0

@Bykunn Wiadomo, że ktoś musiał wygrać. W sumie nie jestem aż tak w temacie, więc nie wiem, jakie to może mieć znaczenie dla Polski, ale z tego, co czytałem, dla Amerykanów i amerykańskiej gospodarki lepiej byłoby, gdyby wygrał Trump.
@michal26 Kalifornię zgarnęła dzięki celebrytom?

1

@Bykunn Jednak przewaga jest znacząca :D

2

Demokraci chyba sami są sobie winni, skoro najpierw wybrali Bidena, który wydaje się mieć słaby kontakt z rzeczywistością, a potem na jego zastępczynię Kamalę, która rzucała populistycznymi hasłami i skupiła się głównie na obietnicach dla czarnoskórych.

@michal26, tak czy nie?

0

@partymaker Po Twoim zachowaniu i wyzwaniu zawodników, to bym nie powiedział, bo 12-latkowie zachowują się podobnie.

0

@SinMistico Tak 7/10 bym powiedział.

0

@Remi70 Wykorzystał błąd Royala i tyle. Podobnego karnego wywalczył Neymar przy remontadzie z PSG.
@partymaker A jak! Trzymaj kciucki żeby Real znowu nie trafił, bo będzie wstyd do szkoły jutro iść xD

1

Jakie wiadro pomyj się wylało, bo nielubiany piłkarz trafił gola z karnego xD

0

@Pnog37 Tak i PSV też :D

3

@MesQueUnClub_87 Albo Dodi z atencyjnym postem, żebrzącym o lajki.

3

@Jakchcesz Sprzedać mieszkanie w Kaliszu, to jak wygrać na loterii!

1

@4drian0 Dodi jednym z gorszych w La Lidze, Dodi jednym z gorszych użytkowników na La Rambli. Ziobro zaskoczenia.

5

@Schoogs Dla mnie piłkarz klasy światowej to zawodnik, który posiada umiejętności wymagane do gry na swojej pozycji na poziomie światowym, czyli takie, które pozwalają mu rywalizować z najlepszymi na świecie. Moim zdaniem Vidić bez problemu kwalifikuje się do tego grona.

6

@messi564 A ja mam coś przeczucie, że Gyokeres pójdzie to TOP 5 i będzie strzelał po 10 goli na sezon.

6

@damianex10 A Twój wygląda jakbyś wymyślił go gdy jako 10-letni Damianek zakładałeś pierwszy raz konto w plemionach :D

14

Fun fact:
50% imienia i nazwiska Roger Federer składa się z "er".

3

@Fantastyczny Chłopiec To nie wiesz, że tutaj jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz?
Po Igrzyskach kisiel w majtkach był tutaj na myśl o Ferminie, to samo po meczu z Bayernem. Teraz zagrał kiepski mecz przeciwko Realowi i nagle jest za słaby...

2

Mario Balotelli wrócił na boiska Serie A po 1701 dniach przerwy. Pojawił się na murawie w 86. minucie, a już 5 minut później został napomniany żółtą kartką.
Warto odnotować, że Genoa wygrała po raz pierwszy od 10 spotkań i dzięki temu zwycięstwu opuściła strefę spadkową. Wygląda na to, że Mario przynosi szczęście.

4

Ale theme song z „Pozostawionych” jest przepiękny. Jestem w połowie ostatniego sezonu i na razie serial bardzo mi się podoba. Kładzie mocny nacisk na ludzkie emocje i analizę psychologiczną, a wszystko to uzupełnia znakomite aktorstwo oraz, jak już wcześniej wspomniałem, świetna muzyka.

„Na całym świecie w tajemniczych okolicznościach znika 2% populacji. Trzy lata po tym wydarzeniu mieszkańcy Mapleton nadal próbują pogodzić się z zaistniałą sytuacją i powrócić do normalnego życia”.


3

@wojopancer A ja na to, że Real nie ma tutaj nic do rzeczy.

6

@Popitek12 Beka, że @MesQueUnClub96 nie zakumał, że nie jest kumaty.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Może być też tak, że Fati już nigdy się odbuduje. I co teraz?

17

@PatrykBarca A ja myślę, że nie ma co porównywać, bo za Xaviego każdy grał kupę, a Gundo był naszym najlepszym zawodnikiem. Nie wiadomo jakby grał u Flicka.

23

@JohnnySilverhand Nawet nie wiem jaki miałeś poprzedni.

2

@ArcziArtt Szczerze? Ch*j wie.
Wiele czynników miałoby na to wpływ, nikt nie jest w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi.

1

@MichalZZZ Domowa.

6

@MesQueUnClub_87 Przez zdecydowaną większość graczy*
Najlepszy wątek poboczny w grze.

0

@Ojciec5tkidzieci Czwórka nie była zła, mi się podobała.
Za to Zemsta Salazara to niestety profanacja tej pięknej serii.

0

@ranger3120 Spokojnie Miłosz. To ta strona.

6

Piraci z Karaibów wracają. Zdjęcia ruszą pod koniec 2025 roku.
Niestety prawdopodobnie bez Depp'a. Piraci bez Jacka Sparrowa to nie Piraci.

https://www.filmweb.pl/news/%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w%22+wracaj%C4%85+Zdj%C4%99cia+do+nowej+cz%C4%99%C5%9Bci+cyklu+pod+koniec+2025+roku-157994

3

@reloaded HOLD!
Jeszcze kilka lat wstrzymywać się i czekać do PS6. Potem też czekać kilka lat aż PS6 stanieje i polować na promkę PS7.

A tak serio, jak będziesz używał, sprzęt nie będzie stał i się kurzył, to kupuj. Te kilkaset złotych, które zapłacisz więcej bez promki, to sobie odrobisz jakoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?