Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Zapowiedzieli chyba 11 sezon :D
1
@Luciano99 Dzięki. Obstawiłem wygraną Bayernu i Ajaxu.
0
@matirix20 Romano mówił, że ma, ale nie obowiązuje ona na początku tego odnowionego kontraktu. Nie podał też jaka jest jej wysokość.
0
@ShawnC Oczywiście :)
Błędy pojawiają się w każdą stronę, już nudne jest to pisanie, że sędzia w każdym meczu gwiżdże pod Real.
1
Właśnie przeczytałem, że ta dziewczyna Yamala - Nicki Nicole ma 1,45 m wzrostu. Yamal serio ma chyba jakiś fetysz związany z krasnalami.
0
@ShawnC Ale po co Ty mi o innym meczu piszesz? Ja Ci się na przepisy powołuję, a Ty mi wyciągasz sytuacje z innego meczu, gdzie zawody prowadził inny sędzia i grały inne zespoły.
1
@lucca87 Karnego nie ma gdy jest kontakt piłki z ręką podpierającą.
A zaskoczę Cię, że w przypadku gdy zawodnik wykonuje ruch ręką podpierającą w kierunku piłki, to jest karny.
Tutaj nie była to ręka podpierająca, a dodatkowo był wykonany ruch w kierunku piłki. Dla mnie karny słuszny.
2
Brawo Marsylia!
0
Słabiutka ta Marsylia na razie.
0
OFICJALNIE: BENJAMIN MENDY ZAWODNIKIEM POGONI SZCZECIN
13
@JohnKennedy Skoro multikonta są możliwe, to wszystko jest możliwe.
0
@A4ron Jaka to była decyzja?
0
@FCB_dimiC Raczej został ;)
0
@Lucerfi Trze'a jeszcze mieć obronę panie kolego.
0
Ależ by to chodziło
https://zapodaj.net/plik-abCqZNhBH6
2
@ProMILs That's what she said!
4
Komentarz usunięty
1
@July_6_BcN Dobre, kwaśne.
5
@Kessie La Rambla w czwartek o 21 be like:
A o 23: "Ale jesteśmy słabi" XD
0
@Szybki99 Przy 6000 kibicach nie wpuszczą żadnego turysty. Socios mają pierwszeństwo
1
@Szklaner Plot twist
Nie wybierasz się XD
0
@KamQiX Ale czemu się nie dało? Nie rozumiem.
Nie mogłeś wystrzelić strzały?
0
@macio_944 Stał dwa metry obok :D
0
@macio_944 Ty tak zawsze wychwalasz RDR2. Powiem Ci, że AI nie jest mocną stroną tej gry.
Przykład: Stoi dwóch strażników w bramie, zabijam jednego po cichu z łuku, a drugi stojąc 2 metry od ciała nawet nie reaguje.
0
@vangoor Z kogo to cytat?
1
@ACMaldini3 Kounde jak zawsze mega solidnie, Steven Gerrard Aston Martin może być, a Ferran chaotycznie. Zmarnował dwie setki, ale dał mega asystę przy pierwszym golu.
2
@Rastafarnianin Ziomeczek sobie uznał, że 100 stopni, to będzie temperatura ciała jego żony, a ludzie to potem łyknęli XD
1
@Ignareks Lepsza akustyka.
Byłem na Montjuic i cały mecz śpiewali kibice, a jak oglądałem powtórkę w TV, to nie było praktycznie nic słychać.
1
La Rambla vibes
https://www.facebook.com/share/v/14SkQNk3Cuc/
21
Robert Makłowicz o chorwackich kibicach i Świętym Janie Pawle II:
"Splicianie są niesamowicie przywiązani do klubu piłkarskiego Hajduk i oddaliby życie za jego pomyślność.
Takie malunki na ścianach to w Splicie powszechność. 'Hajduk zivi vjecno' to najczęstsze hasło.
Kiedy w Splicie pojawił się Papież, Jan Paweł II, to pojawił się również wielki napis tłumaczę go teraz na polski:
'Hajduk pierwszy, Jan Paweł II'
Podobno Papież go widział i bardzo się śmiał. Gdy przyjechał tutaj Benedykt XVI, to pojawił się napis:
"Benedykt XVI, Dynamo 17-naste.",
Ponieważ Dynamo to odwieczny rywal Hajduka z Zagrzebia.