Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Pytam Ciebie. Podajesz już chyba drugi raz liczbę 11 spotkań, więc w sumie jestem ciekaw czemu na taką liczbę się uparłeś.
EDIT: Z tego co widzę, to 12, 13 i 14 mecz wygrali - kolejno z Betisem, Betisem i Barceloną.
0
@Kgorecki2500 gęstrzy -> gęstszy
litowo jonowego -> litowo-jonowego
160km -> 160 km
szybszego ładowania -> częstszego ładowania
Literówek i przecinków poprawiać mi się nie chce, bo dużo tego XD
0
@NeroTFP1 A w 12 ostatnich spotkaniach w europejskich pucharach ile meczów wygrali?
0
@Kgorecki2500 Gdzie ten poprawny językowo wpis? XD
2
@barteq Fermin.
1
@PatrykBarca Też Bilbao mi zostało :D
0
@fcbarcafan19 @PatrykBarca zagraliście?
0
@Sinirsey Co Ty bierzesz xD
0
Jest już nowy odcinek od Tomeczka Ćwiąkały
28
A ja biorę z Kauflandu wózek za złotówkę i sprzedaję go na skupie złomu za 19 zł. Oczywiście, nie są to duże pieniądze, ale przynajmniej uczciwie zarobione.
25
@karolszymek Gratulacje, właśnie przez Ciebie zmarnowałem 15 sekund na czytanie tego g**na XD
13
@MesQueUnClub_87 Narzeczona zrozumie. Powiedz jej i księdzu, że po meczu dołączysz.
2
Spoko dzisiaj kursik na Chelsea - 1.63
Grają drugim składem na wyjeździe z Panathinaikosem, ale przy szerokiej kadrze Anglików, to skład i tak na papierze wygląda zacnie:
Jorgensen; Veiga, Disasi, Badiashile, Cucurella; Fernandez, Dewsbury-Hall; Neto, Felix, Mudryk; Nkunku
Panathinaikos bez swojego najlepszego zawodnika i kapitana - Fotisa Ioannidisa.
0
@pikass14 2 dorosłe osoby ~ 90 zł/miesięcznie
0
@kanver_ Akurat ta krytyka na Penię, to w dużej mierze jego popisu przy ostatniej kontuzji Mareczka. Aktualnie też Iniaki nie jest jakąś oazą spokoju, na razie obrona sobie radzi, więc jakoś specjalnie nie musiał się wysilać.
22
Bieganie to totalna podstawa w piłce nożnej.
0
@burixgm A czym się charakteryzuje nerwice lękowa? Jakie masz objawy?
2
@Jakchcesz Chodzi bardziej o to, czy jest w końcu świadomy, że nie był gotowy na Barcelonę. Przyszedł trener, który ma wiedzę, charyzmę, umiejętności, a efekty jego pracy są widoczne. Xavi narzekał na wszystko i wszystkich, a za porażki obwiniał wszystkich dookoła, tylko nie siebie.
@Derean @tbas No chyba nie myślicie, że przeszło mi przez myśl, że Xavi może być zły z powodu zwycięstwa Barcelony XD
1
Ciekawe co tam ma teraz w głowie Xavi.
0
@Eto'o9 R10 Już pomijając Madrycioków czy Rudigera, to niejeden sędzia by tam pokazał faul Fermina. Stykowa sytuacja, ponieważ pchnięcie było bardzo delikatne, ale wygląda jakby uniemożliwiło to interwencję Koreańczykowi.
4
@ArcziArtt Ty zachowałeś się jak dojrzały i świadomy kibic, a Twój znajomy mentalnie wciąż tkwi w gimnazjum.
1
Ależ wczoraj fatalny błąd sędziego w meczu Atletico - Lille przy karnym dla Francuzów.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14945119#comment-14945119
Jak tam @Kuba_1 Kubuś Kubula? Widzę, że z kolegą @F3DO (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14945129#comment-14945129) zweryfikowaliście Barcelonę na podstawie 20 minut meczu. I do tego @szymonekk Szymcio Szymi (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14945143#comment-14945143), który mam nadzieję, że mecz wyłączył, bo po co oglądać jak się zna wynik końcowy?
0
@Rust_Cohle Jednak mój typ wszedł. Inter na fuksie, ale 90 zł do przodu :D
1
Brawo Fermin! Twój gol.
0
@tomek8756 Niestety. To była kwestia czasu.
1
Jeśli nie zaczniemy utrzymywać się przy piłce to ciężko to widzę. Bayernowi w końcu coś wpadnie.
0
@Rust_Cohle Całkiem możliwe. Kurs całkiem znośny, bo 1.72.
0
Na Fortunie jest spoko bonus 30 za 30.
Za 30 zł można obstawić Barcelonę oraz Inter, do wyciągnięcia 90 zł, a nawet jak Wam nie wejdzie, to dostajecie 30 zł w postaci punktów.
4
@karolszymek Jeszcze bezczelnie kłamią, że są najstarszym miastem w Polsce, a to Złotoryja dzierży ten tytuł.