Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma szans, że Trzaskowski podpisze tę deklarację Mentzena.
0
@marcin62 Typowy clickbait.
0
Podobno agent Kloppa już zdementował.
16
@lucca87 Czyli co? Tylko dlatego, że został odrzucony przez Barcelonę, to ma zrezygnować z możliwości gry w jednym z dwóch najlepszych klubów świata?
0
@lucca87 Napoli, bo to moje ulubione włoskie miasto.
0
@Faro No w lidze.
Poza tym, de Jonga nie rozliczałbym z liczb, tak samo jak Pedriego. W tej drużynie to inne osoby są odpowiedzialne za statystyki.
3
@Faro Yyyyy.
de Jong - 2 gole 2 asysty w 1127 minut, czyli G/A co 282 minuty
Pedri - 4 gole 5 asyst w 2814 minut, czyli G/A co 313 minut
Czyli Pedri też słabo? :D
4
@Mow_mi_Douglas Przed Kloppem:
14/15 - 6 miejsce
13/14 - 2 miejsce
12/13 - 7 miejsce
11/12 - 8 miejsce
10/11 - 6 miejsce
Liverpool był underdogiem w porównaniu z takimi klubami jak ManU, Chelsea czy City.
0
Fajny ten Klopp. Przejmuje kluby, które są znane, ale nie są jakimiś gigantami, no takich typowych underdogów i buduje zespół od podstaw.
Chłop mógłby sobie pójść do czołowego klubu i mieć nieograniczone finanse, ale jednak chce zrobić coś, no może nie z niczego, ale przy ograniczonych możliwościach.
To go różni od Guardioli. I nie mówię, że Guardiola jest przez to gorszy czy coś, bo zasłużył sobie na to, żeby trenować najlepszych, ale fajnie by było zobaczyć Pepa w trochę słabszym zespole.
11
https://wykop.pl/cdn/c3201142/f0bb3470e3bb72faba9f7c061caeb21098b90458231f9c241349942803f4c9f7,w400.jpg
Ekspert rodem z La Rambli XD
1
@MesQueUnClub96 Od kiedy się Mentzena słuchasz.
1
@Herato Tomaszewski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AbelKabel A czego jeszcze nie podpisał?
1
@AbelKabel Czyli ten sam program, z którym startowało KO. Efektów nie widać.
17
@Encore Najpierw po nim cisnęli, a teraz proszą o pomoc i wparcie.
"Nowe rozdanie" XD
0
O co chodzi z tym, że niby Trzaskowski przymilił się już do Brauna?
0
Komentarz usunięty
12
@Luciano99 Solidny program?
5
@alone49 Fajnie, gratulacje. Moja córka studiuje prawo.
Pozdrawiam z rodzinką.
4
@AlphaNumeric Za darmo to bardzo fajna opcja.
0
@MessiSuarezNeymar Dokładnie.
Chociaż Hołownia już oddał swoje poparcie Trzaskowskiemu, a na Biejat głosowała głównie skrajna lewica, która za nic nie pójdzie oddać głosu na Nawrockiego.
2
@GeneralXavi Masz ponad 30% ludzi, którzy nie poszli na wybory.
To nie jest tak, że ci wszyscy, którzy oddali głos na Mentzena lub Brauna, to teraz zagłosują na Nawrockiego. Pewnie większość tak zrobi, ale nie wszyscy.
7
@MesQueUnClub96 Ty to miałeś konto usuwać...
Nie spełniasz swoich obietnic, tak samo jak politycy. A na nich ja zawsze pluję.
5
@KamQiX Nie ma takiego państwa jak Izrael.
11
Karol Narocki wygrał w USA.
Rafał Trzaskowski wygrał w Rosji i Białorusi.
Którą drogą chcemy iść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP1 Ale dlaczego babuleńa ma decydować co jest dobre dla jej wnuków, a co nie?
Poza tym, po elektoracie 60+ widać, że nie kierują się raczej tym, co dobre dla państwa.
0
@Jakchcesz Taki beton trafi beton jest wszędzie.
Nadal uważam, że elektorat pisu i po to jest najtwardszy beton.
17
@Comentateiro Po pierwsze, nie jestem konserwatystą.
Po drugie, jakie ci się posulaty podobały, jak Trzaskowski zmienia co chwila poglądy.
Po trzecie, z nienawiści skierowanej w prawicową stronę. Nie dość, że nienawidzisz prawicowych i centralnoprawicowych polityków, to jeszcze nienawidzisz ich wyborców i wszystkich obrażasz.
Dupę wyżej masz niż srasz. Jesteś idealnym odbiciem betonowego elektoratu pisu, zwykłym moherem, który drze japę "TYLKO NIE PRAWICA".
21
@Comentateiro A skąd ty możesz wiedzieć, co kierowało ludźmi, którzy oddali swój głos na Nawrockiego lub Brauna?
To, że ty głosujesz z nienawiści, to nie znaczy, że tak robi każdy.