Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walpiano Nie wiem jaki jest sens porównywać brazylijską do MLS.
MLS do liga ogórków i nawet obecność kilku dziadków-gwiazd tego nie zmieni.
0
@Walpiano Dobrze się prezentują, bo są w środku sezonu, więc w przeciwieństwie do europejskich drużyn nie są zmęczeni.
6
No i się okazało, że Tadeuszek strzelił samobója, tak samo jak Borys, ale co media już z niego robiły Rambo czy innych ekspertów od survivalu, to ich.
3
@Kgorecki2500 Z ziemniakami.
0
@Sz0ps0n Strzelam Villarreal.
2
@Faro Nie będzie to wywalanie w błoto, skoro są pewni, że mogą go zarejestrować.
A jak nie są, to są po prostu idiotami, że chcą wydać 60 milionów na gracza, który może nie grać.
0
@Faro Nie głupota.
Priorytetem Nico jest gra w Barcelonie, a nie w Bayernie czy Bilbao. Chce mieć gwarancje, że zostanie zarejestrowany, więc stawia sprawę jasno i wyraźnie - macie mnie zarejestrować.
Poza tym, gdyby miał iść do Niemiec, to lepiej zacząć się starać jak najszybciej zaaklimatyzować.
1
@Lucyffffer1922 Z tego, co słyszałem, to nie wszyscy mogli kupić karnet na Legię, bo w pierwszej kolejności mogli odnowić karnet ci, którzy w poprzednim sezonie mieli 100% frekwencji.
Chyba od 04.07 rusza taka prawdziwa sprzedaż.
14
@Borry Stał.
https://media.zenfs.com/en/football_espana_articles_993/d86502a24d820f5852b4827eb436e635
4
@DonAndrzejos A skąd to wiesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bogan 1. W City nie był pierwszym wyborem Guadioli na pozycję 9. Przecież tam przoduje Haaland i dopiero jak Norweg nabawił się długiej kontuzji, to Julian wskoczył na pozycję napastnika, z której wywiązywał się bardzo dobrze.
2. To prawda, 17 goli w 37 występach nie powala, ale trzeba też właśnie wziąć pod uwagę, że Atletico zagrało przeciętny sezon.
3. Zupełnie nie rozumiem co ma tutaj wzrost? Idąc tym tokiem myślenia, to Messi byłby gorszym wyborem niż Adama Traore, bo jest niższy.
4. Nie jest to typowa 9, ale potrafi grać na tej pozycji, co już niejednokrotnie pokazywał.
1
@Herato A ja strzelam, że ziomek zrobił to samo co Borys, tj. strzelił samobója i teraz leży gdzieś tam w lesie jedzony przez ptaki i robaki, a policja nie potrafi odnaleźć ciała.
0
Oooo, Kylerzz dodał filmik z Barceloną z tego sezonu.
Polecajka.
4
@vangoor Tekken 3 to była gra.
0
@Bogan Co ciekawe, u mnie w szkole każdy patus, który nie potrafił usiedzieć w klasie 45 minut, bił i dokuczał innym, bluźnił czy odwalał inne rzeczy, zasłaniał się ADHD.
1
"Według Miguel Sáncheza Torre będzie miał wieloletni kontrakt w Mallorce. Powodem jest to, że klub musi zamortyzować kwotę transferu na dłuższy czas ze względu na problemy z Finansowym Fair Play."
Tam to dopiero musi być trudna sytuacja, skoro chcą amortyzować 5 milionów na jak największą liczbę lat.
8
@Sulimo Huja strzeli.
0
@Stinger_ Powiedzmy sobie szczerze, osłabianie kogokolwiek poza Realem czy Atletico, to żadne osłabianie, bo reszta zespołów jest poza jakimkolwiek zasięgiem Barcelony.
Realu nigdy nie osłabimy, bo nam nikogo nie sprzedadzą, a Atletico lubi z nami robić interesy, bo kupujemy drogo i sprzedajemy tanio.
0
@BezglutenowyPedri Czyli Barcelony też nienawidzisz? XD
0
@rafal314 Szkło.
0
@GeneralXavi Ja nie wiem jak można po tak beznadziejnych rządach pisu brać ich stronę kosztem jakiejkolwiek partii.
0
@GeneralXavi Jaki Ty jesteś anty KO XD
3
@Karol145 A zobacz jaka jest dysproporcja na tym forum. Ile ludzi się z tobą nie zgadza? Ja mówię w ich i swoim imieniu.
Z drugiej strony, czemu ty się wypowiadasz za kobiety, które niby to oglądają? XD
3
@Karol145 "Owszem, ale jeśli chcemy rozwijać kobiecy football, to jednak zarobki powinny rosnąć i być wyrównywane"
Ale czy ty rozumiesz, że my tego nie chcemy? Bo kobieca piłka jest nudna i stoi na niskim poziomie. Wyrównanie płac tego nie zmieni.
0
@Herato Gundogan.
1
@Luciano99 Uważaj, bo ja kiedyś za wrzucenie filmiku z rzyganiem dostałem tydzień bana xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Call of Duty 2 i Call of Duty Modern Warfare to najlepsze Cody.
1
@A4ron Nie wiem czy w każdym, bo na przykład gimnastyka, gdzie przoduje Simon Biles, nie pokazuje takich dysproporcji.