0

@mrboom Usuń to. Kiedyś za wspomnienie o adblocku dostałem tygodniaka :)

0

@Faro Kto nie jest zarejestrowany? Gerard Martin?
Fermin też się może rozwinąć przecież, on ma 22 lata.

0

@Faro 28 sierpnia? Oczywiście, że nikogo nie sprzedawać.

0

@Faro Nie wiem nawet jak z tym argumentem walczyć XD

1

@Bolton Kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany.

3

@Faro Też tak uważam. Nie mogę się doczekać, żeby w półfinale LM kontuzjowanego Olmo zastąpił Dro.

1

@Filipem Bo teoretycznie nie mieliśmy potrzeby sprzedawania. Najlepsi grają tutaj przez większość swojej kariery.

1

@Jakchcesz Patrz. Niewybredna jest, masz szansę :D

3

@Jakchcesz Dobrze, podrywaj koleżankę. Lubię Cię i Ci kibicuję. Dajesz mistrzu.
Mam nadzieję tylko, że te Twoje marne 180 cm wystarczy.

0

@AlphaNumeric Ale skąd wiesz, że nie dostaniesz takiej drugiej oferty? Nie rozumiem.

0

@Laminedependencia Presezon? Mówisz o tych meczach przeciwko koreańcom? XD

0

@L4ngusta Nunku się tam tyle nagrał, że jego odejście żadnej luki nie wywołuje. Zakontraktowali Joao Pedro i Delapa przecież.

0

@AlphaNumeric Co ma piernik do wiatraka? Prawie wszyscy zawodnicy są zarejestrowani, więc po co Ci teraz 1:1, skoro nie planujesz dalszych zakupów?
Skupić się na rozgrywkach, osiągać jak najlepsze wyniki, zarobić jak najwięcej kasy i planować Z GŁOWĄ kolejne okienko/sezon.

0

@Laminedependencia Przecież Gavi to zupełnie inny profil. Raphinha w środku gra miernie.

3

@AlphaNumeric Ale czemu musimy teraz sprzedawać? Rejestracje są prawie domknięte.

1

@Laminedependencia Tytuły wygrywa się głębią składu. Zaraz Ci się rozleci Olmo i Fermin będzie pierwszym wyborem.

1

@KrychaFCB Mało. 65 milionów to mogą za Casado wołać.

0

@Ignareks https://patronite.pl/fcbarca-com

Proszę bardzo. 49 złotych się należy XD

0

@Who_you_mam Myślałem, że przechodzi do Bayernu, bo ostatnio takie plotki czytałem.
W takim razie podaj mi przykłady zawodników sprzedanych za grosze z długimi kontraktami.

0

@Who_you_mam W Chelsea robotę robią długie kontrakty. Nkunku miał kontrakt do 2029 roku, więc nic dziwnego, że jego cena wzrasta. Do tego ograny na niemieckich boiskach, gdzie się mega sprawdzał.

2

@July_6_BcN Sama się zablokowałaś z dochodowego biznesu.

7

Co byś zrobił gdyby @supraomnes1 pisał do Ciebie na priv i prosił o zdjęcie "st00pek"?

0

@Kasy Z Oviedo nie dostali.

1

@Kgorecki2500 Jak Ci się urodzi dziecko, to zgłaszasz adminowi tej stronki i on wklepuje :D
A tak serio, to wszystko oparte jest na statystyce.

1

@sergio5 https://www.worldometers.info/pl/

Tutaj wszystko jest ładnie rozpisane i liczba ludności to ponoć 8,24 mld, a nie 7,8 mld.

1

@Sinirsey Przecież znasz tylko relację jednej strony :)

15

@TR3YWAY Mi tam szkoda Ciebie bardziej w tej sytuacji, bo ona ruszyła do przodu, a Ty żyjesz przeszłością :D

1

@Frimpong Dobrze Ci idzie Mariusz.

13

@wojopancer Populizmix

9

@A4ron Screen zrobiony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?