0

@vangoor Z kogo to cytat?

1

@ACMaldini3 Kounde jak zawsze mega solidnie, Steven Gerrard Aston Martin może być, a Ferran chaotycznie. Zmarnował dwie setki, ale dał mega asystę przy pierwszym golu.

2

@Rastafarnianin Ziomeczek sobie uznał, że 100 stopni, to będzie temperatura ciała jego żony, a ludzie to potem łyknęli XD

1

@Ignareks Lepsza akustyka.
Byłem na Montjuic i cały mecz śpiewali kibice, a jak oglądałem powtórkę w TV, to nie było praktycznie nic słychać.

1

21

Robert Makłowicz o chorwackich kibicach i Świętym Janie Pawle II:

"Splicianie są niesamowicie przywiązani do klubu piłkarskiego Hajduk i oddaliby życie za jego pomyślność.
Takie malunki na ścianach to w Splicie powszechność. 'Hajduk zivi vjecno' to najczęstsze hasło.
Kiedy w Splicie pojawił się Papież, Jan Paweł II, to pojawił się również wielki napis tłumaczę go teraz na polski:
'Hajduk pierwszy, Jan Paweł II'

Podobno Papież go widział i bardzo się śmiał. Gdy przyjechał tutaj Benedykt XVI, to pojawił się napis:
"Benedykt XVI, Dynamo 17-naste.",

Ponieważ Dynamo to odwieczny rywal Hajduka z Zagrzebia.

1

@Republikanin Koncerty czy festiwale, które się tam odbywają, są większymi i bardziej wartymi uwagi wydarzeniami.

0

@Republikanin A jakie w końcu będzie te wielkie wydarzenie?

1

@Criss18Barca W sumie tak, ale myślałem, że koleżanka, to już przed 40-stką jest. Wyobrażałem ją sobie jak gra na PS5, a wkoło na kanapie siedzi grupa kotów.

0

@clyde Bo brzmisz jak boomer :D

0

@clyde Akurat zaczynam dwutygodniowy urlop, więc i tak będę niedostępny, bo na La Ramble wchodzę tylko w godzinach pracy :D

0

@clyde Dzisiaj mija już czwarty dzień bez bana.

0

@clyde Ty jesteś z mojego rocznika? A szczerze mówiąc, po sposobie pisania myślałem, że jesteś sporo starsza XD

1

Komentarz usunięty

0

@clyde Tak, ale ten Piotr Reiss mi najbardziej pomógł.

0

@clyde Sądząc po tym, że chodzisz na koncerty, które odbywają się w Poznaniu, lubisz pyry z gzikiem, masz Piotra Reissa na avatarze i w profilu napisane, że mieszkasz w Poznaniu, to zakładam, że mieszkasz w Poznaniu.

2

@Frimpong Dzień rozpoczyna się po pracy :)

EDIT: Toć spokojnie Mariusz.

1

@Sau_Ron beggar

3

Szczęśliwy Misiu i można rozpoczynać dzień ;3

https://zapodaj.net/plik-21gRyowHhQ

0

@July_6_BcN Mobbing, nieładnie.

4

@Alex1995 Spięta jak plandeka na żuku.

0

@kuz Dziwi mnie tylko, że za Stranda Larsena oferowali maksymalnie 55 milionów, jak Norweg jest według mnie lepszym piłkarzem.

0

@Filipem Nie potrafi poradzić sobie z tym, że już nie jest najlepsza.

2

@NeroTFP1 Przecież to wszystko zostało zaplanowane przez Lewego i Grosika, żeby pozbyć się Probierza.

14

@Filipem Słaby mental.

2

@ranger3120 Zalando, ale nie te normalne, tylko Lounge - Zalando Lounge.

0

@mekston Oczywiście, że źle robią, ale takie kroki, jak sprzedaż Fermina za kilkadziesiąt milionów, powinno podejmować się przynajmniej miesiąc wcześniej, a nie w praktycznie ostatni dzień okienka.

1

@Transu96 Panic mode.

0

@mekston Po co Ci zasada 1:1 dnia 29.08.2025?
Kto nie jest zarejestrowany? Steven Gerard? Bernal? Na początku sezonu możemy sobie bez nich poradzić.
Dług można też spłacić pieniędzmi, które otrzyma się z rozgrywek sportowych. Żeby do tego doszło, to musimy wygrywać. A żeby to robić, to musimy mieć jak najszerszą (na nasze możliwości) kadrę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?