Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Wiadomo, że ktoś musiał wygrać. W sumie nie jestem aż tak w temacie, więc nie wiem, jakie to może mieć znaczenie dla Polski, ale z tego, co czytałem, dla Amerykanów i amerykańskiej gospodarki lepiej byłoby, gdyby wygrał Trump.
@michal26 Kalifornię zgarnęła dzięki celebrytom?
1
@Bykunn Jednak przewaga jest znacząca :D
2
Demokraci chyba sami są sobie winni, skoro najpierw wybrali Bidena, który wydaje się mieć słaby kontakt z rzeczywistością, a potem na jego zastępczynię Kamalę, która rzucała populistycznymi hasłami i skupiła się głównie na obietnicach dla czarnoskórych.
@michal26, tak czy nie?
0
@partymaker Po Twoim zachowaniu i wyzwaniu zawodników, to bym nie powiedział, bo 12-latkowie zachowują się podobnie.
0
@SinMistico Tak 7/10 bym powiedział.
0
@Remi70 Wykorzystał błąd Royala i tyle. Podobnego karnego wywalczył Neymar przy remontadzie z PSG.
@partymaker A jak! Trzymaj kciucki żeby Real znowu nie trafił, bo będzie wstyd do szkoły jutro iść xD
1
Jakie wiadro pomyj się wylało, bo nielubiany piłkarz trafił gola z karnego xD
0
@Pnog37 Tak i PSV też :D
3
@MesQueUnClub_87 Albo Dodi z atencyjnym postem, żebrzącym o lajki.
3
@Jakchcesz Sprzedać mieszkanie w Kaliszu, to jak wygrać na loterii!
1
@4drian0 Dodi jednym z gorszych w La Lidze, Dodi jednym z gorszych użytkowników na La Rambli. Ziobro zaskoczenia.
5
@Schoogs Dla mnie piłkarz klasy światowej to zawodnik, który posiada umiejętności wymagane do gry na swojej pozycji na poziomie światowym, czyli takie, które pozwalają mu rywalizować z najlepszymi na świecie. Moim zdaniem Vidić bez problemu kwalifikuje się do tego grona.
6
@messi564 A ja mam coś przeczucie, że Gyokeres pójdzie to TOP 5 i będzie strzelał po 10 goli na sezon.
6
@damianex10 A Twój wygląda jakbyś wymyślił go gdy jako 10-letni Damianek zakładałeś pierwszy raz konto w plemionach :D
14
Fun fact:
50% imienia i nazwiska Roger Federer składa się z "er".
3
@Fantastyczny Chłopiec To nie wiesz, że tutaj jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz?
Po Igrzyskach kisiel w majtkach był tutaj na myśl o Ferminie, to samo po meczu z Bayernem. Teraz zagrał kiepski mecz przeciwko Realowi i nagle jest za słaby...
2
Mario Balotelli wrócił na boiska Serie A po 1701 dniach przerwy. Pojawił się na murawie w 86. minucie, a już 5 minut później został napomniany żółtą kartką.
Warto odnotować, że Genoa wygrała po raz pierwszy od 10 spotkań i dzięki temu zwycięstwu opuściła strefę spadkową. Wygląda na to, że Mario przynosi szczęście.
4
Ale theme song z „Pozostawionych” jest przepiękny. Jestem w połowie ostatniego sezonu i na razie serial bardzo mi się podoba. Kładzie mocny nacisk na ludzkie emocje i analizę psychologiczną, a wszystko to uzupełnia znakomite aktorstwo oraz, jak już wcześniej wspomniałem, świetna muzyka.
„Na całym świecie w tajemniczych okolicznościach znika 2% populacji. Trzy lata po tym wydarzeniu mieszkańcy Mapleton nadal próbują pogodzić się z zaistniałą sytuacją i powrócić do normalnego życia”.
3
@wojopancer A ja na to, że Real nie ma tutaj nic do rzeczy.
6
@Popitek12 Beka, że @MesQueUnClub96 nie zakumał, że nie jest kumaty.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Może być też tak, że Fati już nigdy się odbuduje. I co teraz?
17
@PatrykBarca A ja myślę, że nie ma co porównywać, bo za Xaviego każdy grał kupę, a Gundo był naszym najlepszym zawodnikiem. Nie wiadomo jakby grał u Flicka.
23
@JohnnySilverhand Nawet nie wiem jaki miałeś poprzedni.
2
@ArcziArtt Szczerze? Ch*j wie.
Wiele czynników miałoby na to wpływ, nikt nie jest w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi.
1
@MichalZZZ Domowa.
6
@MesQueUnClub_87 Przez zdecydowaną większość graczy*
Najlepszy wątek poboczny w grze.
0
@Ojciec5tkidzieci Czwórka nie była zła, mi się podobała.
Za to Zemsta Salazara to niestety profanacja tej pięknej serii.
0
@ranger3120 Spokojnie Miłosz. To ta strona.
6
Piraci z Karaibów wracają. Zdjęcia ruszą pod koniec 2025 roku.
Niestety prawdopodobnie bez Depp'a. Piraci bez Jacka Sparrowa to nie Piraci.
https://www.filmweb.pl/news/%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w%22+wracaj%C4%85+Zdj%C4%99cia+do+nowej+cz%C4%99%C5%9Bci+cyklu+pod+koniec+2025+roku-157994
3
@reloaded HOLD!
Jeszcze kilka lat wstrzymywać się i czekać do PS6. Potem też czekać kilka lat aż PS6 stanieje i polować na promkę PS7.
A tak serio, jak będziesz używał, sprzęt nie będzie stał i się kurzył, to kupuj. Te kilkaset złotych, które zapłacisz więcej bez promki, to sobie odrobisz jakoś.