0

jesteś*

0

franiu
dlugo pisales... poruszasz temat rodzicow czyli wiedzialem, nawyki z gim :)
ja jestem kozak? po prostu mam banie z takiej osoby jak TY :D no bo zobacz człowiek co Ty pisze chcesz byc wyraznie dorosły :D mnie to strasznie bawi:D Do tego ten tekst daj namiary no bomba! :D
Moja orientacja jest taka jak napisales :D jestem bogiem oczym juz wspomnialem i wiesz lepiej wiec po co mam zaprzeczac :) "wasza strona"? widze jestes wspolzalozycielem... :)

0

franiokleszcz
hahahahhahaha jestes bogiem:D i co przyjedziesz do innego miasta tak mnie "skopac" ? pewnie sam albo max w 5 bo wiecej do fury nie wejdzie skad wiesz ze 10 typa nie ogarne :D ciekawa postacia jestes:D

0

franiokleszcz
haha niezycze sobie a kto Ty jestes? zwykly szary czlowiek z przed monitora z zalosnym nikiem ktory wydaje Ci sie zabawny haha koles rozwalasz sysytem:D
to co piszesz rowniez jest interesujace:D kryskogej:D kurde jakis tekstow w gimnazjum ucza szacun men

0

juliancarax
niemiec moze sie smiac a hiszpan juz nie?? biedactwo...

0

Mazix
ale pysznie lizesz tylek koledze franiokleszcz fajnie ze masz kogos do kochania w sieci :)

Franiokleszcz
no i co mnie to obchodzi ze pare osob tak mowi? a co oni przyznaja takie wyroznienie? walnij sie leb jak mozna kogos kto dopeiro od paru lat jest na wysokim poziomie nazywac najlepszym w historii... flapujcie dalej pod leo :) pod roniego tez flapowaliscie wielcy kibice 6 tytulów hahaha

0

0

prokofiew
"zadna przewaga biorac pod uwage ilosc karnych jaka dostaliscie w tym sezonie i ilosc brakem strzelona sredniakom. "

Wstyd że kibice Barcy maja takich kibiców jak Ty... z tego co czytam jesteś zdesperowanym zaslepionym sezonowcem...
Bramki strzelone średniakom? A Barca komu gole strzelała?? tym samy średniakom a jakoś wbiła ich mniej. Messi komu walił po 3 bramki własnie tym hiszpańskim ogórkom bo jakoś w meczach z Realem trafić w tym sezonie nie mógł. Do tego tekst o karnych... mówi to kibic drużyny która słyneła w ostatnich latach z pomocy sędziowskiej.. do tego pod koniec sezonu jakoś nagle ekipą karnych stała się Barca której te 4karne załatwiły Pichichi...
brzydze sie takimi jak Ty

0

Astad
Argumento koksie se mozesz wsadzic... bo kogo waszerowali sterydami to juz sie nie pamieta co? hipokryta.
W poprzednim sezonie grali na Ronaldo? to nie wiem skad reszta tyle bramek miala... widze info z d... wziete. GDyby nie Messi bylaby walko o puchary a nie o majstra i to boli... ale dlugo on tak skikac nie bedzie:)

0

Statystyki sa slepe... w Barcelonie on jest od zdobywania bramek cały cieżar goli spoczywa na nim. Ostatnią piłką szuka się jego... więc nie ma co się dziwić że ma tyle goli.. Barca jest tak uzalezniona od Messiego jak my od tlenu..
Więc ten rekord jest ślepy i nie robi takiego wrażenia jak bramki "mylera" niech w przyszlym sezonie graja od poczatku na Ronaldo w Realu a na 100 sie skonczy.. szkoda ze z fcbarcelony zrobila sie fcmessi

0

obrus1988
portugalia to zespol ktory bardzo dobrze sobie radzil w ostatnich imprezach sobie siegnij pamiecia... gdzie dochodzili... wiec te nozki az tak bardzo im chyba nei drzaly.. bo zawsze sie zaprezentuja z dobrej strony. CR7 sie spali w reprze... ten co strzelil 50goli ma ten sam problem..

