Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sorry @Kessie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/28ab67535d4088b246930575d0b958d5640108994b68f8387a344d0082574e13,w400.jpg
2
@clyde @Sulimo skończy niedługo i wleci do jego Top 3 XD
2
@Pedri16Future Pomimo progresu, to Gerard Martin nigdy nie będzie zawodnikiem na miarę Barcelony. Niestety musimy czekać aż poprawi się sytuacja finansowa i wtedy rozejrzeć się na rynku, a Martina sprzedać do jakiegoś ligowego średniaka.
1
Nuno Mendes kupiony za 40 melonów, no zajebisty zakup. Ogólnie od kilku lat poziom polityki transferowej PSG uległ znacznej poprawie. Już nie opierają swojego projektu na gwiazdach.
5
@BezglutenowyPedri Ścisła czołówka w najbardziej rasistowskich państwach +
Robert Lewandowski
1
@Conradxc I tak byście się go pozbyli bez skrupułów po jednym gorszym sezonie, jak robiliście w przypadku legend typu Raul czy Casillas :D
9
@Geble No pewka, z chęcią pomogę bogatym i dużym stać się jeszcze bogatszym i większym moim kosztem :)
9
https://bithub.pl/artykuly/system-kaucyjny-to-przekret-stulecia-miliardy-nabite-w-butelke-kto-zarobi-fortune/#A_co_z_przychodem_z_recyklingu
System kaucyjny to przekręt stulecia? 'Miliardy nabite w butelkę’. Kto zarobi fortunę?
Kto zyskał?
1. Duże sieci handlowe
2. Dostawcy technologii i infrastruktury
3. Operatorzy systemów
4. Producenci napojów
5. Banki i instytucje finansowe
Kto stracił?
1. Małe sklepy
2. Mali producenci i niszowe marki
3. Konkurencja w handlu detalicznym
4. Konsumenci
Czyli molochy znowu sobie nabijają kabzę pod pretekstem walki o środowisko, a niektórzy jeszcze im przyklaskują XD
0
@Michael24 "Najlepsze jest to", że grali bez Kvary, Dembele i Doue...
4
@karolup Zwykła porażka ze świetną drużyną. Aczkolwiek druga połowa była fatalna, zajechali nas fizycznie.
2
@clyde Dopiero teraz ogarnąłem, że Ty jesteś klajd, a nie klyde XD
4
@Pawlak1992 Klocuch mówił Żoker na Jokera i se ukradłem.
0
@clyde Dembele, Kvara i Doue nie ma.
1
@Hosh 100 butelek xD
3
@JimMorrisonFCB "Czas wyrównać rachunki"
7
@JanZagloba chat gpt xD
1
@MYTO 3,001 litra wprowadzają :D
0
@macio_944 XD
To wymień na co narzekam. Na lewactwo i Ciebie?
0
@Klejnot_Nilu A skąd wiesz, że w Niemczech czy na Węgrzech tak nie mówili?
3
@insp1re Jak Hurricane nie istnieje? Przecież @Colon dosłownie post niżej o nim pisze. Kłamiesz.
0
@mkord Też tak uważam, skoro godzą się na wszystko, co władza zaproponuje :)
0
@ali3gator Blisko siebie mam Biedronkę, gdzie serio nie ma szans, żeby ten automat gdzieś zmieścić, bo jest naprawdę mała. Myślisz, że taka Biedra też zrezygnuje ze sprzedaży napojów?
0
@Stinger_ Zobaczymy jak to rozwiążą.
Przecież niektóre sklepy są tak małe, że nie ma szans, żeby tam zmieścić automat.
3
Zamiast inwestować w edukację i uczyć ludzi jak segregować, to automaty (pewnie jeszcze nie w każdym sklepie i będziesz się bujał pół miasta, żeby oddać butelkę) postawią i zadowoleni, bo ludzie odwalą za nich robotę, żeby nie stracić kasy.
35
@FCB_dimiC Więc też będziesz niósł stos butelek na plecach. Poza tym, niektórzy nie mają dużych mieszkań, że mogą sobie pozwolić na magazynowanie pustych butelek i czekać aż im się uzbierają, żeby móc iść oddać.
41
@FCB_dimiC Z drugiej strony, będzie Ci się chciało iść za 50 groszy oddać jedną butelkę, która Ci zalega w kuchni?
0
@ArcziArtt Ale po co mieliby wchodzić w ten konflikt? Jaki mieliby w tym interes? Nie rozumiem.
1
@ArcziArtt Przestraszonymi ludźmi się łatwiej steruje. Rosja nie potrafi sobie poradzić z Ukrainą, to wyobrażasz sobie, że atakują członka NATO?
0
@FCB_dimiC Chcesz medal?
0
@FCB_dimiC Ależ Cię zabolało. Przecież idź i se go zjedz jak Ci smakuje XD