1

Ale on jest mega szybki.

0

@arasz1819 Zainwestowane 2 złote*

0

@arasz1819 Jak ja tutaj stawiam gol Ronaldo. Kurs 1,7 to się opłaca.

0

@T^L ? XD
Swego czasu grałem w hs'a, nie włożyłem w to ani złotówki, a co sezon miałem legendę.

0

@T^L W Hearthstone śmiało można grać za darmo. Nie trzeba tam nic płacić.

0

@Tasde XD
Koniec dyskusji. Nie chce mi się dziesiąty raz pisać tego samego. Miłego weekendu.

0

@Tasde Nie zrobili, bo w żadnej sytuacji tego nie robią (oczywiście poza wolnymi, bo tam za duży tłok).
Tyle. Już przestańcie zganiać wszystko na sędziów.

0

@Sulimo Ja mam:
2 x Exeggutor
1 x Blastoise
2 x Articuno
1 x Gengar
2 x Mewtwo
2 x Lapras
1 x Pikachu

@Sinirsey Ja gram za darmo, ale możesz paczki kupować, tylko drogie są.

0

@Danny Gaucho Racja, dwie.
W sezonie 01/02 już kilkanaście jest.

1

@Sulimo Gram od 3 dni i mam 14 lvl :D

Dużo exów mi też się udało wylosować.

0

@Tasde Takiej wypowiedzi nie widziałem.
Niestety w sytuacji z Lewym nie było rzutu wolnego.

4

@EkspertzOrlikq Kojarzę, że mieli bekę z Konfederacji i pisali złośliwie rzeczy w stylu "Mentzen tylko żartował".
Ciekawe czy tutaj napisaliby "Tusk tylko żartował".

1

@Danny Gaucho Henrik Larsson zdobył Złotego Buta xD O kurde, jestem w szoku.
Widzę, że ładny sezon miał w tym Celticu.

53 gole we wszystkich rozgrywkach, a w lidze 35 goli w 37 meczach. W całym sezonie zanotował JEDNĄ asystę.

39

Piotr Krysiak, czyli dyrektor TVP, zatrudnił partnerkę jako sekretarkę. Dziennikarz ujawnił jej kosmiczne wynagrodzenie - 11 tys.

Znowu ten pis... Dobrze, że niedługo wjeżdża PO, to skończy się kolesiostwo, nepotyzm, a pieniądze zamiast na telewizję pójdą na onkologię. W końcu tak powiedział Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Tasde Mówił, że mogą klatkę ręcznie wybrać i system sam rysuje linie na podstawie tej klatki. Nic na temat ręcznego rysowania linii nie widzę.

0

@Tasde "Nie powiedziałem, że oni porównują swoje linie tylko są sytuacje gdy SAOT popełnia błędy i wtedy arbitrzy muszą sami sprawdzać spalonego"

"Muszą", ale tego nie robią, bo jak widać są zapewne wytyczne od Związku, żeby swoje decyzje opierać na systemie. System popełnił błąd, więc sędzia ma czyste majtki.

0

@Toretto Konfa mnie nie interesuje.

11

@Criss18Barca Lewica wciąż za dużo.

0

@Tasde Rzeczywiście jest taki artykuł, ale mowa tam o tym, że sędzia wybiera odpowiednią klatkę.
Nic nie ma na temat tego, że sędziowie rysują swoją linię i potem porównują z tym, co wyrzygał system. Sędzie może zmienić tylko klatkę.

0

@Lucyfffer No to narysuj w takim razie :D

"System myli buta obrońcy z butem napastnika i jeszcze barki do tego"
Brawo. W końcu zrozumiałeś, że to błąd systemu.

0

@Sysia11 Kto nie docenia Di Marii?

0

@Lucyfffer To ma do rzeczy, że sędziowie w każdym meczu swoje decyzje opierają na tym systemie, a nie, jak tutaj koledzy wyżej zakładają, wyrywkowo - "aaa tutaj se poprawimy, a tam nie".
Zawinił system, a nie sędzia.

Załóżmy nawet, że jesteś sędzią i system wygenerował Ci klatkę, w której jest spalony. I co? Rysowałbyś na szybkości w pikselach linię, która nie da Ci 100% gwarancji? Podważyłbyś decyzję systemu, który pokazał centymetrowego spalonego?

https://zapodaj.net/plik-KNXCcWtz28 - weź mi tu machnij linię pokazującą, że nie było spalonego.

0

@Tasde "z resztą sami przyznają, że czasem muszą sami rysować linię bo system się myli".

Kto tak powiedział i kiedy?

1

@Stinger_ No i Raphinha zmarnował setkę po podaniu Viniciusa.

1

@Jakchcesz Zamiast jeść bigos z chlebem, to jesz bigos z bigosem?

1

@Danny Gaucho W sumie widziałem tylko skrót 10-minutowy i mało tam było Raphinii widać, ale za to dużo Viniciusa.
Raphinha trafił gola, Vinicius zmarnował karnego, więc można założyć, że flashscore głównie to bierze pod uwagę.

21

Bigos jest zajebisty.

0

@Tasde Tam samo jak zadaniem systemu jest łapanie spalonych. W mojej opinii zawinił tutaj system, a nie sędziowie, bo jestem przekonany, że każdy sędzia w każdej lidze zatwierdziłby decyzję systemu.
@norbi77 Czyli system nie brał w tym udziału. Tutaj był błąd sędziów, którzy nieudolnie wyrysowali linię.

0

@norbi77 Ale o co tam chodziło?
System pokazywał spalonego, a sędziowie sobie to olali i sami narysowali własną linię?

0

@Tasde Czyli pisząc wyżej, że "olali" nie wiesz czy tak było, czy po prostu jest 100% zaufanie do systemu ze strony arbitrów i sędziowie akceptują każdą decyzję tego systemu.
Masz do wyboru dwa obrazy:
1) Obraz wygenerowany przez system, który pokazuje Ci co do centymetra czy był spalony (inna sprawa, że system się pomylił).
2) Stopklatkę, którą musisz sobie sam zatrzymać i masz taki kąt, że nie jesteś w stanie w 100% stwierdzić czy jest spalony, czy nie.

Chyba proste, że sędziowie wybierają opcję nr 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?