0

@Coutinho007 No dobra, ale Dudek za konkurenta miał Casillasa, a Wojtuś walczy z Peną.

0

@michal26 Biorąc pod uwagę fakt, że Polska leży demograficznie, to ja nie wiem czy cena mieszkań będzie tylko rosnąć. Przecież za 15-20 lat, to połowa mieszkań będzie stała pusta.

5

@Kgorecki2500 Ja wiem więcej o Twoim życiu niż o życiu moich znajomych XD

2

@Ojciec5tkidzieci NRGeek i jego Zagrajmy w Crapa to jedna z najlepszych serii na polskim yt.

22

@jacobFCB Też tego nie rozumiem.
Mam znajomych frankowiczów i im też umożyli kredyt. Mówią, że zostali wprowadzeni w błąd, bo w TV i radiu mówili, żeby brać ten kredyt, bo się opłaca i ma się większą zdolność kredytową. Z drugiej strony, przecież nikt ich do tego nie zmuszał, nikt pistoletu do głowy nie przyłożył i nie kazał podpisywać umowy. Trochę niesprawiedliwe.

29

@FCB_dimiC Nadpłacaj 15 tysięcy miesięcznie i po problemie XD
Z drugiej strony, jak ktoś może tyle nadpłacać, to pewnie nie potrzebuje kredytu, bo kupi sobie mieszkanie za gotówkę.

2

@gumaz Niestety tak to wygląda. W Polsce kredyty mieszkaniowe są najdroższe, a marże banków najwyższe w całej Unii Europejskiej.
@lucca87 To ile trzeba robić tych nadpłat?

0

@SzczenaWojtula Czyli info, które zapodałem, jest prawdziwe. Ty się czepiasz natomiast szczegółów.

5

@Rastafarnianin Oj tam. Ja raz na jakiś czas puszczę sobie kupon, żeby było więcej emocji podczas oglądania meczów. Jak grasz z głową, za małe kwoty, to nic się nie dzieje.

0

@SzczenaWojtula W takim razie zrób 30-minutowy research i podziel się z nami swoimi odkryciami.

0

@SzczenaWojtula Otóż potężne pensje Hakimiego - ok. milion euro (po dzisiejszym kursie to ok. 4,26 mln zł) - wpływały nie na rachunek bankowy mężczyzny, a... jego matki. Taka sytuacja trwała od lat. "Hiba była zszokowana tym odkryciem, złożyła skargę" - relacjonowano w mediach.

U Hakimiego przeszło.

11

Była dziewczyna Israela Adesanyi pozwała byłego mistrza UFC żądając połowy jego majątku, wycenianego na 15 milionów USD.
Tymczasem okazało się, że... jego finansami zarządza mama, a Adesanya nigdy nie posiadał konta w banku.
W efekcie to Israelowi przypadła połowa majątku Charlotte Powdrell i zgarnął 500 tysięcy.

Na koniec zrzekł się tych 500 tysięcy, bo powiedział, że nie jest szują.

https://zapodaj.net/plik-gElYuE3pkS

0

@marcin62 Dokładnie :D Dużo gier ma problem z optymalizacją czy z glitchami zaraz po premierze. Lepiej poczekać, aż twórcy pozałatają problemy i wtedy zagrać.

0

@Huck Yyyy ja też mam, ale mam raczej słabe krążenie, bo mam często dłonie i stopy zimne.

1

0

@SeWo77 Smuto Ci, bo czasem Ćwiąkała krytykuje Barcelonę i chwali Real?

2

@Bocheno1 Ban na poprzednim koncie xD

0

@wawrzyn1 Co taka niska ratka? Ile m2?

14

Najlepszy polski dziennikarz sportowy.

2

@mrboom My z żoną zawsze po pracy idziemy sobie na 5 km spacer (niezależnie od pogody). Przy okazji omawiamy sobie jak nam minął dzień, więc łączymy przyjemne z pożytecznym. Chory to nie byłem już chyba z 7 lat.

0

@OBSERWATOR2021 Widać, że się znasz, bo ładnie wszystko rozpisałeś.
Inni po prostu się nie zgadzają, bo nie znają i wyżej stawiają na przykład Gladiatora, bo ma bardzo dobry theme song.
Jeśli chodzi o AoT, to ciężko wybrać TOP 3.
Ale w takim TOP 5 dałbym:
1. YouSeeBIGGIRL/T:T


2. K21

3. Bauklötze

4. Ashes on The Fire

5. Barricades

0

@Batys Ale to masz tak wszędzie, nie tylko na LR :D
Czasem w ciągu jednego meczu ludzie wyzywają danego zawodnika, żeby po jednej akcji go wychwalać pod niebiosa.

7

@Batys Ale przecież Raphinha słusznie był krytykowany, a teraz jest słusznie chwalony.
Nie rozumiem Cię. To jak ktoś krytykował Raphę, to teraz nie może go chwalić?

5

@wojopancer https://i.eurosport.com/2020/09/16/2888241-59472828-2560-1440.jpg

Najgorsze. Koszulka z ohydnym kolorem i spodenki, które nie pasują.

0

@Krzych Znasz soundtrack z AoT?

4

@Herato Bezpośredni gol z rzutu rożnego.

0

@koziar No właśnie ja nie oceniam tylko theme.
Przeczytaj co Ci napisałem wyżej. W Sukcesji jest mnóstwo utworów, które są przeróbkami theme song i Andante Risoluto.

0

@koziar Sukcesja bardzo dobry serial, ale czy poza utworem z intro i "Andante Risoluto" jest tam coś dobrego jeśli chodzi o soundtrack?

"bo najczeciej wystarczy charakterystyczny theme, kilka jedo odmian plus solidne motywy wypełniające i ludzie mając emocjonalne podejście z miejsca nazywają coś wybitnym"
Przecież właśnie siebie wyjaśniłeś, ponieważ w Sukcesji większość utworów to przeróbka właśnie Andante Risoluto.

0

@FCB_dimiC Raczej krytykuję projekt tej nakrętki.
Poza tym, Ty nikogo nigdy nie "broniłeś"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?