Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Starrk A info skąd?
Z jakiegoś artykułu z lutego?
Z projektu:
"Celem projektowanej ustawy jest wprowadzenie takich rozwiązań w
instrumentach wspierających gospodarstwa domowe w zakupie lub budowie
pierwszego własnego mieszkania, które:"
EDIT: Ty wyciągasz info z lutego kolego, w którym "eksperci" próbowali przewidzieć.
24
No i jednak KO wchodzi w tyłek deweloperom.
Pojawił się projekt ustawy o inwestycjach i kredycie mieszkaniowym „Pierwsze klucze”.
Planowany termin przyjęcia projektu przez RM:
II kwartał 2025 r.
Czyli czekają na Czaskowskiego. Mam nadzieję, że ten bezpłciowy kandydat nie wygra, bo wychodzi na to, że KO będzie kontynuowało politykę rozwalania kraju, jak miał to w zwyczaju robić PiS.
2
@kamilop Nikt na to nie pójdzie, bo to mniej kasy z biletów i praw do transmisji.
20
Prince Polo XD dopiero teraz zobaczyłem. A z Dudy jak się śmiali przecież.
6
@clyde Nie doświadczyłem i nie wierzę.
2
@brzucho Dzięki mordo.
1
@NeroTFP1 Ale dodatkowo, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Muszynianka Nie.
To znaczy, że za przepracowane dni (te, w których rzeczywiście był w pracy) dostanie 100%, a 80% dostanie za te 3 dni z L4.
Przykładowo, dni roboczych w miesiącu jest 22, to dostaniesz 100% za 19 dni i 80% za 3 dni.
1
@Herato Manchester United – AS Roma sezon 2006/2007
0
@damian16161212 Wyłącz/włącz telefon, a jak nie działa, to znaczy, że usługa jest wykupiona, ale nie jest aktywowana. Trzeba zadzwonić na infolinię i aktywować.
1
@Danny Gaucho A zdarzyło się, zdarzyło.
1
@Danny Gaucho Biorąc pod uwagę, że sezon MLS dopiero co się zaczął, to Messi ma szansę się z nim zrównać, tak?
1
@don'T.R.I.P.e Ale za to mają zajebistych krykiecistów.
14
@1LY0 Yerry Mina zajebisty transfer.
Kupiony zimą za 12,5 mln, a sprzedany latem za ponad 30 milionów.
0
@1LY0 Nie, ale przecież wiemy jakie są stereotypy i jak mamy straszą swoje dzieci.
"Jak nie będziesz się uczył, to skończysz jak ten pan".
0
@1LY0 Napisałeś to tak, jakby pracował na śmieciarce lub był sprzątaczem :D
0
@vangoor Nie no, widać, że sporo schudła.
0
Ooo @jowita na redukcji!
7
@matijas Ja nie, ale ten weekend odebrałem moje nowe auto z salonu, a w przyszły weekend będę robił kurs nurka.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
1
@barczyk Hakimi.
0
@JohnnyBarca No i to nie była jego decyzja.
12
Komentarz usunięty
2
@bezalkoholowy A potem w wyborach dostanie 100 tys. głosów xD
1
@Hubert102 Nie. Sprawdziłem adres mojej mamy i na tej stronie pokazane, że jest zasięg, a to nie prawda.
6
Stanowisko ministra do spraw równości w Polsce zostało utworzone po raz pierwszy w grudniu 2023 roku, w ramach rządu Donalda Tuska.
Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Tymczasem, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Szczecin, ulga 50% na przejazdy komunikacją miejską przysługuje kobietom po ukończeniu 55. roku życia, a mężczyznom po ukończeniu 60. roku życia. Według danych GUS, w Szczecinie w wieku 55–59 lat żyje około 10 tys. mężczyzn i 11 tys. kobiet. Czy taka różnica stanowi zgodną z Konstytucją (art. 32) formę zróżnicowania ze względu na płeć?
Ciekawe co na to powie Kotula, czyli ta cała minister ds. "równości".
Lewica...
0
@Eklerek A gdzie ta sonda była opublikowana?
0
@CLS63AMG Taaaa?
To Ćwiąkała mówił, że można doceniać Real za walkę do końca, za te gole w ostatnich akcjach meczu, ale takie rzeczy można doceniać w sezonach, w których Real jest w stanie pokazywać swoją klasę, a w tym sezonie takich meczów było zbyt mało jak na jakość tych zawodników.
Więc panie kolego wybiórczo sobie wyciągasz zdania.
4
@CLS63AMG Ten jak se wybiórczo wybrał.
Wbijam w odcinek i praktycznie pierwsze zdanie o Realu to:
"Ja jak patrzę na Real Madryt w tym sezonie, to odnoszę wrażenie jakby to miałby być sezon przejściowy. Lecą te poszczególne miesiące, Real poszczególne mecze wygrywa jakością indywidualnych zawodników, czasem remisuje, czasem jest na granicy odpadnięcia z Copa del Rey, czasem mecze wygrywa w sposób przekonujący, ale to ciągle jest zespół tak strasznie pozbawiony równowagi, tak chwiejny, że aż trudno w to uwierzyć, że Real Madryt prowadzi tak renomowany szkoleniowiec jak Carlo Ancelotti".
0
@Stinger_ Chodzi mi o to, że każdy z nas jest człowiekiem.
Dla jednego ta sama sytuacja będzie sporna, a dla drugiego będzie stykowa. Człowiek nie jest nieomylny i czekanie z tymi spalonymi, to bardzo dobry pomysł, żeby wyeliminować błędy ludzkie.
Mam nadzieję, że w pracy nie popełniasz błędów, których Twój przełożony uznałby jako coś błahego i prostego, bo wtedy mógłby Cię zwyzywać od głupków itp.
1
@Stinger_ Widzę, że gdybyś był u władzy, to nie byłoby sędziów do prowadzenia zawodów.