0

Komentarz usunięty

0

@Frimpong Inaczej ustawiona jest defensywa kiedy posiadasz piłkę i inaczej kiedy piłkę posiada przeciwnik.

0

@Frimpong Odbiór piłki na połowie przeciwnika, gdzie ten nie ma odbudowanej formacji defensywnej, bo przed sekundą był w posiadaniu piłki.
Chcą odebrać piłkę i od razu stworzyć zagrożenie pod bramką.

3

@PaprykFCB Ale Nawrocki jest/był kandydatem obywatelskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Mentzen: Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, dotycząca rządu technicznego i zakończenia rządów Tuska, na pierwszy rzut oka wydaje się nie mieć żadnych szans na większość w Sejmie.
Jeżeli jednak Kaczyński wie więcej ode mnie i jest o czym rozmawiać, to zapraszam na spotkanie. Omówmy to.

Stolik wywrócony xD

0

@Comentateiro Proszę takie sprawy wyjaśniać na priv.
Pozdrawiam

0

@MesQueUnClub_87 A co w tym "mądralińskiego"? XD

0

@MesQueUnClub_87 Przecież w Polsce najwięcej opadów przypada na maj-wrzesień.

0

@lithotripter Wygenerowane przez AI.

0

@lithotripter Tak? A jak w Figo rzucali świńskim łbem to było okej?

7

@MesQueUnClub_87 No i dziwisz się tym kibicom?

1

@Starrk To mnie też dziwi XD

0

@Blanco16 Więc na jakiej podstawie mu ufasz?

2

@Trencaxarxes Bez kitu.
Tu chodzi o to, że ludzie z podstawowym wykształceniem głosują na Nawrockiego, a nie o to, że głosują na Nawrockiego, bo mają podstawowe wykształcenie.

0

@Blanco16 A pewnie ze dwa mecze w tym sezonie widziałeś w jego wykonaniu xD

3

Dembele wygra ZP, bo głosy na zawodników Barcy podzielą się pomiędzy Yamala i Raphinhę.

0

@Bogan Ale to nie jest wyzwisko.
Skoro widzę, że są mniej ogarnięci, to co? Mam zakłamywać rzeczywistość?

Oni nie są nieogarnięci, bo głosują na Nawrockiego, tylko są po prostu nieogarnięci i na niego głosują.

2

@Bogan Nie atakuję moich znajomych, wyraziłem moją opinię jedynie.
Przecież lubisz wolność słowa, co nie?

0

@draxidox Kulturalnie jej podziękował.

0

@Hosh A Ciebie to nie znam, więc się nie wypowiem.

5

Mam znajomych i znajome twarze z naprawdę wielu grup społecznych. Na FB widzę ich reakcje na wieść o wygranej Nawrockiego.
Powiem tak, ci mniej ogarnięci się cieszą XD

0

@Sinirsey Ja tam nie jestem za PO :) Jestem w grupie przeciwników popisu, a tutaj głosowałem na człowieka, a raczej przeciwko człowiekowi.

18

W sumie Nawrocki to musi mieć niezłą bekę. Prowadził sobie życie gangstera, gdzie kradł mieszkania, tłukł się z innymi kibolami po lasach czy dostarczał prostytutki do hotelu, a teraz sobie został prezydentem 38-milionowego kraju XD

2

@Michael24 Piłkarze mają Cię gdzieś, a politycy mają wpływ na jakość Twojego życia.

0

@Kitek1640 Jak się skończył, jak już ledwo co widać nogi Bosaka, bo jest tak głęboko w dupie Kaczyńskiego i spółki.

0

@Kitek1640 No właśnie. Więc fajnie by było, gdyby ludzie się zastanowili na kogo głosują.
@ToWinaSedziego I nie uważasz, że to jest smutne?

0

@Kitek1640 Taki sigma, że ziomek nie ma ani wykształcenia, ani żadnego doświadczenia zawodowego.

0

@LeoMessiiBarcaPepa No to nie wiesz jak bardzo się mylisz :) Poza tym, trzeba było iść na studia czy coś, skoro teraz masz z tego powodu takie kompleksy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale wiesz, że ja mam w dupie Twoje wykształcenie? XD

To wy się go wstydzicie, skoro tak reagujecie, jak ktoś poda czyste fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?