4

Jak dobrze, że my tego Fermina nie sprzedaliśmy.

1

@michal26 Nie no, bez przesady

0

Się spłakaliście XD

2

@Nazio_87 Teraz człowiek nawet ma swój ulubiony palnik.

1

@Sulimo Co Ty tak szybko przychodzisz te gry? XD

0

@partymaker Nie płacz.

3

Ale brama Rayo. Mega gol.

7

Zajebiste koszulki wybrali w meczu Atletico - Rayo. Gospodarze biało-czerwone, a goście biało-czerwone.

2

@Jakchcesz Czemu nie należy do najłatwiejszych? Nie miałem problemu z kupnem biletów na Olimpijski.

6

@BulaKG Nie dawać, bo potem się właśnie takie Darie srają XD

4

https://zapodaj.net/plik-CyN6NUcJEp

Na zdjęciu nowy nabytek koszykarskiej sekcji Realu Madryt. Ma ponad 2 metry wzrostu i w październiku skończy 12 lat. Pytanie tylko który to już raz.

1

MATEUSZ KLICH:
"Inter Miami odradzam dopóki Messi tam jest. To jest klub dramat, ludzie uciekają stamtąd, trenerzy i fizjoterapeuci. Pod kątem organizacyjnym tam jest źle. Messiego tata rządzi tak naprawdę w klubie. Wszyscy mówią po hiszpańsku i nie da się nic zrobić bez ich zgody. Sam klub też jest tak naprawdę 45-50 minut od Miami."
via: Foot Truck

Ciekawe

0

@maroon Domyśl się

0

Podobno Adamek powiedział synowi Narockiemu, że jest "podobny do ojca, pozdrów tatę". A przecież to nie jest nawet jego syn XD

0

@Pedri16Future No strzelił 2 gole, napisał XD

18

Jan Paweł II: Po maturze chodziliśmy na kremówki
Joan Laporta: Po gali poszliśmy na hamburgery

1

@Transu96 No okey, ale po co się oszukiwać, że nie są za drużynowe, jak doskonale wszyscy wiemy, że są?

1

@Rastafarnianin Prędzej KKS Kalisz awansuje do Ekstraklasy.

0

@4drian0 Dlatego.

0

Yamal wygrał Trofeum Kopy, więc chyba już wiemy, że ZP dla Dembele.

0

@clyde A w pracy byłaś? xD

0

@clyde Tylko tak mówisz, a pewnie teraz siedzisz i oglądasz, a nawet na LR komentujesz :D

1

@matirix20 Dziękuję za potwierdzenie i życzę Ci wspaniałego wieczoru :)

8

@adamek20151 Nie. Po Twoim komentarzu, w którym napisałeś, że Yamal nie może wygrać Kopy, bo już raz wygrał xD

4

@adamek20151 Dziennikarze biorą też pod uwagę kluby, w których grają zawodnicy i na tej podstawie głosują.
Rok temu Vinicius przegrał, bo mnóstwo głosów mu odebrał Bellingham, który dostał głosy od dziennikarzy, którzy chcieli po prostu zagłosować na kogoś z Realu.

5

Akurat niskie miejsce Lewego to dobry znak dla Yamala. Im mniej punktów zdobędzie Pedri i Raphinha, tym lepiej dla Yamala.

4

@gumaz 10-15 stopni to jest ideolo.

0

@adamek20151 To czemu jest nominowany?

@Who_you_mam @doc

0

Komentarz usunięty

2

@lucas/catalan Za nisko, co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?