0

@Danny Gaucho A może planował taką niespodziankę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam nie bronię Lewego, bo uważam, że był słabym kapitanem. Natomiast uważam, że w tym konflikcie on jest stroną poszkodowaną.

5

Jak można tutaj stać po stronie Probierza? Przecież wczoraj były protesty w Helsinkach przeciwko Probierzowi... Nawet Finowie widzą jaki to jest człek parszywy.

1

@Danny Gaucho No tak, przecież dokładnie przewidział i zaplanował to, co się stanie.

2

@Danny Gaucho Chciał odpocząć fizycznie i MENTALNIE, przecież jasno i wyraźnie to zakomunikował. Nie wiem czy odpocząłby psychicznie będąc z alkusami w jednym hotelu.

2

@Roobo Możliwe, natomiast to Probierz kręci i zmienia wersje, które nie pokrywają się z oświadczeniami PZPN-u.

3

@Gronek Lewandowski sam powiedział, że nie chodziło o opaskę, ale o sposób w jaki mu ją odebrano. Do tego widać, że Probierz kłamie odnośnie całej sytuacji i próbuje obarczyć winą Lewandowskiego.
Myślę też, że tutaj chodziło o coś więcej - podejście innych zawodników, brak umiejętności trenera czy brak ambicji (małe rzeczy).

0

@Rastafarnianin Się uwzięli na mnie, co zrobisz? :D

0

@Rastafarnianin Znowu mnie oznaczałeś, a ja na banicji XD

1

@escarabajo Tak.
Kilka sytuacji już było przecież. Prosili się City, żeby zabrali Mainoo i Garnacho na galę ZP, bo im szkoda kasy. Jako jedyni finaliści europejskich pucharów nie zaprosili pracowników klubu.

0

@escarabajo A oni nie mają mnóstwa problemów finansowych? Tam jest lipa z zarządem.

0

@lithotripter Trump zakazał zmiany loga?

0

@escarabajo Mam nadzieję, że Mbeumo nie pójdzie do tych ogórków. Zbyt fajny piłkarz, żeby się tam marnował.

3

https://dorzeczy.pl/opinie/735114/koniec-promowania-ruchu-lgbt-przez-amerykanskie-koncerny.html

Amerykańskie globalne koncerny rezygnują z promowania ruchu LGBT oraz stosowania polityki różnorodności.
Jeden z użytkowników serwisu X zwrócił uwagę na zmianę logo wielu znanych amerykańskich firm. Jeszcze rok temu koncerny takie jak Apple, IBM, HP czy American Arlines zmieniały barwy swoich znaków towarowych na tęczowe. Miało to promować ruch LGBT oraz inkluzywność. Jak się okazuje, w tym roku ta praktyka nie ma już miejsca.

Czyżby się pieniążki nie zgadzały? Bardzo dobrze, że w końcu moda na to się skończyła.

0

@Luciano99 Ja tam nie mam nic do moderacji... :D

0

Komentarz usunięty

0

@Frimpong Inaczej ustawiona jest defensywa kiedy posiadasz piłkę i inaczej kiedy piłkę posiada przeciwnik.

0

@Frimpong Odbiór piłki na połowie przeciwnika, gdzie ten nie ma odbudowanej formacji defensywnej, bo przed sekundą był w posiadaniu piłki.
Chcą odebrać piłkę i od razu stworzyć zagrożenie pod bramką.

3

@PaprykFCB Ale Nawrocki jest/był kandydatem obywatelskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Mentzen: Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, dotycząca rządu technicznego i zakończenia rządów Tuska, na pierwszy rzut oka wydaje się nie mieć żadnych szans na większość w Sejmie.
Jeżeli jednak Kaczyński wie więcej ode mnie i jest o czym rozmawiać, to zapraszam na spotkanie. Omówmy to.

Stolik wywrócony xD

0

@Comentateiro Proszę takie sprawy wyjaśniać na priv.
Pozdrawiam

0

@MesQueUnClub_87 A co w tym "mądralińskiego"? XD

0

@MesQueUnClub_87 Przecież w Polsce najwięcej opadów przypada na maj-wrzesień.

0

@lithotripter Wygenerowane przez AI.

0

@lithotripter Tak? A jak w Figo rzucali świńskim łbem to było okej?

7

@MesQueUnClub_87 No i dziwisz się tym kibicom?

1

@Starrk To mnie też dziwi XD

0

@Blanco16 Więc na jakiej podstawie mu ufasz?

2

@Trencaxarxes Bez kitu.
Tu chodzi o to, że ludzie z podstawowym wykształceniem głosują na Nawrockiego, a nie o to, że głosują na Nawrockiego, bo mają podstawowe wykształcenie.

0

@Blanco16 A pewnie ze dwa mecze w tym sezonie widziałeś w jego wykonaniu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?