Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Ja też nie widzę tego potencjału, który inni dostrzegają.
0
@MesQueUnClub22 100% sytuacja.
0
@bstryyy Czy to był faul identyczny 1:1 z tym, co wczoraj było na Yamalu?
Czy to było ciągnięcie za koszulkę i łapanie rywala?
0
@szela1899 Tylko z tego co pamiętam, to praktycznie każde dośrodkowanie po ziemi zatrzymywało się na pierwszym przeciwniku.
@Odcinkowy Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
0
@szela1899 Według mnie zagrał złe spotkanie.
Dwie wrzuty na poziomie światowym, a reszta to dośrodkowania po ziemi lub obijanie przeciwnika. W konstruowaniu akcji też nie pomaga, bo po prostu oddaje piłkę do najbliższego. W obronie miał kilka dobrych interwencji, ale ogólnie zawodnicy Interu robili z nim co chcieli, zwłaszcza Thuram. Gol na 3:3 to jego wina, bo nie wybił piłki, tylko chciał ją sobie przyjąć.
Dla mnie jest antybohaterem.
1
@insp1re Ale kto umniejsza Barcelonie?
1
@pt9 Oczywiście to jest tylko moja opinia
- Karny dla Barcy za rękę (choć sam nie wiem czy nie było zbyt blisko) - prawidłowa decyzja, wszystko wyglądało bardzo naturalnie, zawodnik był na ziemi, bliska odległość, piłka uderza praktycznie w pachę
- Marciniak kończy połowę dogrywki jak Inter wychodzi sam na sam - błąd Marciniaka
- Prawidłowy karny dla Interu - prawidłowa decyzja
- Brak faulu na Martinie, praktycznie brak kontaktu - prawidłowa decyzja, Martin zamiast wywalić piłkę w buraki, to próbował ją przyjąć (dlaczego ja się pytam) i przewrócił się przy minimalnym kontakcie. To jest piłka nożna, sport kontaktowy
- karny na Yamalu? Nie znam przepisów dokładnie, sam przepis jest bezsensowny ale karnego za takie coś widziałem jak ciągnęli za koszulkę a nie przy wślizgu np. - prawidłowa decyzja, faul rozpoczął się przed polem karnym. Chyba logiczne jest, że podczas biegu faulowany piłkarz przewróci się w polu karnym, nawet gdyby ten faul odbył się metr przed szesnastką.
1
@Pnog37 Spora część piłkarzy przyjęła porażkę na klatę i nic nie mówiła.
Ja serio nie pamiętam przegranego meczu, po którym LR nie zgania winy na sędziego. Tak jest praktycznie co mecz.
0
@A4ron Pedri to się kłócił w każdej sytuacji, nawet jak nie miał racji.
5
Czytam, że to niby wina Marciniaka, że odpadliśmy xD
Po każdym przegranym meczu jest to samo - wałek sędziowski i wyzywanie własnych piłkarzy. Pod postami typu "Mecz z Celtą będzie sędziował [wstaw nazwisko sędziego]" też jest zawsze narzekanie, niezależnie od tego, kto jest arbitrem.
Piłkarze potrafią przyjąć porażkę na klatę, ale Wy nie. Zawsze coś, zawsze ktoś, wszyscy winni wokół. Xavi Wam się załączył.
Przegraliśmy ten mecz przez kontuzje kluczowych zawodników defensywnych, bo praktycznie w każdej akcji ofensywnej Inter stwarzał sobie groźne okazje.
1
@A4ron Jesteście nienormalni xD po każdej porażce to samo - wałek sędziowski i wyzywanie piłkarzy
2
Wiem, że emocje, ale jak można wyzywać swoich zawodników? Wstyd to jest to, co się tutaj dzieje, a nie to, co zafundowali piłkarze.
1
Martin antybohaterem.
0
Żółta kartka powinna być za symulkę jeśli nie było tam kontaktu.
0
Brawo Inigo.
1
@Ayato2k No i potem sędziowie pauzowali za karę.
11
Brawo Szczęsny! Spalony, ale tak się buduje pewność siebie!
8
Steven Gerrard Aston Martin
24
- Skąd masz to mieszkanie Karol?
- Dał mi pan Jerzy
- Jaki Jerzy?
- Ten co w DPSie leży hehe xD
via wypok
0
@Faro Akurat południowoamerykańce są znani z tego, że stawiają swoich rodaków ponad kolegów klubowych.
1
@Jonyx Ok, ok :]
5
@gumaz Babeczka, która odpowiadała za ten przejazd ma ponad 40 lat doświadczenia. Kierowcy już nie raz zgłaszali problemy, ponieważ zdarzały się sytuacje, w których zamykała pojazdy na przejeździe.
20
@Tomaszekkkkk Przeczytałem to głosem Szpakowskiego.
1
@Szmulek On nie palił głupa, że nie wie. On serio nie wiedział.
8
@Criss18Barca A jak na przykład Yamal nie wykorzysta pięciu setek, to też będzie wina Wojtka?
0
@karolszymek Hansi Flick: Musimy dużo lepiej bronić przy stałych fragmentach gry
Masz identyczne spostrzeżenia, co nasz trenejro. Może czas pomyśleć o karierze i zrobić jakieś kursy? :D
0
@wojtekjoe Nie, bo nie interesują mnie te samochodziki :D W życiu ani jednego wyścigi nie widziałem.
0
@Bogan Ja już byłem odporny i spłynęło jak po kaczce, zwłaszcza, że te covidowe mecze bez kibiców nie jarały już tak samo.
1
@MesQueUnClub_87 Znany z reklam kawy Nespresso.
0
@Gaucho Szczęść Boże! ~ Grzegorz Braun