0

@SinMistico Znasz wytyczne?

0

@Ojciec5tkidzieci Szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę o tym filmie.

0

Komentarz usunięty

2

@Rust_Cohle Czyli Lucek to taka ramblowska Kamala Harris.

0

@Barcanajlepszyteam Nie będzie mógł. To będzie jego ostatnia kadencja.

1

@Barcanajlepszyteam No i Kamala obiecanki kierowała głównie w stronę czarnoskórych...

3

@Batys To Ci nie płacą za posty na La Rambli?

1

@Barcanajlepszyteam Czy jej największą "zaletą" było to, że jest kobietą?

1

@Sinirsey Ciężko się kłócić z tym co napisałeś :D

2

4

@Kgorecki2500 Matkobijca...

5

@don'T.R.I.P.e Lepiej tak niż głosować, bo "rodzice tak głosują" albo "Taylor Swift ją wspiera".

1

@paweldunajecfcb Nieoficjalnie, ale już pewna.

0

@don'T.R.I.P.e To chyba dobrze, że ludzie przed wyborami, przed oddaniem głosu próbują się dokształcić?

3

@Jakchcesz Człowiek uczy się całe życie.

7

@Popitek12 Nie.

12

@Xwowrak Nie może, bo nie urodził się na terenie Stanów Zjednoczonych.

0

@budel17 Co z tego? Swoją grą nie zasłużył na te 32 miliony.
Po prostu niektórzy zawodnicy mają wyrobioną markę i płaci się za nazwisko, a nie umiejętności.

0

@MOLESTA "Gdyby odwrocic sytuacje to w Barcelonie Touchameni po takich "wystepach" bylby wart z 10 milionow."

Co to za głupoty? My Semedo, który był bezjajeczny opchnęliśmy za 32 miliony.

2

@Mezocyklon87 "rasistą jako takim nie jestem"

Jesteś, ale to nie wada.

0

@Michael24 Taki urok dużych klubów.

40

W ciągu ostatniego miesiąca Real Madryt stracił:
- serię meczów bez porażki w lidze (42)
- serię meczów bez porażki w Lidze Mistrzów (14)
- serię meczów bez porażki na Santiago Bernabeu (39)

12

@Jakchcesz A Ty chyba w jakimś McDonaldzie siedzisz i wifi kradniesz, bo mieszkanie sprzedałeś podobno.

15

@ranger3120 Wczoraj zabrakło tylko 3 goli do hattricka.

1

@FCB24 Czy większość, to nie wiem, ale dużo ludzi na pewno.
Przyznali się przecież, że w meczu Polska - Argentyna byliby za Argentyną.

1

@Bolton Skąd wnioski?
Bo został wyjaśniony w tej dyskusji (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14991055#comment-14991055) i ubzdurał coś sobie.

3

@betonito To źle sobie myślisz.

1

@Kidd Ogólnie filmy z Sandlerem to nie są wielkie produkcje. W każdym filmie jest tak samo ubrany (luźne sportowe ciuchy), jest bogaty, wybiera ładną aktorkę na swoją dziewczynę/żoną, zatrudnia kolegów, żeby z nim grali i się wszyscy razem świetnie bawią zgarniając przy tym kupę siana.
@MesQueUnClub_87 Mój to "Jestem legendą".

2

Filmy, w których wystąpił lub które wyprodukował Will Smith lub Adam Sandler, przyniosły 3,7 miliarda dolarów zysków w latach 2000-2015, stanowiąc 20% krajowych wpływów Sony Pictures i 23% jego zysków. Żadne inne studio nie polegało tak bardzo na zaledwie dwóch aktorach w tamtym okresie.

https://www.hollywoodreporter.com/lifestyle/arts/will-smith-adam-sandler-how-sony-suffered-collapse-a-list-star-book-excerpt-1088418

Jakie są Wasze lubiane filmy z tymi panami?

@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87

0

@Bykunn Wiadomo, że ktoś musiał wygrać. W sumie nie jestem aż tak w temacie, więc nie wiem, jakie to może mieć znaczenie dla Polski, ale z tego, co czytałem, dla Amerykanów i amerykańskiej gospodarki lepiej byłoby, gdyby wygrał Trump.
@michal26 Kalifornię zgarnęła dzięki celebrytom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?