0

@Stinger_ Powiedzmy sobie szczerze, osłabianie kogokolwiek poza Realem czy Atletico, to żadne osłabianie, bo reszta zespołów jest poza jakimkolwiek zasięgiem Barcelony.
Realu nigdy nie osłabimy, bo nam nikogo nie sprzedadzą, a Atletico lubi z nami robić interesy, bo kupujemy drogo i sprzedajemy tanio.

0

@BezglutenowyPedri Czyli Barcelony też nienawidzisz? XD

0

@rafal314 Szkło.

0

@GeneralXavi Ja nie wiem jak można po tak beznadziejnych rządach pisu brać ich stronę kosztem jakiejkolwiek partii.

0

@GeneralXavi Jaki Ty jesteś anty KO XD

3

@Karol145 A zobacz jaka jest dysproporcja na tym forum. Ile ludzi się z tobą nie zgadza? Ja mówię w ich i swoim imieniu.
Z drugiej strony, czemu ty się wypowiadasz za kobiety, które niby to oglądają? XD

3

@Karol145 "Owszem, ale jeśli chcemy rozwijać kobiecy football, to jednak zarobki powinny rosnąć i być wyrównywane"

Ale czy ty rozumiesz, że my tego nie chcemy? Bo kobieca piłka jest nudna i stoi na niskim poziomie. Wyrównanie płac tego nie zmieni.

0

@Herato Gundogan.

1

@Luciano99 Uważaj, bo ja kiedyś za wrzucenie filmiku z rzyganiem dostałem tydzień bana xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Call of Duty 2 i Call of Duty Modern Warfare to najlepsze Cody.

1

@A4ron Nie wiem czy w każdym, bo na przykład gimnastyka, gdzie przoduje Simon Biles, nie pokazuje takich dysproporcji.

3

Szwajcarska reprezentacja kobiet, w której grała Alisha Lehmann, przegrała 1–7 w meczu towarzyskim z drużyną chłopców U-15 FC Luzern. Szwajcarski Związek Piłki Nożnej podobno próbował ukryć wynik, ale jeden z chłopców opublikował go w mediach społecznościowych.

Zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy Kobiet w Szwajcarii.

0

@Varkond Problem był taki, że w minionym sezonie zabrakło go w kluczowej fazie i musieliśmy grać Stevenem Gerrardem Astonem Martinem, który nie jest (i strzelam, że nie będzie) na poziomie Barcelony.

2

@fart Wow, nie podniosą sztucznie cen prądu XD Brawo dla nich.

0

@Filipem Ile punktów?

3

@qbsonFCBarca Żaden, bo mam w dupie innych ludzi. Przychodzę sobie tam poćwiczyć i nie zwracam na nikogo uwagi.

0

@KamQiX Wymieniłeś prawie wszystkie misje, które się czymś wyróżniają :D

1

@Faro Na kompilacjach to i Douglas fajnie wygląda.

1

@karolszymek Szczerze? Ch*j wie, ale za 2 miliony warto zaryzykować.

0

@karolszymek Co tam jest ciekawego prócz postaci psychola Trevora? Praktycznie każda misja wygląda tak samo - jedź, zabij/ukradnij i ucieknij.

8

Tryb fabularny w GTA V jest mega nudny.

1

@Rastafarnianin Galileo się oglądało, to wiedziałem :D

0

Ile mieliście najwięcej kroków w jednym miesiącu?

6

@wojopancer Ain Eingarp*

Teraz przeczytaj to od tyłu :)

1

@Faro Ty gościu pomimo tego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz skarkazmu, to nawet nie potrafisz w sposób zrozumiały i logiczny skleić dwóch zdań, tak żeby z tego wyszedł jakiś news.

15

@Faro Szok i niedowierzanie. Ciekawe co kieruje Athleticiem. Według mnie powinni oddać Nico Barcelonie za darmo, bo przecież Barca to najlepszy klub na świecie.

0

@norbi77 Są, książka dużo lepsza, ale i tak nie jest to dzieło najwyższych lotów.
Na pewno akcja nie ciągnie się tak wolno jak w serialu i oczywiście są też zmiany fabularne.

11

@Arkon Twoje ostatnie trzy komentarze (licząc z tym to 4) są na temat polityki xD

1

@Rastafarnianin Znowu oznaczyłeś zbanowanego użytkownika xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?