisac o rywalu..
Swiadczy to o klasie kibica..

0

valdez lepszy od ikera hahahah komus sympatia klapki na oczy zalozyla..
VDB wie lepiej kto jest lepszy i kto powienien stac miedzy slupkami na euro :)

0

taka prawda ze leo dal tytuly jak i zniszczyl szacunek klubu... za ery ronaldinho Barca miala szacunek byla lepsza i byla podziwiana za ery leo dostala chorego mniemania o sobie pomocyh z zewnatrz w pucharach itp.. Leo niszczy ten klub jest skaza..

0

kubafcb102
wlasnie dla takich jak Ty tu jestem.. sezonowcow ktorzy nie maja oddanego serca dla klubu.. bardziej dla was sie liczy ilosc goli messiego niz ogolna liczba bramek zdobytych przez Barce.. tacy kibice sa nic nie warci..

0

kibicem jest sie klubu nie jednego zawodnika...

0

lukasznidzica
ciagna mnie palanty ery messiego do Barcy nic nie ma tylko do niektorych zakochanych po uszy w leo chlopcow:)

0

0

tutaj nie ma kibicow Barcelony jak sa to nieliczni.. i nie szczekaja :) Sa tu kibice bardziej Messiego niz klubu i takimi sie pomiata :) przybyli tu wraz z pucharami i bronia swojego leosia...

0

franiokleszcz
wez nie szczekaj :D bo to wy byliscie cale wieki za plecami real zawsze byl tym klubem na szczycie a wy zawsze pod nim.. tak bylo jest i bedzie Madryt to legendarny klub i tego mu nikt nie wezmie zawsze bedziecie milimetr nizej :)

0

ale tez dostali do bardzy w spuer pucharze,,, albo w PH... w SuperPucharze byli lepsi i fuksem wam sie udalo w PH rowniez w drugim meczu byli lepsi i zasluzyli na awans... a wy przeszliscie w tych pucharach jak Chelsea z wami dalej.. jak widac w rewanzu ligowym juz szczescie nei dopisalo bo ile mozna

0

ekztrakt
czepian potrafisz sie tylko slowek? Jak masz cos mozgu to sie zczaisz ze chodzilo o SPE i KMŚ

0

juliancarax
franiokleszcz
Zamknac buzie banda niedojrzalych palantow :)

0

brak pokory? To uwazanie siebie za wiecej niz klub i uwazanie kazdego z zawodnikow druzyny za najlepszego na swojej pozycji...
barca wygrala 3 puchary... aha jakie? grala tam z jakimis pokrakami i sie tym ma szczycic? puchary 2-1 meczy..
Real Barce zdetronizowal.. Ronaldo messiego lecz niektorym sie nei przegada.. po tylu latach na szczycie ciezko z neigo zejsc co ;)

0

wymiana podan moze i najladniejsza... ale bramka najpiekniejsza to to nie bylo... znow faworyzowana Barca..

0

z juliancarax sie nie gada bo chlopak za bardzi sie spina i wtedy poci by pokazac swoja racje...

0

franiokleszcz
czyli masz teraz 28tak?:D to jestes starszy bo mam 21 :)

popłynąłeś za daleko :) Ty o tym wiesz... mozna sciemniac ale z umiarem Ty go nie masz :D odpuszczam pozdrawiam :D

juliancarax
aha.. idz dalej grac w wiedzmina :)

0

no to ile latek masz szczerze?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?