4

@Starrk A info skąd?
Z jakiegoś artykułu z lutego?

Z projektu:
"Celem projektowanej ustawy jest wprowadzenie takich rozwiązań w
instrumentach wspierających gospodarstwa domowe w zakupie lub budowie
pierwszego własnego mieszkania, które:"


EDIT: Ty wyciągasz info z lutego kolego, w którym "eksperci" próbowali przewidzieć.

24

No i jednak KO wchodzi w tyłek deweloperom.
Pojawił się projekt ustawy o inwestycjach i kredycie mieszkaniowym „Pierwsze klucze”.


Planowany termin przyjęcia projektu przez RM:
II kwartał 2025 r.

Czyli czekają na Czaskowskiego. Mam nadzieję, że ten bezpłciowy kandydat nie wygra, bo wychodzi na to, że KO będzie kontynuowało politykę rozwalania kraju, jak miał to w zwyczaju robić PiS.

2

@kamilop Nikt na to nie pójdzie, bo to mniej kasy z biletów i praw do transmisji.

20

Prince Polo XD dopiero teraz zobaczyłem. A z Dudy jak się śmiali przecież.

6

@clyde Nie doświadczyłem i nie wierzę.

2

@brzucho Dzięki mordo.

1

@NeroTFP1 Ale dodatkowo, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Muszynianka Nie.
To znaczy, że za przepracowane dni (te, w których rzeczywiście był w pracy) dostanie 100%, a 80% dostanie za te 3 dni z L4.
Przykładowo, dni roboczych w miesiącu jest 22, to dostaniesz 100% za 19 dni i 80% za 3 dni.

1

@Herato Manchester United – AS Roma sezon 2006/2007

0

@damian16161212 Wyłącz/włącz telefon, a jak nie działa, to znaczy, że usługa jest wykupiona, ale nie jest aktywowana. Trzeba zadzwonić na infolinię i aktywować.

1

@Danny Gaucho A zdarzyło się, zdarzyło.

1

@Danny Gaucho Biorąc pod uwagę, że sezon MLS dopiero co się zaczął, to Messi ma szansę się z nim zrównać, tak?

1

@don'T.R.I.P.e Ale za to mają zajebistych krykiecistów.

14

@1LY0 Yerry Mina zajebisty transfer.
Kupiony zimą za 12,5 mln, a sprzedany latem za ponad 30 milionów.

0

@1LY0 Nie, ale przecież wiemy jakie są stereotypy i jak mamy straszą swoje dzieci.
"Jak nie będziesz się uczył, to skończysz jak ten pan".

0

@1LY0 Napisałeś to tak, jakby pracował na śmieciarce lub był sprzątaczem :D

0

@vangoor Nie no, widać, że sporo schudła.

0

Ooo @jowita na redukcji!

7

@matijas Ja nie, ale ten weekend odebrałem moje nowe auto z salonu, a w przyszły weekend będę robił kurs nurka.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką

1

@barczyk Hakimi.

0

@JohnnyBarca No i to nie była jego decyzja.

12

Komentarz usunięty

2

@bezalkoholowy A potem w wyborach dostanie 100 tys. głosów xD

1

@Hubert102 Nie. Sprawdziłem adres mojej mamy i na tej stronie pokazane, że jest zasięg, a to nie prawda.

6

Stanowisko ministra do spraw równości w Polsce zostało utworzone po raz pierwszy w grudniu 2023 roku, w ramach rządu Donalda Tuska.

Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Tymczasem, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Szczecin, ulga 50% na przejazdy komunikacją miejską przysługuje kobietom po ukończeniu 55. roku życia, a mężczyznom po ukończeniu 60. roku życia. Według danych GUS, w Szczecinie w wieku 55–59 lat żyje około 10 tys. mężczyzn i 11 tys. kobiet. Czy taka różnica stanowi zgodną z Konstytucją (art. 32) formę zróżnicowania ze względu na płeć?

Ciekawe co na to powie Kotula, czyli ta cała minister ds. "równości".

Lewica...

0

@Eklerek A gdzie ta sonda była opublikowana?

0

@CLS63AMG Taaaa?

To Ćwiąkała mówił, że można doceniać Real za walkę do końca, za te gole w ostatnich akcjach meczu, ale takie rzeczy można doceniać w sezonach, w których Real jest w stanie pokazywać swoją klasę, a w tym sezonie takich meczów było zbyt mało jak na jakość tych zawodników.

Więc panie kolego wybiórczo sobie wyciągasz zdania.

4

@CLS63AMG Ten jak se wybiórczo wybrał.

Wbijam w odcinek i praktycznie pierwsze zdanie o Realu to:
"Ja jak patrzę na Real Madryt w tym sezonie, to odnoszę wrażenie jakby to miałby być sezon przejściowy. Lecą te poszczególne miesiące, Real poszczególne mecze wygrywa jakością indywidualnych zawodników, czasem remisuje, czasem jest na granicy odpadnięcia z Copa del Rey, czasem mecze wygrywa w sposób przekonujący, ale to ciągle jest zespół tak strasznie pozbawiony równowagi, tak chwiejny, że aż trudno w to uwierzyć, że Real Madryt prowadzi tak renomowany szkoleniowiec jak Carlo Ancelotti".

0

@Stinger_ Chodzi mi o to, że każdy z nas jest człowiekiem.
Dla jednego ta sama sytuacja będzie sporna, a dla drugiego będzie stykowa. Człowiek nie jest nieomylny i czekanie z tymi spalonymi, to bardzo dobry pomysł, żeby wyeliminować błędy ludzkie.

Mam nadzieję, że w pracy nie popełniasz błędów, których Twój przełożony uznałby jako coś błahego i prostego, bo wtedy mógłby Cię zwyzywać od głupków itp.

1

@Stinger_ Widzę, że gdybyś był u władzy, to nie byłoby sędziów do prowadzenia zawodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?