0

@Yoshi94 Ładnie przewidziałeś przyszłość. A dlaczego nie 150?

3

@Pawlak1992 Ronaldinho, Garrincha, Robinho, Adriano, Neymar (mógł osiągnąć dużo więcej), Anderson.

Z innych - Giovanni dos Santos, Balotelli, George Best.

0

@RoberDzik No logicznym jest, że trzeba było znaleźć artykuł sprzed ery chata gpt.

1

@Pawlak1992 Dużo. Serio mam Ci wymieniać? :D

1

@Frimpong Na razie odrzucam, zobaczę jak zagra Yamal w nadchodzącym sezonie. Przyznam szczerze, że trochę mnie te doniesienia na temat jego wakacji i urodzin niepokoją. Wiadomo, że to jego życie i może robić co chce, zwłaszcza na urlopie, ale mam wrażenie, że ten chłopak ma brazylijskie podejście do życia.

5

@JanZagloba Już raz tak byłeś rad, że dostałeś perma i wróciłeś z nowym kontem :D

1

@RoberDzik 1) https://zapodaj.net/plik-zo0kLdn7YJ
2) https://zapodaj.net/plik-6UhsBnLSeu

Porównaj sobie myślniki. W pierwszym przykładzie widać, że lopez napisał to sam, ponieważ myślnik jest zwykł, krótki. W drugim screenie widać, że myślnik jest długi, wygenerowany przez Chat GPT.

2

Do czego to doszło, że już nawet artykuły na głównej są pisanie za pomocą chata gpt.

2

@LOPEZ16 Nawet widać to tutaj na La Rambli.
Wystarczy, że kobieta założy konto, to zaraz się zlatuje grupka. Teraz ich najnowszym odkryciem jest July czy jakoś tak.

4

@Ojciec5tkidzieci Czyli wina ludzi niestety, bo niedźwiedzie nauczyły się, że tam łatwo o pożywienie. Ludzie wiedzą, że w okolicy mieszkają niedźwiedzie, to nie potrafią zabezpieczyć swoich śmieci i pewnie tam miśki przychodzą.

0

@Ojciec5tkidzieci Czemu chcą odstrzelić te niedźwiedzie? Są niebezpieczne dla mieszkańców czy jak?

6

@Frimpong Zawsze jestem w szoku jak słyszę, że ktoś ma problemy po KFC. Co prawda, jem tam może raz na rok/dwa lata, ale nigdy nie miałem problemów.

3

@adamek20151 Leo Messi.

0

@Vurt Dokładnie. Nie można XD

0

@Kapitan9 A co sądzisz o moderacji?

0

@MOLESTA Co tam knujecie smoluchy?

"W zasadzie nie ma slabych filmow z Clintem"
To chyba nie oglądałeś Cry Macho.

17

@NeroTFP1 Kamil TumuⓁec.

1

@Luciano99 Bo nie stawiał warunków według MD, ale według ASa już stawia. Tyle warte są te dziennikarskie marionetki. Rzucają newsami na prawo i lewo, i czasami coś im się uda trafić.

0

Ej, a co się stało z @Kidd?

1

@MateS Hyperion. Bardzo dobrze się to czytało i w miarę szybko. Opowieść Kapłana była najfajniejsza.

1

@Eklerek Ale to może być przydatna informacja. Idziesz sobie do Biedronki po małe zakupy, a tu nagle podchodzi jakiś ziomek na ulicy i się Ciebie pyta ile to jest 8*7 albo kiedy był chrzest Polski :D

2

@MateS ,,,,,, ......
Łap, przydadzą Ci się.

4

Life hack w razie przeciekającej łódki

https://zapodaj.net/plik-7IUwLT4Jhc

0

@Eklerek Marzy mi się że Ollie ogarnie momentami gorącą głowę, trafi do Scuderii i trafi na nową złotą erę :D

1

Moim zdaniem Ferrari powinno wytępić gen przegrywu i grande strategii w zespole jakim jest Leclerc. On im nie da mistrza, po prostu muszą pójść w nowym kierunku.

Generalnie gdy Hamilton w tym sezonie doświadczał grande to jechał z nimi wszystkimi aż miło, a Leclerc coś tam powie spokojnym głosem i głowa w dół. Tam jest potrzebny ktoś kto będzie ustawiał w pewnych momentach do pionu tych sabotażystów.

0

@JohnKennedy Na wykopie spam o jakimś rajdowcu nie wystarczył jednak? XD

6

@barcanawieki Mateusz Borek nowym selekcjonerem.

7

Real Madryt prosi La Ligę o przełożenie ich pierwszego meczu z CA Osasuną? To nie jest koncert życzeń.

1

@Herato Adama Traore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?