Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Ładnie przewidziałeś przyszłość. A dlaczego nie 150?
3
@Pawlak1992 Ronaldinho, Garrincha, Robinho, Adriano, Neymar (mógł osiągnąć dużo więcej), Anderson.
Z innych - Giovanni dos Santos, Balotelli, George Best.
0
@RoberDzik No logicznym jest, że trzeba było znaleźć artykuł sprzed ery chata gpt.
1
@Pawlak1992 Dużo. Serio mam Ci wymieniać? :D
1
@Frimpong Na razie odrzucam, zobaczę jak zagra Yamal w nadchodzącym sezonie. Przyznam szczerze, że trochę mnie te doniesienia na temat jego wakacji i urodzin niepokoją. Wiadomo, że to jego życie i może robić co chce, zwłaszcza na urlopie, ale mam wrażenie, że ten chłopak ma brazylijskie podejście do życia.
5
@JanZagloba Już raz tak byłeś rad, że dostałeś perma i wróciłeś z nowym kontem :D
0
@RoberDzik Kiedyś jakoś zwykłych użyawał
https://www.fcbarca.com/106359-sport-czy-atletico-chce-uniknac-obowiazku-wykupu-antoine-a-griezmanna.html
1
@RoberDzik 1) https://zapodaj.net/plik-zo0kLdn7YJ
2) https://zapodaj.net/plik-6UhsBnLSeu
Porównaj sobie myślniki. W pierwszym przykładzie widać, że lopez napisał to sam, ponieważ myślnik jest zwykł, krótki. W drugim screenie widać, że myślnik jest długi, wygenerowany przez Chat GPT.
2
Do czego to doszło, że już nawet artykuły na głównej są pisanie za pomocą chata gpt.
2
@LOPEZ16 Nawet widać to tutaj na La Rambli.
Wystarczy, że kobieta założy konto, to zaraz się zlatuje grupka. Teraz ich najnowszym odkryciem jest July czy jakoś tak.
4
@Ojciec5tkidzieci Czyli wina ludzi niestety, bo niedźwiedzie nauczyły się, że tam łatwo o pożywienie. Ludzie wiedzą, że w okolicy mieszkają niedźwiedzie, to nie potrafią zabezpieczyć swoich śmieci i pewnie tam miśki przychodzą.
0
@Ojciec5tkidzieci Czemu chcą odstrzelić te niedźwiedzie? Są niebezpieczne dla mieszkańców czy jak?
6
@Frimpong Zawsze jestem w szoku jak słyszę, że ktoś ma problemy po KFC. Co prawda, jem tam może raz na rok/dwa lata, ale nigdy nie miałem problemów.
3
@adamek20151 Leo Messi.
0
@Vurt Dokładnie. Nie można XD
0
@Kapitan9 A co sądzisz o moderacji?
0
@MOLESTA Co tam knujecie smoluchy?
"W zasadzie nie ma slabych filmow z Clintem"
To chyba nie oglądałeś Cry Macho.
17
@NeroTFP1 Kamil TumuⓁec.
1
@Luciano99 Bo nie stawiał warunków według MD, ale według ASa już stawia. Tyle warte są te dziennikarskie marionetki. Rzucają newsami na prawo i lewo, i czasami coś im się uda trafić.
0
Ej, a co się stało z @Kidd?
1
@MateS Hyperion. Bardzo dobrze się to czytało i w miarę szybko. Opowieść Kapłana była najfajniejsza.
1
@Eklerek Ale to może być przydatna informacja. Idziesz sobie do Biedronki po małe zakupy, a tu nagle podchodzi jakiś ziomek na ulicy i się Ciebie pyta ile to jest 8*7 albo kiedy był chrzest Polski :D
2
@MateS ,,,,,, ......
Łap, przydadzą Ci się.
4
Life hack w razie przeciekającej łódki
https://zapodaj.net/plik-7IUwLT4Jhc
0
@Eklerek Marzy mi się że Ollie ogarnie momentami gorącą głowę, trafi do Scuderii i trafi na nową złotą erę :D
1
Moim zdaniem Ferrari powinno wytępić gen przegrywu i grande strategii w zespole jakim jest Leclerc. On im nie da mistrza, po prostu muszą pójść w nowym kierunku.
Generalnie gdy Hamilton w tym sezonie doświadczał grande to jechał z nimi wszystkimi aż miło, a Leclerc coś tam powie spokojnym głosem i głowa w dół. Tam jest potrzebny ktoś kto będzie ustawiał w pewnych momentach do pionu tych sabotażystów.
0
@JohnKennedy Na wykopie spam o jakimś rajdowcu nie wystarczył jednak? XD
6
@barcanawieki Mateusz Borek nowym selekcjonerem.
7
Real Madryt prosi La Ligę o przełożenie ich pierwszego meczu z CA Osasuną? To nie jest koncert życzeń.
1
@Herato Adama Traore.