0

@July_6_BcN Zapowiedzieli chyba 11 sezon :D

1

@Luciano99 Dzięki. Obstawiłem wygraną Bayernu i Ajaxu.

0

@matirix20 Romano mówił, że ma, ale nie obowiązuje ona na początku tego odnowionego kontraktu. Nie podał też jaka jest jej wysokość.

0

@ShawnC Oczywiście :)
Błędy pojawiają się w każdą stronę, już nudne jest to pisanie, że sędzia w każdym meczu gwiżdże pod Real.

1

Właśnie przeczytałem, że ta dziewczyna Yamala - Nicki Nicole ma 1,45 m wzrostu. Yamal serio ma chyba jakiś fetysz związany z krasnalami.

0

@ShawnC Ale po co Ty mi o innym meczu piszesz? Ja Ci się na przepisy powołuję, a Ty mi wyciągasz sytuacje z innego meczu, gdzie zawody prowadził inny sędzia i grały inne zespoły.

1

@lucca87 Karnego nie ma gdy jest kontakt piłki z ręką podpierającą.
A zaskoczę Cię, że w przypadku gdy zawodnik wykonuje ruch ręką podpierającą w kierunku piłki, to jest karny.

Tutaj nie była to ręka podpierająca, a dodatkowo był wykonany ruch w kierunku piłki. Dla mnie karny słuszny.

2

Brawo Marsylia!

0

Słabiutka ta Marsylia na razie.

0

OFICJALNIE: BENJAMIN MENDY ZAWODNIKIEM POGONI SZCZECIN

13

@JohnKennedy Skoro multikonta są możliwe, to wszystko jest możliwe.

0

@A4ron Jaka to była decyzja?

0

@FCB_dimiC Raczej został ;)

0

@Lucerfi Trze'a jeszcze mieć obronę panie kolego.

0

2

@ProMILs That's what she said!

4

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN Dobre, kwaśne.

5

@Kessie La Rambla w czwartek o 21 be like:

A o 23: "Ale jesteśmy słabi" XD

0

@Szybki99 Przy 6000 kibicach nie wpuszczą żadnego turysty. Socios mają pierwszeństwo

1

@Szklaner Plot twist

Nie wybierasz się XD

0

@KamQiX Ale czemu się nie dało? Nie rozumiem.
Nie mogłeś wystrzelić strzały?

0

@macio_944 Stał dwa metry obok :D

0

@macio_944 Ty tak zawsze wychwalasz RDR2. Powiem Ci, że AI nie jest mocną stroną tej gry.
Przykład: Stoi dwóch strażników w bramie, zabijam jednego po cichu z łuku, a drugi stojąc 2 metry od ciała nawet nie reaguje.

0

@vangoor Z kogo to cytat?

1

@ACMaldini3 Kounde jak zawsze mega solidnie, Steven Gerrard Aston Martin może być, a Ferran chaotycznie. Zmarnował dwie setki, ale dał mega asystę przy pierwszym golu.

2

@Rastafarnianin Ziomeczek sobie uznał, że 100 stopni, to będzie temperatura ciała jego żony, a ludzie to potem łyknęli XD

1

@Ignareks Lepsza akustyka.
Byłem na Montjuic i cały mecz śpiewali kibice, a jak oglądałem powtórkę w TV, to nie było praktycznie nic słychać.

1

21

Robert Makłowicz o chorwackich kibicach i Świętym Janie Pawle II:

"Splicianie są niesamowicie przywiązani do klubu piłkarskiego Hajduk i oddaliby życie za jego pomyślność.
Takie malunki na ścianach to w Splicie powszechność. 'Hajduk zivi vjecno' to najczęstsze hasło.
Kiedy w Splicie pojawił się Papież, Jan Paweł II, to pojawił się również wielki napis tłumaczę go teraz na polski:
'Hajduk pierwszy, Jan Paweł II'

Podobno Papież go widział i bardzo się śmiał. Gdy przyjechał tutaj Benedykt XVI, to pojawił się napis:
"Benedykt XVI, Dynamo 17-naste.",

Ponieważ Dynamo to odwieczny rywal Hajduka z Zagrzebia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?