Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Nie moja wina, że się kojarzy :D
0
@Transu96 Yyy, ale czemu?
Frank Kessie, iworykski piłkarz, który gra w Arabii.
2
@Popitek12 Czemu oznaczasz zbanowanych użytkowników? Oszalałeś? Chcesz dostać bana?
1
@KamQiX "Do tego, jeśli celnicy wykryją na twoich ubraniach ziarna maku, to także
trafisz za kratki. Tak więc strzeżcie się makowców. Mogą stać się
przyczyną wielu nieprzyjemności".
To akurat z ZEA, ale ZEA czy Arabia Saudyjska, to jeden uj tak naprawdę.
https://natemat.pl/69345,w-singapurze-nie-zuj-gumy-do-zucia-a-przed-wylotem-do-dubaju-nie-jedz-makowca-na-co-powinnismy-uwazac-przed-wyjazdem-zagranica
0
@Blantozaur Nie, podpadł jakiemuś szejkowi czy coś w tym stylu. Ale konta bankowego chyba mu nie zablokowali.
3
Co tam w ogóle słychać u Kessiego? Jak tam sobie radzi? Czytałem gdzieś ostatnio, że miał problemy.
1
@Kgorecki2500 1. Ziemniaki
2. Kasza gryczana
3. Makaron
4. Ryż
9
@karolszymek Tomek Ćwiąkała. Zawsze mi się go bardzo przyjemnie słucha, ale mógłby sobie stworzyć jakiś scenariusz do odcinka, a nie tak prosto z głowy gada, bo zdarza mu się kilka razy to samo powtarzać.
6
@Jakchcesz W sumie też zależy kogo spytać, bo kibice Realu mówią, że kibicuje Barcelonie, a kibice Barcelony mówią, że kibicuje Realowi xD
7
@CLS63AMG Wiśle Kraków, co już wielokrotnie wspominał.
Jeśli chodzi o Hiszpanię, to kibicuje wszystkim hiszpańskim zespołom.
3
Kiedyś to były czasy, bez tej poprawności politycznej. W pierwszym sezonie "Prawa ulicy" dilerzy narkotyków byli czarnoskórzy i jakoś się nie burzyłem, że brakuje tam białego. Zaakceptowałem fakty takimi, jakie są. Czemu teraz nagle trzeba wpychać NIEpoprawność?
2
@KamQiX "Czyli wychodzi na to, że twórcy są gotowi stracić, zarobić mniej, byle pchać na siłę poprawność?"
Ale to się dzieje już od kilku lat. Nie widzisz tego? Wystarczy zobaczyć na wyniki finansowe Disneya.
EDIT: W końcu byś się dowiedział :) Do premiery serialu jeszcze sporo czasu, mało info na razie jest.
0
@Kengo Jeszcze w dwóch pierwszych filmach udało się zawrzeć wszystko, co istotne. Im dalej w las, tym więcej pominiętych wątków i postaci.
Więzień Azkabanu najlepszy film według mnie. Świetnie wyreżyserowany.
9
@KamQiX HBO - jedna z najpopularniejszych platform na świecie
Harry Potter - jedna z najpopularniejszych marek na świecie
Tutaj nie trzeba nawet się bawić w marketing, bo prawie każdy kto ma internet będzie wiedział o tym serialu. Według mnie tutaj chodzi tylko i wyłącznie o "poprawność".
0
@K1ngKong7 Książki jednak TOPka. Pamiętam jak czytałem pierwszy raz, mnóstwo nieprzespanych nocy, bo się czytało w łóżku.
2
@Kengo U nas też był mecze, że piłkarze się chowali. Poza Mareczkiem, bo on prawie zawsze wychodził do kibiców i dziennikarzy.
0
@K1ngKong7 Widzę, że kolega fan Harry'ego :D
Szkoda, że Cię nie było jak leciały filmy na TVN i leciały bany za dyskusje na temat filmów xD
3
@MOLESTA Fajnie, tylko nikt nie puści Isaka za 60 mln xD
3
@Lordzi Nie. Zbyt nieregularny i zbyt szklany.
3
@ProMILs Podobnie było też z Hermioną. W sztuce Harry Potter i Przeklęte Dziecko też wzięli czarnoskórą aktorkę, bo niby "w książce nie było nic o kolorze skóry". Potem ludzie znaleźli fragmenty, gdzie była mowa o "bladej twarzy" Hermiony. Rowling tez się nieźle wtedy wkurzyła na ten casting.
@Jakchcesz Ekstra pomysł. Nie myślałxś, żeby złożyć CV do Netflixa?
2
@K1ngKong7 Żeby zadowolić mniejszość i lewą stronę, bo niestety to cały czas modne.
12
The Hollywood Reporter podało, że HBO zaproponowało Paapa Essiedu (“May I Destroy You”) rolę Severusa Snape’a w serialowej ekranizacji “Harry’ego Pottera”.
https://zapodaj.net/plik-ajlw7zpCkF
"Snape nie był aż tak czarnym charakterem".
"Czarny Pan nadchodzi".
0
@Rewolucja123 Bieganie.
1
@CLS63AMG Kiedyś kupowałem konto premium na zalukaj właśnie przez bitcoiny xD
0
Jeśli na stronie sony jest Days Gone z informacją, że jest to gra na platformę PS4, to śmiało można grać na PS5? Automatycznie pobiorą się te patche?
0
@Seledynowy Wyjaśnił Cię Pena. Nie kłóć się.
0
@Seledynowy I właśnie teraz zagrał do Balde gdy na niego biegło sprintem dwóch przeciwników. Szybko Cię wyjaśnił.
21
Lewandowski dzisiaj niewidoczny.
0
@maroon Co z tego, skoro graliśmy jak średniak?
Naprawdę, to jest La Liga, gdzie połowa klubów jest warta mniej niż Lamin Yamal. Obowiązkiem Barcelony jest wygrywanie z takimi zespołami, czy to trenuje Xavi, czy Flick.
1
@karolszymek Za dzieciaka grałem w FIFĘ 03. Postanowiłem sobie, że pierwszy zawodnik, który strzeli gola będzie moim ulubieńcem. Podczas wyboru drużyny zmieniałem tylko ligę, a kluby były sortowane alfabetycznie. Miałem dylemat czy wziąć ligę angielską (Arsenal) czy ligę włoską (AS Roma), wybrałem Kanonierów. Pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola był Thierry Henry i od tamtej pory Henry (wymawiałem tak, jak się pisze) był moim ulubionym zawodnikiem. Następnie przeszedł do Barcelony, której nie lubiłem, kojarzyła mi się z ciotami, i jak typowa chorągiewa zmieniłem barwy razem z Francuzem.