Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Martwy Przynajmniej teraz można kupić niepokruszone chipsy, bo pamiętam, że ludzie zawsze macali te paczki żeby znaleźć kapselki i kruszyli chipsy.
31
@mrboom Wychowaj jak swoje.
0
@Ojciec5tkidzieci Polskie filmy nie dla mnie, nie oglądam.
1
@maroon Pewnie już z drugi albo trzeci egzamin poprawkowy :D
0
@Kubsoleon Dla mnie każdy film robi większe wrażenie na ekranie kinowym ;)
1
Odpowiedź prowadzącej na skargę studentów (Uniwersytet Łódzki).
https://zapodaj.net/plik-2VmEjhYbsS
@Sulimo
2
@IronSanHybrid Fajnie wygląda ta przystawka, a co na główne danie?
0
@tbas Oczywiście, że ma wybór. Może znaleźć sobie pracę, w której nie trzeba pracować w niedzielę.
Niedziele handlowe to straszna głupota. W sobotę po południu nie kupisz już sobie ani mięsa, ani warzyw, bo wszystko jest przetrzebione. Ludzie jak po***ani kupują ile się da, a sklep już potem nie dokłada, bo przez niedzielę to będzie tylko leżało i się psuło. W poniedziałek od rana też w większości sklepów pustki na półkach, bo jeszcze pracownicy nie zdążyli wyłożyć towaru.
Najważniejsze jednak, że Polacy mogą iść do kościoła... Oh czekaj, zamiast do kościoła, to idą do kina czy restauracji, które są otwarte. Hipokryzja.
1
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie. Na początku jego przygody z Barceloną, to dryblingi wyglądały tragicznie. Przegrywał chyba każdy pojedynek.
0
@joloskyy Kluczowe podania, udane dryblingi, strzały i odbiory to nie są byle jakie statystyki, ale pokazują jak ogromną pracę wykonuje ta dwójka na boisku.
11
Tylko dwóch zawodników w La Liga w tym sezonie zanotowało więcej niż 10 kluczowych podań, 10 udanych dryblingów, 10 strzałów i 10 odbiorów: Lamine Yamal i Raphinha.
2
@szymon6847 Son jest stworzony do gry z kontry, a jak wiemy, to Barcelona raczej tak nie gra. Uwielbiam tego piłkarza, ale nie wydaje mi się, żeby on sobie tutaj poradził. Nie ten profil piłkarza.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dla niego te 3 miliony to pewnie jak dla nas 3 tysiące.
Nie wiem czy bym się domagał, skoro tak bardzo kochałem swojego pracodawcę.
0
Kun Aguero żąda od Barcelony wypłacenia zaległych 3 milionów po rozwiązaniu kontraktu.
W czerwcu 2024 roku odbyło się spotkanie obu stron, które miało załagodzić konflikt, ale nie przyniosło ono rozwiązania.
Ciekawe czy fejur.
3
@MessiForeverTheBest żółci tysiąc
3
@vangoor Mówi to ziomeczek, który celowo używa słowa "gunwami". Przyganiał kocioł garnkowi.
Nie wiem w sumie co ma wspólnego używanie takich słów z umiejętnością poprawnego wykonania przewrotu.
2
@Kgorecki2500 *nigdy nie będę milionerem*
Tymczasem hiperinflacja w Polsce w 2050 roku...
0
@Arden Liverpool nie jest biednym klubem, więc te kilkanaście milionów za TTA zimą nic im nie daje. Lepiej zostawić go w składzie i starać się wygrać majstra, który im zapewni więcej pieniędzy.
TAA jest obrońcą, który przeciętnie wywiązuje się ze swoich zadań defensywnych i wątpię, że transfer to zmieni. On swoją markę zbudował na ofensywnej grze, bo to mu wychodzi najlepiej.
1
@Danny Gaucho Jeszcze łatwiej.
0
@Danny Gaucho Będę Cię zgłaszał na FB za dodawanie fejurów.
7
@Danny Gaucho EZ
https://cdn.donald.pl/filer_public/ac/30/ac301b73-491b-4d75-a4a3-ba2869a1071a/zlodziej_radom.png
5
Piłkarze, którzy strzelili najwięcej hat-tricków w historii reprezentacji:
Cristiano Ronaldo ---> 10 hat-tricków
Sven Rydell ---> 9 hat-tricków
Ali Mabkhout ---> 9 hat-tricków
Lionel Messi ---> 9 hat-tricków
Poul Nielsen ---> 8 hat-tricków
Gerd Müller ---> 8 hat-tricków
Kunishige Kamamoto ---> 8 hat-tricków
Ali Daei ---> 8 hat-tricków
Sándor Kocsis ---> 7 hat-tricków
Pelé ---> 7 hat-tricków
Ali Al-Biski ---> 7 hat-tricków
via FB
1
Rozśmieszyło mnie to.
4
Cristiano Ronaldo poprosił właścicieli Al-Nassr o szybkie zrekrutowanie Kevina De Bruyne i zaoferowanie mu pensji w wysokości miliona euro tygodniowo!
Jest przekonany, że De Bruyne pozwoli Al-Nassr stać się najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej
Źródło: Mirror
Jest przekonany, że De Bruyne pozwoli Al-Nassr stać się najlepszym klubem w Arabii Saudyjskiej XDDD
1
@messi33 Foden.
2
@Lucyfffer Ja już z 6 lat piję yerbe
https://zapodaj.net/plik-wGNfU13Ovv
7
@NeroTFP1 Masz tylko połowiczną rację. Kawa wypłukuje magnez, ale dostarcza go więcej niż wypłukuje, więc bilans jest dodatni.
0
@Faro Przecież nie napisałeś nic złego o Realu, a mnie nic nie boli. Nie rozumiem Twojego podejścia do tematu transferów, które kierowane jest nienawiścią do rywala, a nie zdrowym rozsądkiem.
2
@Faro Nie szukam kontrowersji.
Bardzo dobrze, że nie działamy według Twojego profilu, bo byśmy skończyli z Jovicem czy innym Bajlicem.
@DonCarletto Nie stać, ale kolega @Faro ma bardzo głęboko zakorzeniony kompleks Realu Madryt. Coś się musiało stać strasznego w dzieciństwie.
1
@Faro Ale co mam sobie dopowiadać? XD Zadałem Ci pytanie, na które mi odpowiedziałeś.
Dziwne podejście masz.