3

Czemu Pena zawsze notuje najlepsze interwencje po strzałach zawodnika, który jest na spalonym? xD

0

@karolszymek Tylko w pracy, a co tam?

edit: no i przy okazji meczu czasem wejdę

0

@MesQueUnClub96 10 lat temu może.

4

@Lanosss Można się śmiać, ale zachowanie tragiczne...

0

Zawodnicy Barcelony nie pozwalają chłopcu do podawania piłek zbierać piłek po zakończonym czasie rozgrzewki przed meczem z Realem Betis. Frajerskie zachowanie Szczęsnego i Martina. Chłopak chciał tylko wykonać swoją pracę.

https://streamable.com/xtok10

2

@reloaded Podejrzewam, że wynajmują na miejscu i po prostu zlecają oklejenie takiego busa.
Tańsze rozwiązanie niż jeżdżenie na pusto po Europie.

7

@zazaraza Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Barcelona tak się ślizgała.

1

@marcin62 Mi już dwa razy usunęli wpis o trailerze do 28 lat później.

0

@marcin62 "Spam" XD

0

@tbas Mordeczko, ja tutaj sarkazmem walę.
Oczywiście, że trzymam stronę Pana Tomeczka, bo chłop ma pojęcie.

0

@marcin62 Zaraz Twój wpis poleci xD

0

@MysticCat No, ale na początku sezonu mówił, że grają źle. Czemu on taki jest? Najpierw krytykuje, a potem chwali.

1

Tomasz Ćwiąkała z kolejnym clickbaitowym tytułem - "DLACZEGO ATLETICO NAGLE ODPALIŁO?".
Mało tego, w miniaturce umieścił napis "GRUBA PRZEMIANA ATLETICO".
Czemu on ich chwali, skoro na początku sezonu grali poniżej oczekiwań? Chorągiewa z tego Tomka.

0

@Filipem Czyli, że jak Barca gra średnio, to nie powinien mówić, że grają średnio?Jak Barca gra dobrze, to nie powinien mówić, że grają dobrze?

Ma trzymać się cały czas jednej wersji, którą, załóżmy, stworzył sobie w sierpniu, tak?

1

@MesQueUnClub_87 Jak tu u Azjatów :D

1

@MesQueUnClub_87 Nie oglądałem, ale leci "do obejrzenia" :D

0

@wpwelement Bardzo dojrzała wypowiedź panie moderatorze.

23

Powieść Stephena Kinga w reżyserii Franka Darabonta, wybitna rola Toma Hanksa i niezapomniany Michael Clarke Duncan jako John Coffey.

„Zielona Mila” świętuje dziś 25. rocznicę premiery.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale wysil się trochę i użyj google czy coś.

3

Hej jestem El Plutoninho i nie oglądam całych filmów, nie słucham uważnie co mówi wykładowca, ale sugeruję się tylko tytułami i miniaturkami filmików. Wiadomo, że Barcelona gra teraz średnio, ale jak można nie mówić o tym, że ponad miesiąc temu pokonaliśmy Real i Bayern? Przecież to też ma związek ze średnią grę przeciwko Betisowi.

0

@wpwelement No nie wydaje mi się XD
Który dokładnie myślnik?

1

@Gaz Bo wróciliśmy tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz. Dziennikarze jeszcze o tym nie wiedzą, piłkarze w sumie też. A no i liga, liga też nie wie.
Ale wszyscy się dowiedzą, spokojnie.

3

@marcin62 Mi kiedyś ukradli konto na steamie, wartość gier powyżej 1k.
Wszystkie dane - e-mail, nick, avatar zostały zmienione.
Skontaktowałem się z supportem i zgadnij co chcieli w ramach weryfikacji. Kod do pierwszej gry, którą kupiłem na tym koncie steam. Szkoda, że to była pudełkowa wersja Gothica, którą dawno zgubiłem. Konta oczywiście nie odzyskałem.

0

@Trojanek23 Mi Pan Lodowego Ogrodu w ogóle nie podszedł. Przeczytałem pierwszy tom i na tym koniec.

0

@BorzyKrzys Który punkt regulaminu złamałem?

0

@Ojciec5tkidzieci Identyczny wpis, co poniżej (dotyczący filmu 28 lat później).
Nie wiem czemu usunęli xD

EDIT: Ten już też usunęli. Nie wiem co nie pasowało XD

1

@Ojciec5tkidzieci A to nie było moje oznaczenie?

0

@Pawlusek Wydaje mi się, że nie, ale dla ścisłości rejestruje się zawodników do każdych rozgrywek osobno. Na przykład zawodnik może być zarejestrowany w rozgrywkach La Liga, ale nie musi być zarejestrowany w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

0

@Trojanek23 Jakie książki fantasy już przeczytałeś?

1

@Krzysztof1987 Podstawowy obrońca Chelsea, które w tym sezonie jest topowym angielskim zespołem.
Podstawowy obrońca Hiszpanii, która jest mistrzem Europy.
Wychodzi na to, że jest to topowy obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?