Sanchezka
No rozumiem.. ale o newsa to pretensje do autora w sumie nie wiem co go pokusilo by to tu wstawic

0

jaka spina tu panuje... jak wrzucane byly newsy gdy jakis pilkarz lub trener chwalil messiego to zaraz podnieta i pisanie on ma racje.. jak ktos mowi w druga strone zaraz placz... niektore osoby chyba jeszcze nie zrozumialy ze pewien etap sie skonczyl... w koncu musial...

0

kopytko
człowieku jak nie masz pojęcia o sytuacji to sie nie wypowiadaj...
bo messi kazda sytuacje wykorzystuje.. jak ja widze takei piepszenie to mnie szlak trafia kibic pfff

0

"To sama Barcelona przegrała mistrzostwo bardziej niż zdobył je Real, bo porażki z Osasuną czy z Getafe nie powinny się zdarzyć, z resztą tak samo jak remisy z Realem Sociedad czy Sevillą, kiedy Leo Messi nie wykorzystał karnego"

Nie no troche nie halo pisanie takiego czegos... rownie dobrze mozna napisac ze Real sam prawie przegral lige przez remisy ktore daly nadzieje na remontade..

0

dudek89
No ok.. ale tez nie mozzna na niego wjezdzac jesli pojdzie do Madrytu..
to tak jakbys zostawil swoja dupe bo masz ja gdzie i jesli ona zaczelaby chodzic z Twoim najwiekszym wrogiem to jeszcze bys mial miec do niej pretensje? przeciez Ty porzucasz..

Co nie zmienia faktu ze watpie ze City go pusci nawet do madrytu.. kasy oni maja multum wiec po co by mieli sie osłabiac...

0

dudek89
Hipokryzja nic więcej.. potraktować w taki sposób najlepszego defensywnego na świecie i jeszcze od niego wymagać.. jakim prawem? Barca go olała więc czemu ma teraz na nią patrzeć?
Nie przechodzi bezpośrednio z Barcy do Realu.

0

Jaka lista zdrajców jaki brak szacunku? Powaliło was??
Tu są dorośli faceci czy co? A niech idzie do Realu czemu ma się litować nad klubem który się go pozbył bo wołał gorszego wychowanka?.. Podziękować można Guardioli nic więcej.. jak go można było sprzedać to ja nie rozumiem on jest Najlepszy na tej pozycji..
Yaya ma prawo iść nawet do samego Realu i tylko szczeniaki będą go przez to linczować, Barca nie postąpiła fer to dlaczego on ma się dostosować do wydzimisiów kibiców i Barcelony. Skoro ma ambicje i chcę czegoś więcej niech śmiało wali do Madrytu i niech pokaże w GD kto tak na prawdę jest lepszy on czy Baszkłets...

0

flicka
the special one - ten przydomek zostal mu dany sam sobie tego nie wymyslil..

Wiecej niz klub.. to co moj drogi to oznacza??

Zgadza sie Barca miala swoje okresy w historii lecz Madryt byl druzyna bardziej dominujaca na przestrzeni ostatnich 100 lat o czy mswiadcza trofea itp.. chyba nie zaprzeczysz? nie bez powodu nazwano Madryt klubem XX wieku.

W kazdym kraju gdzie byl sciagal wszystko na siebie wlasnie mowiac prawde.. malo jest menagerow z jajami co nie boja sie powiedziec to co mysla.. guardioli brakowalo jaj.. mowil tylko to co bylo stosowne i eleganckie by nie zmazac postaci jaka wykreowal czyli eleganckiego dzentelmena. Nie bez powodu Mou powiedzial ze Guardiola sie zmienil... zna go takim jaki jest na prawde a nie po zalozeniu maski trenera Barcelony

0

Wcale się nie dziwię Mou ze wyskakuje z takimi tekstami jak kibice Barcelony to w większości nastolatkowie którzy lapią haczyk i się bulwersują... to jest mistrzowskie odwracanie uwagi od swojego zespolu ;) Barca bardziej nienawidzi Mou niż realu... a czy nie o to chodzi Mou?? lapiecie haczyk jak ryby w wodzie.
On zawsze taki byl w każdej lidze robil to samo.. i zawsze na dobre to wychodzilo. Nie bez powodu jest uwazanego w swoim fachu zreszta w kazdym kraju w jakim gral zdobywal majstra czego nikt mu nie zabierze. Z drugiej strony bez powodu nie wjezdza ciagle na jeden zespol... na zespol ktory ma manie wyzszosci i uwaza sie za najlepszego i ponad innymi.. samo nazywanie siebie "wiecej niz klubem" jest oznaka samouwielbienia i przerosnietego ego.. no ale.. nie ma sie co dziwic przez wieki bedac w cieniu najwiekszego wroga musialo odbic pietno na psychice...

