0

Komentarz usunięty

0

@Losiex To nie ja wyjechałem z Prince polo XD

3

@Kluivert_P Podziwiam, że masz czas i chęci robić takie cuda :D

5

Komentarz usunięty

4

@Commando "Zna chociaż trochę życia"

No dokładnie. Każdy z nas chodzi do lasu na ustawki, bo są one nieodłącznym elementem życia każdego Polaka.

7

@Tomason Tiaaa xD
Nie chodziłem i nie napierdalałem się z innymi kibolami dla frajdy. Nie ukradłem nikomu mieszkania. Nie przyprowadzałem nikomu prostytutek.

4

@alone49 No zrobić sobie dziecko w wieku 16 lat to też niezły wyczyn. Elegancka pierwsza dama.

8

@GTBTP Tak szczerze, to wolałbym, żeby prezydent kraju, w którym żyję, nie miał szemranej przeszłości.

0

@VinDiesel Wszędzie.

10

26-letni Karol Nawrocki, mając w domu na utrzymaniu żonę i nieswojego syna, szedł do lasu i bił się z innymi bandytami dla zabawy.

0

@FcPortoFan1999 Obłąkańcy tak twierdzą :D

0

@sergio5 Jaka promka :D

0

@FcPortoFan1999 @arasz1819 nigdy się nie wykłócał z tego, co kojarzę.

0

@mrboom Nie oglądałem za dużo, ale już same wyniki dużo mówią.
Alonso swoją karierę trenerską budował od podstaw i efekty widać. Xavi wygrywał ligę katarską mając skład półkę wyżej niż pozostałe zespoły.
Według mnie Real będzie cholernie groźny za Alosno i wygrają niejedne trofeum.

1

@Luciano99 Toć @FcPortoFan1999 też się ostatnio wykłócał, nawet chyba wczoraj, na temat wyborów.

2

@Wojciech123 Alfons
https://zapodaj.net/plik-SyP6oRcZAE
(na ten moment nie prezydent)

0

@Armin96 "jak to wyłączyć ?"

Bym Ci powiedział, ale nie zrobię tego, bo bany za to wlepiają.

13

@KacperVEB Mam bardzo ciekawe i interesujące życie, które nie chciałbym żeby było zaburzone przez niekompetentnego prezydenta bandytę, więc staram się przekonać znajomych czy randomowych ludzi z neta, którzy jak pelikany łykają propagandę pisu, że głos na Nawrockiego to wstyd.

28

@KacperVEB Uuuuu.
Zarzuty wobec jednego z kandydatów: alfons, złodziej, bandyta, kibol
Zarzuty wobec drugiego: powiedział "prince polo"

XD

32

@KacperVEB Widzę, że to nie Twój pierwszy głupi pomysł. Ostatnio rzuciłeś pomysłem wykupienia Trincao XD

5

ciekawe co robi Ollie w czasie pomiędzy wyścigami, pewnie jest szczęśliwy a ja rozmyślam nad sensem życia :/

1

@bezalkoholowy 1 z 10.

3

@Jakchcesz - Jaką wspólną nazwą określamy osobę, która w mediach kieruje dyskusją, a także urządzenie do przyciszania dźwięku w pianinie?
- Pedał

Tyle w temacie.

3

@Jakchcesz Wiedźmin geralt nosi kalesonyWiedźmin geralt śmierdzi bo jest cały pobrudzonyWiedźmin geralt śmierdzi każdy człowiek go unikaWiedźmin geralt jest tak słaby że już wolę grać w gothica o

1

@MateS Torres i Garcia.

1

@Jakchcesz Dani Olmo vs Girona (5. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Espanyol (36. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Inter Mediolan (pierwszy mecz w półfinale Ligi Mistrzów)

Moje głosy.

2

Ja Wam tylko przypomnę pressing Rashforda w meczu przeciwko Luton z zeszłego sezonu.

0

@RoberDzik Barcelona, Real, ManU, Milan i Liverpool.

1

@Jakchcesz "Drynisz przy otwartym" nabiera nowego znaczenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?