Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Frimpong Inaczej ustawiona jest defensywa kiedy posiadasz piłkę i inaczej kiedy piłkę posiada przeciwnik.
0
@Frimpong Odbiór piłki na połowie przeciwnika, gdzie ten nie ma odbudowanej formacji defensywnej, bo przed sekundą był w posiadaniu piłki.
Chcą odebrać piłkę i od razu stworzyć zagrożenie pod bramką.
3
@PaprykFCB Ale Nawrocki jest/był kandydatem obywatelskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
Mentzen: Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, dotycząca rządu technicznego i zakończenia rządów Tuska, na pierwszy rzut oka wydaje się nie mieć żadnych szans na większość w Sejmie.
Jeżeli jednak Kaczyński wie więcej ode mnie i jest o czym rozmawiać, to zapraszam na spotkanie. Omówmy to.
Stolik wywrócony xD
0
@Comentateiro Proszę takie sprawy wyjaśniać na priv.
Pozdrawiam
0
@MesQueUnClub_87 A co w tym "mądralińskiego"? XD
0
@MesQueUnClub_87 Przecież w Polsce najwięcej opadów przypada na maj-wrzesień.
0
@lithotripter Wygenerowane przez AI.
1
Już wiadomo co czytają wyborcy pisu
https://wykop.pl/cdn/c3201142/cc456b16070f524c9dd27afae905474a8a6a4453574dcbffe8dfc644b43e3f86,w400.jpg
0
@lithotripter Tak? A jak w Figo rzucali świńskim łbem to było okej?
7
@MesQueUnClub_87 No i dziwisz się tym kibicom?
1
@Starrk To mnie też dziwi XD
0
@Blanco16 Więc na jakiej podstawie mu ufasz?
2
@Trencaxarxes Bez kitu.
Tu chodzi o to, że ludzie z podstawowym wykształceniem głosują na Nawrockiego, a nie o to, że głosują na Nawrockiego, bo mają podstawowe wykształcenie.
0
@Blanco16 A pewnie ze dwa mecze w tym sezonie widziałeś w jego wykonaniu xD
3
Dembele wygra ZP, bo głosy na zawodników Barcy podzielą się pomiędzy Yamala i Raphinhę.
0
@Bogan Ale to nie jest wyzwisko.
Skoro widzę, że są mniej ogarnięci, to co? Mam zakłamywać rzeczywistość?
Oni nie są nieogarnięci, bo głosują na Nawrockiego, tylko są po prostu nieogarnięci i na niego głosują.
2
@Bogan Nie atakuję moich znajomych, wyraziłem moją opinię jedynie.
Przecież lubisz wolność słowa, co nie?
0
@draxidox Kulturalnie jej podziękował.
0
@Hosh A Ciebie to nie znam, więc się nie wypowiem.
5
Mam znajomych i znajome twarze z naprawdę wielu grup społecznych. Na FB widzę ich reakcje na wieść o wygranej Nawrockiego.
Powiem tak, ci mniej ogarnięci się cieszą XD
0
@Sinirsey Ja tam nie jestem za PO :) Jestem w grupie przeciwników popisu, a tutaj głosowałem na człowieka, a raczej przeciwko człowiekowi.
18
W sumie Nawrocki to musi mieć niezłą bekę. Prowadził sobie życie gangstera, gdzie kradł mieszkania, tłukł się z innymi kibolami po lasach czy dostarczał prostytutki do hotelu, a teraz sobie został prezydentem 38-milionowego kraju XD
2
@Michael24 Piłkarze mają Cię gdzieś, a politycy mają wpływ na jakość Twojego życia.
0
@Kitek1640 Jak się skończył, jak już ledwo co widać nogi Bosaka, bo jest tak głęboko w dupie Kaczyńskiego i spółki.
0
@Kitek1640 No właśnie. Więc fajnie by było, gdyby ludzie się zastanowili na kogo głosują.
@ToWinaSedziego I nie uważasz, że to jest smutne?
0
@Kitek1640 Taki sigma, że ziomek nie ma ani wykształcenia, ani żadnego doświadczenia zawodowego.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No to nie wiesz jak bardzo się mylisz :) Poza tym, trzeba było iść na studia czy coś, skoro teraz masz z tego powodu takie kompleksy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ale wiesz, że ja mam w dupie Twoje wykształcenie? XD
To wy się go wstydzicie, skoro tak reagujecie, jak ktoś poda czyste fakty.