Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak dobrze, że my tego Fermina nie sprzedaliśmy.
1
@michal26 Nie no, bez przesady
0
Się spłakaliście XD
2
@Nazio_87 Teraz człowiek nawet ma swój ulubiony palnik.
1
@Sulimo Co Ty tak szybko przychodzisz te gry? XD
0
@partymaker Nie płacz.
3
Ale brama Rayo. Mega gol.
7
Zajebiste koszulki wybrali w meczu Atletico - Rayo. Gospodarze biało-czerwone, a goście biało-czerwone.
2
@Jakchcesz Czemu nie należy do najłatwiejszych? Nie miałem problemu z kupnem biletów na Olimpijski.
6
@BulaKG Nie dawać, bo potem się właśnie takie Darie srają XD
4
https://zapodaj.net/plik-CyN6NUcJEp
Na zdjęciu nowy nabytek koszykarskiej sekcji Realu Madryt. Ma ponad 2 metry wzrostu i w październiku skończy 12 lat. Pytanie tylko który to już raz.
1
MATEUSZ KLICH:
"Inter Miami odradzam dopóki Messi tam jest. To jest klub dramat, ludzie uciekają stamtąd, trenerzy i fizjoterapeuci. Pod kątem organizacyjnym tam jest źle. Messiego tata rządzi tak naprawdę w klubie. Wszyscy mówią po hiszpańsku i nie da się nic zrobić bez ich zgody. Sam klub też jest tak naprawdę 45-50 minut od Miami."
via: Foot Truck
Ciekawe
0
@maroon Domyśl się
0
Podobno Adamek powiedział synowi Narockiemu, że jest "podobny do ojca, pozdrów tatę". A przecież to nie jest nawet jego syn XD
0
@Pedri16Future No strzelił 2 gole, napisał XD
18
Jan Paweł II: Po maturze chodziliśmy na kremówki
Joan Laporta: Po gali poszliśmy na hamburgery
1
@Transu96 No okey, ale po co się oszukiwać, że nie są za drużynowe, jak doskonale wszyscy wiemy, że są?
1
@Rastafarnianin Prędzej KKS Kalisz awansuje do Ekstraklasy.
0
@4drian0 Dlatego.
0
Yamal wygrał Trofeum Kopy, więc chyba już wiemy, że ZP dla Dembele.
0
@clyde A w pracy byłaś? xD
0
@clyde Tylko tak mówisz, a pewnie teraz siedzisz i oglądasz, a nawet na LR komentujesz :D
1
@matirix20 Dziękuję za potwierdzenie i życzę Ci wspaniałego wieczoru :)
8
@adamek20151 Nie. Po Twoim komentarzu, w którym napisałeś, że Yamal nie może wygrać Kopy, bo już raz wygrał xD
4
@adamek20151 Dziennikarze biorą też pod uwagę kluby, w których grają zawodnicy i na tej podstawie głosują.
Rok temu Vinicius przegrał, bo mnóstwo głosów mu odebrał Bellingham, który dostał głosy od dziennikarzy, którzy chcieli po prostu zagłosować na kogoś z Realu.
5
Akurat niskie miejsce Lewego to dobry znak dla Yamala. Im mniej punktów zdobędzie Pedri i Raphinha, tym lepiej dla Yamala.
4
@gumaz 10-15 stopni to jest ideolo.
0
@adamek20151 To czemu jest nominowany?
@Who_you_mam @doc
0
Komentarz usunięty
2
@lucas/catalan Za nisko, co nie?