Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Znasz wytyczne?
0
@Ojciec5tkidzieci Szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę o tym filmie.
0
Komentarz usunięty
2
@Rust_Cohle Czyli Lucek to taka ramblowska Kamala Harris.
0
@Barcanajlepszyteam Nie będzie mógł. To będzie jego ostatnia kadencja.
1
@Barcanajlepszyteam No i Kamala obiecanki kierowała głównie w stronę czarnoskórych...
3
@Batys To Ci nie płacą za posty na La Rambli?
1
@Barcanajlepszyteam Czy jej największą "zaletą" było to, że jest kobietą?
1
@Sinirsey Ciężko się kłócić z tym co napisałeś :D
2
@MesQueUnClub96 https://x.com/theprayagtiwari/status/1815088017683423742
Chciałeś mema ukraść.
4
@Kgorecki2500 Matkobijca...
5
@don'T.R.I.P.e Lepiej tak niż głosować, bo "rodzice tak głosują" albo "Taylor Swift ją wspiera".
1
@paweldunajecfcb Nieoficjalnie, ale już pewna.
0
@don'T.R.I.P.e To chyba dobrze, że ludzie przed wyborami, przed oddaniem głosu próbują się dokształcić?
3
@Jakchcesz Człowiek uczy się całe życie.
7
@Popitek12 Nie.
12
@Xwowrak Nie może, bo nie urodził się na terenie Stanów Zjednoczonych.
0
@budel17 Co z tego? Swoją grą nie zasłużył na te 32 miliony.
Po prostu niektórzy zawodnicy mają wyrobioną markę i płaci się za nazwisko, a nie umiejętności.
0
@MOLESTA "Gdyby odwrocic sytuacje to w Barcelonie Touchameni po takich "wystepach" bylby wart z 10 milionow."
Co to za głupoty? My Semedo, który był bezjajeczny opchnęliśmy za 32 miliony.
2
@Mezocyklon87 "rasistą jako takim nie jestem"
Jesteś, ale to nie wada.
0
@Michael24 Taki urok dużych klubów.
40
W ciągu ostatniego miesiąca Real Madryt stracił:
- serię meczów bez porażki w lidze (42)
- serię meczów bez porażki w Lidze Mistrzów (14)
- serię meczów bez porażki na Santiago Bernabeu (39)
12
@Jakchcesz A Ty chyba w jakimś McDonaldzie siedzisz i wifi kradniesz, bo mieszkanie sprzedałeś podobno.
15
@ranger3120 Wczoraj zabrakło tylko 3 goli do hattricka.
1
@FCB24 Czy większość, to nie wiem, ale dużo ludzi na pewno.
Przyznali się przecież, że w meczu Polska - Argentyna byliby za Argentyną.
1
@Bolton Skąd wnioski?
Bo został wyjaśniony w tej dyskusji (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14991055#comment-14991055) i ubzdurał coś sobie.
3
@betonito To źle sobie myślisz.
1
@Kidd Ogólnie filmy z Sandlerem to nie są wielkie produkcje. W każdym filmie jest tak samo ubrany (luźne sportowe ciuchy), jest bogaty, wybiera ładną aktorkę na swoją dziewczynę/żoną, zatrudnia kolegów, żeby z nim grali i się wszyscy razem świetnie bawią zgarniając przy tym kupę siana.
@MesQueUnClub_87 Mój to "Jestem legendą".
2
Filmy, w których wystąpił lub które wyprodukował Will Smith lub Adam Sandler, przyniosły 3,7 miliarda dolarów zysków w latach 2000-2015, stanowiąc 20% krajowych wpływów Sony Pictures i 23% jego zysków. Żadne inne studio nie polegało tak bardzo na zaledwie dwóch aktorach w tamtym okresie.
https://www.hollywoodreporter.com/lifestyle/arts/will-smith-adam-sandler-how-sony-suffered-collapse-a-list-star-book-excerpt-1088418
Jakie są Wasze lubiane filmy z tymi panami?
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87
0
@Bykunn Wiadomo, że ktoś musiał wygrać. W sumie nie jestem aż tak w temacie, więc nie wiem, jakie to może mieć znaczenie dla Polski, ale z tego, co czytałem, dla Amerykanów i amerykańskiej gospodarki lepiej byłoby, gdyby wygrał Trump.
@michal26 Kalifornię zgarnęła dzięki celebrytom?