0

juz pomijajac Mou.. najbardziej smieszni sa sezonowi kibice z nikami messi leo LM10 itp lub Ronaldo cr7 itp... zal mi takich osob kibice jednego zawodnika nie klubu..
Jeszcze pol roku do nagrody po co o niej gadac jak jeszcze tyle moze sie zmienic...

0

Vova
człowieku Ronaldo zawsze strzela z kazdej pozycji.. inaczej zachowuje sie na boisku niz Messi. To że oddaje tyle strzałow nie znaczy ze graja na niego ogladam kazde spotkanie Realu i mi nei wmowisz swojej teorii. Kluczowe podania nie sa tak czesto posylane do neigo jak w przypadku messiego

0

Hocker
41 goli ?? Widać kto śledzi tylko ligę hiszpańską od święta... Z moich wiadomości wynika że ma 46bramek.

Sebastian96
Tym tekstem chłopie się pogrążyłeś że wszystkie piłki lecą na Ronaldo... gorszego argumentu nie mogłem napisać.. spójrz na statystyki strzelców w Madrycie a Barcelonie i dowiesz się na kogo wszystkie piłki lecą.. właśnie na Twojego Leo.. Krystyna był odciążony w tym sezonie ze strzelania bramek przez Benzeme i Higuaina. W Barcelonie jak nie strzelał Leo to było widać co się dzieje...

Co do Trofeum Zamora... Valdez jest chyba największym szczęściarzem na świecie.. będąc drugim bramkarzem w lidze zdobywa tą nagrodę po raz enty..

Co do Pichichi... Wynik imponujący.. ale nie zdziwię się jak za rok będzie tylko historią oni (M/R) z sezon na sezon progresują.

0

zeby nie bylo ze hejtuje Messiego bo wole go od Ronaldo ale obiektywnie obydwoje roz... granice z bramkami w tym sezonie i z szacunku wypadaloby to tez napisac

0

CO zabolało i wielkie oburzenie? 46 a 50 ale równica 4karne w końcówce sezonu mniej...

0

Widze ze sie pomija osiagniecie Ronaldo z tego sezonu.. 46bramek to prawie to samo co 50..

0

zagranie pod publike.. pomoge chlopcu beda mnie lubic logiczne.. co innego gdyby to zrobil po kryjomu po cichu.. a nie dla mediow

0

mazix
dziecko nie wypowiadaj sie...
hejtuje nieułomne istoty piszace totalne bzdury nie moja wina ze tyle planktonu na stronkach

0

Sebastian1982
Widać że rocznik z dupy wyssany...
Messi 10x droższy od Ronaldo?? puknij się w łeb człowieku.. droższy to może on jest o pare milionów. Niektórym na prawdę na banie siadło jakie pierdoły wypisują...

0

Vamos Barca:)
czlowieku skad wiesz znasz go? wiec nie gadaj glupot ze by nie poszedl za miliard euro bo zaden czlowiek nie jest tyle wart!! Juz nie jeden byl tym kim jest Messi i roznie to sie konczylo nigdy nie wiadomo co on zrobi w bani jego nie jestes. Jak mi takie cos dziala na nerwy bycie pewnym zachowania osoby ktorej sie w ogole nie zna.

0

nikt nie da takiej kwoty za niego.. graczem znakomitym jest ale nie wartym tyle kasy juz niech nie robia z niego bog wie kogo bo to powoli robi sie zalosne.. za ta kwote skompletowac idzie druzyne ktora z Realem i Barca bilaby sie o majstra. Plota nic wiecej.. takich jest tysiace...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?