Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wizz777 Sory, nie mogę wyświetlać odpowiedzi i nie wiem co napisałeś. Coś przestało działać.
0
@Wizz777 Ej użytkownicy, widzicie co ziomek napisał? Mi się pokazał pusty post, żadnej treści. Ziomek ma chyba jakiś problem z funkcjonowaniem komentarzy.
0
@mientusek1407 Arsenal.
2
@JoeBlack Z tego, co czytałem, to Simion nie brał udziału w debatach. Jego kontrkandydat mówił do pustego stanowiska, a sam Simion w tym czasie odwiedzał Polskę.
1
@pt9 Tracimy mnóstwo goli, bo taki jest nasz styl i gramy ryzykowanie. Podstawowa linia obrony Balde - Inigo - Cubarsi - Kounde, to jeszcze fajnie wyglądała i funkcjonowała w miarę dobrze, ale wystarczyły drobne rotacje i zaczynały się wylewy w obronie.
16
@baarcelona No może po to, żeby w półfinale LM nie wprowadzać na boisko kontuzjowanego 38-letniego Lewandowskiego albo żeby nasza linia obrony nie składała się ze Stevena Gerrarda Astona Martina - powracającego po kontuzji Christensena - parodysty Araujo - niedoświadczonego Forta.
45
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ca3cf8c788db63ac278ef73b4ee5c6446002da873499b1ca5acf47f4ee1e875c,w400.jpg
Dobre XD
0
@Encore Ten co pomylił Brauna z Mentzenem?
0
@Cyzix Casemiro wygrał 7/7 finałów europejskich rozgrywek :D Jestem za Tottkami, ale czuję, że Brazol przyniesie szczęście ManU.
1
@Kgorecki2500 Miasto Mentzena i Brauna :D
Ja też tu mieszkam.
16
Można Nawrockiego nie lubić, uważać, że to dzban, sutener, oszustw, cwaniak i złodziej. Można też mu zarzucić, że nie ma żadnego doświadczenia i nie nadaje się do reprezentowania kogokolwiek
2
@Danny Gaucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)_╭∩╮
0
Deco pewnie chce tutaj Diaza po znajomościach. Tak samo było z Raphinhą.
1
@maroon Pewnie za darmo to już nie jest prostytucja.
37
Szwecja zakazuje OnlyFans
Szwedzki parlament uchwalił nowe prawo, które zakazuje zakupu płatnych treści seksualnych online. Obejmuje ono m.in. pokazy na żywo z kamerek internetowych, czaty erotyczne oraz subskrypcje na platformach takich jak OnlyFans.
Nowe regulacje prawne, będące częścią szerszej strategii przeciwdziałania prostytucji, klasyfikują tego typu działalność jako formę wykorzystywania seksualnego. Warto zaznaczyć, że odpowiedzialność karna będzie spoczywała na osoby, które chcą pozyskać tego typu treści. Twórcy nie będą ścigani przez wymiar sprawiedliwości.
https://www.svd.se/a/8qAv8r/porrtjansten-onlyfans-vill-ha-mote-med-justitieminister-gunnar-strommer-m
via Dominik Serwacki – założyciel i redaktor Pigułki Świata
Ależ Szwecja mi zaimponowała.
0
@norbi77 No bo Ukraina jest uparta i nie chce ziemi oddać.
0
@AlphaNumeric Akurat to jest adekwatna cena.
2
@GeneralXavi https://wykop.pl/cdn/c3201142/cfcc4d3c1c62181ffe33c24b5fe676e2d30d869e12a65265713db0eddc166482,w400.jpg
A przekaż XD
0
@Hosh @clyde @chosenone To nie wiedziałem. Ciekawe czemu tak to wygląda.
2
@clyde Ale wy możecie przecież podwiązać jajowody.
1
@Konradowskyy A są tutaj osoby, które twierdzą, że Mentzen nie działa na własną korzyść? No chyba właśnie o to mu chodzi, co nie zmienia faktu, że rozegrał to super.
3
@Bocheno1 No rzeczywiście :)
Inne osoby mam gdzieś, bo potrafią w sposób kulturalny, bez obrażania i wywyższania się dyskutować. Ale jeśli persona, która jest przekonana o swojej nieomylności, obraża innych, uważa za głupków, dostaje bólu dupy, to mnie to śmieszy i fajnie mi się to ogląda.
11
Pewien staruszek z tego forum ma ogromy ból czterech liter po wynikach wyborów, a teraz na dokładkę Mentzen, którego tak nienawidzi, rozgrywa sobie wszystko na swoich warunkach, co jeszcze ten ból potęguje. Pięknie się to ogląda.
8
@July_6_BcN Geniusz, no po prostu geniusz!
0
@Reviven Pozbycie się Fatiego będzie dużą ulgą dla budżetu płacowego.
3
@ShawnC Jednak Real to ch**owe transfery przeprowadził xD
0
@Barceloniarz987 Spokojnie, zaraz Laporta ogarnie jakąś dźwignię, sprzeda miejsca VIP na pięć dekad do przodu, a jak się nie uda, to na bank jakaś perełka z La Masii wypłynie.
5
Tak będzie XD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/da4edcf1505d3fb2fa52ac069e3febbdabf1b34b94181e27b0f3eccaf3b9cd18,w400.jpg
7
@Jakchcesz Czyli Nawrocki podpisze.
34
@Comentateiro "Mentzen nie jest tak ważny w polskiej polityce"
XDDDDDDDDD