Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Wystarczy odrobina wytrwałości i cierpliwości, by przeczytać coś więcej niż sam tytuł artykułu i już w drugim wersie znajduje się informacja, że obchody dotyczą 1000-lecia.
0
@szymon6847 A Ty co sądzisz? Strzelam, że poza meczami z Barceloną nikt nie widział jego występów.
0
@wojopancer To jest tylko przesąd :D
0
@Eklerek O kurde XD Rozwaliłeś.
23
- Czemu Pani głosuje na Trzaskowskiego?
- Bo jest przystojny.
- Czemu głosujesz na Trzaskowskiego?
- Bo ma takie same poglądy jak ja.
- Ale on ostatnio często zmienia poglądy.
- A to nie wiem, nie interesuję się.
XD
2
@macio_944 Toć moja wypowiedź była sarkastyczna xD
Najwyraźniej trzeba wszędzie dawać lenny face lub 'xD', bo niektórzy nie potrafią tego odczytać.
0
@macio_944 A czemu? Jedni wierzą w niebo, inni w karmę, a ja w życie pozaalkoholowe.
4
@Luciano99 Tak, podobno gdzieś tam istnieje takie miejsce, gdzie ludzie spędzają weekendy bez kaca, rozmawiają o uczuciach przy herbacie i pamiętają wszystko, co robili po 22:00.
8
@macio_944 Klasyk może pójść w każdym kierunku, niezależnie od aktualnej formy drużyn. To jest właśnie magia tych pojedynków.
3
@Rewolucja123 Papież Franciszek zmarł w 2025... Arsenal wciąż w grze o UCL, więc... UCL wygrywa FC Barcelona.
0
@kejdzi PRAWDOPODOBNIE
Niby w barażach ma wziąć udział Barcelona, Al-Nassr, Fiorentina i LA Galaxy.
18
Oficjalnie: Jamie Vardy zdecydował się opuścić Leicester City po zakończeniu obecnego sezonu.
Legenda
3
@Kgorecki2500 Gdzie?
W Krakowie piękne słoneczko i nie zanosi się na krople deszczu
15
@esem91 Cena baryłki ropy najniższa od 4 lat, niski kurs dolara, a i tak na przykład u mnie w mieście paliwo za prawie 6 zł.
W takiej Hiszpanii, gdzie zarabiają dużo więcej, paliwo jest niewiele droższe.
Żadna w tym zasługa Tuska.
5
La Rambla dzisiaj
0
@Jakub111 Barcelona miała tragiczny okres w listopadzie i grudniu, gdzie na możliwych 21 punktów zdobyli 5, przegrywając z takimi "potęgami" jak Leganes czy Las Palmas, które są aktualnie w strefie spadkowej.
8
@kingorbit A kupa?
5
@Sulimo "Pedri prime bedzie miał za kilka lat"
Ale przecież tego nie przewidzisz. Może doznać kontuzji, może się wypalić, może kobita mu w głowie zakręci, tego nigdy nie wiesz. Na ten moment, to Pedri jest w swoim prime.
16
@Sulimo Z całym szacunkiem do Pedriego, ale do Iniesty w primie (a Pedri teraz ma swój szczytowy moment), to trochę mu brakuje.
0
@Trojanek23 Wygrał z Napoli, Realem, Atletico, PSG i wieloma dobrymi klubami, więc jak od "każdego" dostawał?
1
@Pedri16Future Czwarty akapit to:
"Czasem na YT ładne kwiatki się znajdzie xD Najbardziej śmieszny jest 4 akapit"
XD
0
@Trojanek23 Xavi miał jedną taktykę, jedno ustawienie i wszystko szło całkiem spoko, dopóki nikt nie wypadł. Ale jak tylko coś się posypało, ktoś doznał kontuzji, ktoś pauzował za kartki czy przeciwnik umiejętnie dopasował się do taktyki Barcelony, to nie umiał na to zareagować.
I to właśnie była jego największa słabość.
17
@lajcior Julian Alvarez.
8
@chavez W końcu głos rozsądku.
2
@lucca87 To nie jest nigdy tylko i wyłącznie wina/zasługa trenera.
13
Trochę to śmieszne, że tak przeciętny gracz (oczywiście jak na standardy światowego futbolu) jak Ceballos jest wyznacznikiem "jakości" środka pola w Realu Madryt.
Ewidentnie Perez spieprzył sprawę z zastępstwem Kroosa.
6
@Barceloniarz987 No ciekawe dlaczego rozgrywki Serie A pauzują.
Jak umarła Królowa, to PL też miało przerwę.
0
@karolszymek CORNER NORD 1, więc bramki Barcy w drugiej połowie były na mojej stronie boiska.
Wrażenia mega, bo mega meczycho się trafiło. 7 goli i remontada, lepiej być nie mogło.
0
@karolszymek A byłem i widziałem :D