Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom Usuń to. Kiedyś za wspomnienie o adblocku dostałem tygodniaka :)
0
@Faro Kto nie jest zarejestrowany? Gerard Martin?
Fermin też się może rozwinąć przecież, on ma 22 lata.
0
@Faro 28 sierpnia? Oczywiście, że nikogo nie sprzedawać.
0
@Faro Nie wiem nawet jak z tym argumentem walczyć XD
1
@Bolton Kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany.
3
@Faro Też tak uważam. Nie mogę się doczekać, żeby w półfinale LM kontuzjowanego Olmo zastąpił Dro.
1
@Filipem Bo teoretycznie nie mieliśmy potrzeby sprzedawania. Najlepsi grają tutaj przez większość swojej kariery.
1
@Jakchcesz Patrz. Niewybredna jest, masz szansę :D
3
@Jakchcesz Dobrze, podrywaj koleżankę. Lubię Cię i Ci kibicuję. Dajesz mistrzu.
Mam nadzieję tylko, że te Twoje marne 180 cm wystarczy.
0
@AlphaNumeric Ale skąd wiesz, że nie dostaniesz takiej drugiej oferty? Nie rozumiem.
0
@Laminedependencia Presezon? Mówisz o tych meczach przeciwko koreańcom? XD
0
@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.
0
@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.
0
@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.
3
@AlphaNumeric Ale czemu musimy teraz sprzedawać? Rejestracje są prawie domknięte.
1
@Laminedependencia Tytuły wygrywa się głębią składu. Zaraz Ci się rozleci Olmo i Fermin będzie pierwszym wyborem.
1
@KrychaFCB Mało. 65 milionów to mogą za Casado wołać.
0
@Ignareks https://patronite.pl/fcbarca-com
Proszę bardzo. 49 złotych się należy XD
0
@Who_you_mam Myślałem, że przechodzi do Bayernu, bo ostatnio takie plotki czytałem.
W takim razie podaj mi przykłady zawodników sprzedanych za grosze z długimi kontraktami.
0
@Who_you_mam W Chelsea robotę robią długie kontrakty. Nkunku miał kontrakt do 2029 roku, więc nic dziwnego, że jego cena wzrasta. Do tego ograny na niemieckich boiskach, gdzie się mega sprawdzał.
2
@July_6_BcN Sama się zablokowałaś z dochodowego biznesu.
7
Co byś zrobił gdyby @supraomnes1 pisał do Ciebie na priv i prosił o zdjęcie "st00pek"?
0
@Kasy Z Oviedo nie dostali.
1
@Kgorecki2500 Jak Ci się urodzi dziecko, to zgłaszasz adminowi tej stronki i on wklepuje :D
A tak serio, to wszystko oparte jest na statystyce.
1
@sergio5 https://www.worldometers.info/pl/
Tutaj wszystko jest ładnie rozpisane i liczba ludności to ponoć 8,24 mld, a nie 7,8 mld.
1
@Sinirsey Przecież znasz tylko relację jednej strony :)
15
@TR3YWAY Mi tam szkoda Ciebie bardziej w tej sytuacji, bo ona ruszyła do przodu, a Ty żyjesz przeszłością :D
1
@Frimpong Dobrze Ci idzie Mariusz.
13
@wojopancer Populizmix
9
@A4ron Screen zrobiony :)