0

@mrboom W razie ewentualnej dogrywki grasz też więcej minut na swoim stadionie.

0

@mrboom Po prostu statystycznie częściej dwumecz wygrywa drużyna, która gra rewanż u siebie.

3

@Safrani 39 + 34 + 33 != 46

coś kręcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@VinDiesel Brzmi jak hiszpański Kowal.

0

@Majkel34 Dla Niemca grał lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston A to nie wiedziałem :D

2

@Rewolucja123 "chłop się nawet przy golu Doue nie rzucił, a z jego zasięgiem rąk... miałby szansę na obronienie tego"
Niby jakie szanse? Ja nie wiem czy jest bramkarz na świecie, który by to wyciągnął.

"Przy golu po spalonym ostry kąt i brameczka"
Po co analizować gole ze spalonego?

"Gol na 3-1 dał się ze stoperem na raz złapać"
Normalna interwencja. Ja tam nie widzę żadnej winy Martineza przy tym golu.

6

@Rewolucja123 ? XD
Przecież to były mega strzały, zwłaszcza ten pierwszy był nie do obrony.

2

@gumaz Byłem na orliku.

@Starrk @Kgorecki2500 To była sobota :D

4

Lamine Yamal poprosił Hansiego Flicka o zejście z boiska tylko po to, żeby Ansu Fati po długiej przerwie mógł zagrać w Lidze Mistrzów.

via Miguel Balzquet

Bardzo fajne zachowanie Yamala.

3

6

@BezglutenowyPedri To były jedyne dwa kontakty Fatiego w tym meczu.
Wszedł na 8 minut i nawet mu nie chciało się biegać za bardzo. Coś nam niby popressował, ale zmęczeni koledzy robili to z większym zapałem.
Unikał gry, nie pokazywał się, schowany.

15

@stool Ten słabszy moment trwał praktycznie od początku jego przygody z Barceloną.
Dopiero teraz, po prawie 6 latach, ma swój najlepszy okres gry w naszym klubie.

52

@stool "Większość tutaj hejtowała Frenkiego De Jonga i wywalała go z klubu"

No ciekawe dlaczego.

0

@Paszczak_11 Ja idę na Celtę, bilet kupiłem tydzień temu za 145 euro, a gdybym kupił dwa tygodnie wcześniej, to dałbym 109 euro.
Ładnie ceny podnoszą...

5

@A4ron Mi się podobał bardziej gol Anglika.

3

@Objectivo Mam nadzieję, że autor na to nie pójdzie :D

15

Jeśli szukasz powieści, która nie tylko wciąga od pierwszych stron, ale też zmusza do refleksji nad tym, co naprawdę znaczy „żyć”, Drugie Życie Bartłomieja Duszy to absolutny strzał w dziesiątkę. Autor z niesamowitą wrażliwością i przenikliwością opowiada historię, która balansuje na granicy światów – dosłownie i metaforycznie.

To nie jest kolejna banalna opowieść o „nowym początku”. To książka, która dotyka tematów przemijania, winy, odkupienia i drugiej szansy. Dusza pisze z sercem, ale i z chłodną precyzją – dzięki czemu każda emocja wybrzmiewa szczerze, bez zbędnego patosu. Jego styl jest lekki, ale treść głęboka. To idealne połączenie.

Postaci są żywe, wielowymiarowe, nieidealne – czyli po prostu ludzkie. A sama fabuła? Zaskakująca, zgrabnie skonstruowana i pełna momentów, które na długo zostają pod powiekami. Czy można dostać drugą szansę? I co jesteśmy w stanie zrobić, by ją wykorzystać?

Naprawdę polecam Wam książkę tego autora, bo fajnie się czytało. Udało mi się wyrwać jeden egzemplarz w przedsprzedaży.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5186309/drugie-zycie

0

@Piotrek1993 Myślałem, że bezbekowy prima aprilis był ponad tydzień temu.

4

@Krzysztof1987 Liverpool 4:0 Barcelona

Wszystko jest możliwe. Niech po prostu Arsenal zabije ten dwumecz jednym golem na Bernabeu.

1

@wojopancer Oświeć mnie.

0

@Matheu12 Czemu dzień konia?
W drugiej połowie Real nie miał czego szukać.

3

@MesQueUnClub_87 We Włoszech masz podatek od cienia.

1

@vangoor Nic dziwnego, skoro ten film skierowany jest do najmłodszych.

1

Raphinha niezła odklejka.
Coś się mu przestawiło w głowie po zgrupowaniu reprezentacji. Nasłuchał się tam od Brazoli, że na bank wygra ZP, jest najlepszy i nie ma na niego mocnych.
Mam nadzieję, że dostał szybką lekcję pokory, zrozumiał swój błąd i wróci do swojej poprzedniej wersji, gdzie wyróżniał się walecznością, zaangażowaniem i grą zespołową.

0

@MesQueUnClub_87 Ale teraz to dowaliłeś.
Ty pisałeś, że beneficjenci tego programu wyjdą na zero i tutaj się z Tobą nie zgadzałem i nadal nie zgadzam.

Więc nadal się Ciebie pytam. Jak wyliczyłeś, że to będzie ZEROWA pomoc dla beneficjentów tego programu. Ludzie, którzy nie otrzymają takiej pomocy, będą w jeszcze większej dupie niż znajdują się aktualnie. Ale Ci którzy dostaną dofinansowanie? Pomimo tego, że ceny mieszkań pójdą w górę (z czasem, a nie od razu wystrzelą pierwszego dnia), to będą na plusie.

EDIT: I nie "tłumaczyłeś" mi tego przy BK2, tylko przy KredytNaStart.

0

@Starrk Skoro się zapytałem Ciebie, to znaczy, że nie znalazłem, tak?
W projekcie jest napisane, że "1 m2 powierzchni użytkowej limitu ceny,
który będzie określany na zasadach ustawy", więc te 10k to nic pewnego przecież.

@Kubsoleon "- oddanie do użytkowania mieszkania w okresie nie krótszym niż 5 lat od dnia złożenia wniosku o kredyt,
- posiadanie przez sprzedającego tytułu prawnego do mieszkania co najmniej 3 lata (wyłączenie mieszkań sprzedawanych w relatywnie krótkim okresie od dnia nabycia w celu odsprzedaży z zyskiem)
- cena nieruchomości nabywanej na rynku wtórnym nie powinna również przekraczać w przeliczeniu na 1 m kw. powierzchni użytkowej limitu ceny, który będzie określany na zasadach ustawy (limit ogłaszany corocznie przy uwzględnieniu danych o średnich kosztach realizacji przedsięwzięć inwestycyjno-budowlanych w segmencie społecznym, jak również możliwość ustalenia przez radę gminy na obszarze tej gminy odmiennego limitu ceny niż ustawowy),

+ jeszcze limity dochodów

No nie są to jakieś niemożliwe do spełnienia warunki.

0

@Starrk Info o 10 tys. za metr nigdzie nie widzę. Ani w projekcie ustawy, ani w linku, który podesłałeś.

0

@Azazel_Pazuzu Wiem, ale trzeba przecież posłuchać Trzaskowskiego i wziąć pod uwagę fakt, że prezydent i rząd z jednej partii to najgorsza rzecz jaka może się przydarzyć.
@Kubsoleon Dla jakiej niszy? Rozumiem, że jesteś za dopłatami do kredytów?

0

@Starrk No to nawet.
Jak napisał @ProMILs ceny mieszkań i tak pójdą do góry. Czy to mieszkania z rynku wtórnego, czy z rynku pierwotnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?