2

@clyde @Sulimo skończy niedługo i wleci do jego Top 3 XD

2

@Pedri16Future Pomimo progresu, to Gerard Martin nigdy nie będzie zawodnikiem na miarę Barcelony. Niestety musimy czekać aż poprawi się sytuacja finansowa i wtedy rozejrzeć się na rynku, a Martina sprzedać do jakiegoś ligowego średniaka.

1

Nuno Mendes kupiony za 40 melonów, no zajebisty zakup. Ogólnie od kilku lat poziom polityki transferowej PSG uległ znacznej poprawie. Już nie opierają swojego projektu na gwiazdach.

5

@BezglutenowyPedri Ścisła czołówka w najbardziej rasistowskich państwach +
Robert Lewandowski

1

@Conradxc I tak byście się go pozbyli bez skrupułów po jednym gorszym sezonie, jak robiliście w przypadku legend typu Raul czy Casillas :D

9

@Geble No pewka, z chęcią pomogę bogatym i dużym stać się jeszcze bogatszym i większym moim kosztem :)

9

https://bithub.pl/artykuly/system-kaucyjny-to-przekret-stulecia-miliardy-nabite-w-butelke-kto-zarobi-fortune/#A_co_z_przychodem_z_recyklingu

System kaucyjny to przekręt stulecia? 'Miliardy nabite w butelkę’. Kto zarobi fortunę?

Kto zyskał?
1. Duże sieci handlowe
2. Dostawcy technologii i infrastruktury
3. Operatorzy systemów
4. Producenci napojów
5. Banki i instytucje finansowe

Kto stracił?
1. Małe sklepy
2. Mali producenci i niszowe marki
3. Konkurencja w handlu detalicznym
4. Konsumenci

Czyli molochy znowu sobie nabijają kabzę pod pretekstem walki o środowisko, a niektórzy jeszcze im przyklaskują XD

0

@Michael24 "Najlepsze jest to", że grali bez Kvary, Dembele i Doue...

4

@karolup Zwykła porażka ze świetną drużyną. Aczkolwiek druga połowa była fatalna, zajechali nas fizycznie.

2

@clyde Dopiero teraz ogarnąłem, że Ty jesteś klajd, a nie klyde XD

4

@Pawlak1992 Klocuch mówił Żoker na Jokera i se ukradłem.

0

@clyde Dembele, Kvara i Doue nie ma.

1

@Hosh 100 butelek xD

3

@JimMorrisonFCB "Czas wyrównać rachunki"

7

@JanZagloba chat gpt xD

1

@MYTO 3,001 litra wprowadzają :D

0

@macio_944 XD
To wymień na co narzekam. Na lewactwo i Ciebie?

0

@Klejnot_Nilu A skąd wiesz, że w Niemczech czy na Węgrzech tak nie mówili?

3

@insp1re Jak Hurricane nie istnieje? Przecież @Colon dosłownie post niżej o nim pisze. Kłamiesz.

0

@mkord Też tak uważam, skoro godzą się na wszystko, co władza zaproponuje :)

0

@ali3gator Blisko siebie mam Biedronkę, gdzie serio nie ma szans, żeby ten automat gdzieś zmieścić, bo jest naprawdę mała. Myślisz, że taka Biedra też zrezygnuje ze sprzedaży napojów?

0

@Stinger_ Zobaczymy jak to rozwiążą.
Przecież niektóre sklepy są tak małe, że nie ma szans, żeby tam zmieścić automat.

3

Zamiast inwestować w edukację i uczyć ludzi jak segregować, to automaty (pewnie jeszcze nie w każdym sklepie i będziesz się bujał pół miasta, żeby oddać butelkę) postawią i zadowoleni, bo ludzie odwalą za nich robotę, żeby nie stracić kasy.

35

@FCB_dimiC Więc też będziesz niósł stos butelek na plecach. Poza tym, niektórzy nie mają dużych mieszkań, że mogą sobie pozwolić na magazynowanie pustych butelek i czekać aż im się uzbierają, żeby móc iść oddać.

41

@FCB_dimiC Z drugiej strony, będzie Ci się chciało iść za 50 groszy oddać jedną butelkę, która Ci zalega w kuchni?

0

@ArcziArtt Ale po co mieliby wchodzić w ten konflikt? Jaki mieliby w tym interes? Nie rozumiem.

1

@ArcziArtt Przestraszonymi ludźmi się łatwiej steruje. Rosja nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą, to wyobrażasz sobie, że atakują członka NATO?

0

@FCB_dimiC Chcesz medal?

0

@FCB_dimiC Ależ Cię zabolało. Przecież idź i se go zjedz jak Ci smakuje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?