Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Tak i tylko na komedie.
2
Jutro jakie meczycho się szykuje w portugalskiej: Benfica - Sporting.
Obie ekipy mają po 78 punktów, a do końca zostały 2 kolejki. Wychodzi na to, że jutro mecz o majstra grają.
20
@Irmscher10 Tutaj się nie lubi Trzaskowskiego? XD
Toć tutaj znajdziesz jednostki, które by za nim w ogień skoczyły.
1
@Arden No właśnie o to mu nie chodziło :D A jak chodziło, to źle to wyjaśnił.
1
@Kgorecki2500 Ja od początku grudnia dwie gry przeszedłem tylko :(
7
@Sulimo Zamiast tego, to będziemy go utrzymywać i pewnie za 20 lat wyjdzie za dobre sprawowanie.
0
@Encore Eleganckie skiety.
0
@lajcior szymi szymi jaj szymi jaj szymi jaaa drank słalalala
3
@Herato Azpilicueta
1
@clyde On jest złapany, a ja się udzielam.
0
@clyde Ciekawe jaki ma nick na LR.
2
@michal26 Widać zabory.
3
@mmaciass WSJP - Wielki słownik języka polskiego
"wydzielony teren wraz z zabudowaniami, należący do szkoły wyższej "
Jak byłem studentem (6 lat temu), to normalnie mówiło się kampus.
0
@insp1re Jak przez Real? XD
Przecież od dawien dawna wiadomo, że ZP to głównie konkurs popularności i trofeów zespołowych.
0
@BORO_12 No okej, okej. Ja tylko mówię, że widziałem trochę jego meczów w ManU i Aston Villi i podoba mi się on jak gra na lewej stronie. Z braku laku może zagrać jako "9", ale traci on tam mnóstwo swoich atutów.
0
@BORO_12 Niby obskoczy wszystkie pozycje, ale i tak najlepiej wygląda na LS.
1
Sommer jest zajebistym bramkarzem, uważałem już tak jak grał w Monchengladbach, zwłaszcza po jego występach w reprezentacji.
Nie rozumiem natomiast, aż tych wielkich zachwytów nad jego osobą po tym meczu, a jednoczesnej krytyki Szczęsnego.
Wojtek nie miał żadnych szans przy bramkach i od siebie nie dodał nic.
Sommer? Co on takiego zrobił poza obroną strzału Yamala w końcówce meczu? Strzał Erica, to był strzał prosto w niego. Był pewnym punktem Interu, ale nie wygrał im tego meczu.
Jak dla mnie, to popełnił błąd przy golu Raphinii odbijając piłkę przed siebie.
0
@Danny Gaucho Dokładnie.
W tej sytuacji ja jestem team rzut wolny, ale Marciniak mógł podejść do monitora, zwłaszcza, że VAR mu zarekomendował zmianę decyzji. Gdyby podszedł, to pewnie dyskusja na ten temat byłaby dużo mniejsza.
No chyba, że uznał, że na monitorku, bez rozrysowanych linii itd. nie będzie w stanie stwierdzić czy faul był przed, czy w polu karnym.
0
@bartekvisca "przecież to była piłka Gerrarda"
Czemu jej nie wyj*bał w buraki?
4
Istnieje ogólne przekonanie, że to VAR musi wezwać sędziego. Też tak myślałem, ale w przepisach jest inaczej.
Wideoweryfikacja
• Sędzia może zainicjować wideoweryfikację zdarzenia, które potencjalnie może
stanowić „jednoznaczny i oczywisty błąd” lub „pominięcie poważnego zdarzenia”,
gdy:
� sędzia VAR (lub inny członek zespołu sędziowskiego) zarekomendują
wideoweryfikację,
� sędzia podejrzewa, że coś poważnego zostało „pominięte”.
@Danny Gaucho więc wychodzi na to, że sędzia może sobie podejść bez rekomendacji.
@mekston
0
@insp1re Znaczy ja do wczoraj też myślałem, że to VAR wzywa sędziego, a nie sędzia sobie sam podejmuje decyzję kiedy sprawdzić, a kiedy nie. Do wczoraj, bo dzisiaj wszedłem sobie w przepisy.
"Tylko sędzia może zarządzić przeprowadzenie wideo weryfikacji; sędzia VAR
(i inni sędziowie) mogą to jedynie rekomendować sędziemu."
1
@insp1re Prawda jest taka, że poza kibicami Barcelony, to nikt nie lubi Gaviego :D
3
@cules100pro Rzeczywiście. Na 13 wyświetlonych artykułów (najważniejsze i najnowsze) aż 2 są o Barcelonie XD
1
@Bocheno1 Pewnie opierał się na słowach Pedriego, bo on też nie ogarnął, że było napomnienie.
0
@Azazel_Pazuzu A co dokładnie w tych przepisach przeczytamy?
0
@F3DO Gdzieś czytałem, że właśnie mają to zmienić.
0
@MesQueUnClub96 Weź już naprawdę nie prowokuj, bo się zacznę bawić w ciebie i zacznę zgłaszać komentarze i stękać elementowi na priv.
Nie będę po raz kolejny tłumaczył o co mi chodziło, a czego nie zrozumiałeś.
0
@A4ron No to zmienię.
Głównie* kibice Barcelony i to nie wszyscy, bo jest grono osób, i to spore, które nie mają problemu z sędziowaniem.
@MesQueUnClub96 Oczywiście :) Idź na wykop, bo tam ci twoja kariera internetowej maskotki wychodzi trochę lepiej.
0
@A4ron No i nie poniesie konsekwencji, bo tylko kibice Barcelony są na niego źli. Zresztą niesłusznie.
0
@macio_944 No okej. Ja z Tobą też się nie zgadzam.