Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Losiex To nie ja wyjechałem z Prince polo XD
3
@Kluivert_P Podziwiam, że masz czas i chęci robić takie cuda :D
5
Komentarz usunięty
4
@Commando "Zna chociaż trochę życia"
No dokładnie. Każdy z nas chodzi do lasu na ustawki, bo są one nieodłącznym elementem życia każdego Polaka.
7
@Tomason Tiaaa xD
Nie chodziłem i nie napierdalałem się z innymi kibolami dla frajdy. Nie ukradłem nikomu mieszkania. Nie przyprowadzałem nikomu prostytutek.
4
@alone49 No zrobić sobie dziecko w wieku 16 lat to też niezły wyczyn. Elegancka pierwsza dama.
8
@GTBTP Tak szczerze, to wolałbym, żeby prezydent kraju, w którym żyję, nie miał szemranej przeszłości.
0
@VinDiesel Wszędzie.
10
26-letni Karol Nawrocki, mając w domu na utrzymaniu żonę i nieswojego syna, szedł do lasu i bił się z innymi bandytami dla zabawy.
10
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a72b5318ded6c0bbd1923fdbd8300b1c43efbd99817f63c71bf3655da8b9603d,w400.jpg
Giertych co za zagranie xD
0
@FcPortoFan1999 Obłąkańcy tak twierdzą :D
0
@sergio5 Jaka promka :D
0
@FcPortoFan1999 @arasz1819 nigdy się nie wykłócał z tego, co kojarzę.
0
@mrboom Nie oglądałem za dużo, ale już same wyniki dużo mówią.
Alonso swoją karierę trenerską budował od podstaw i efekty widać. Xavi wygrywał ligę katarską mając skład półkę wyżej niż pozostałe zespoły.
Według mnie Real będzie cholernie groźny za Alosno i wygrają niejedne trofeum.
1
@Luciano99 Toć @FcPortoFan1999 też się ostatnio wykłócał, nawet chyba wczoraj, na temat wyborów.
2
@Wojciech123 Alfons
https://zapodaj.net/plik-SyP6oRcZAE
(na ten moment nie prezydent)
0
@Armin96 "jak to wyłączyć ?"
Bym Ci powiedział, ale nie zrobię tego, bo bany za to wlepiają.
13
@KacperVEB Mam bardzo ciekawe i interesujące życie, które nie chciałbym żeby było zaburzone przez niekompetentnego prezydenta bandytę, więc staram się przekonać znajomych czy randomowych ludzi z neta, którzy jak pelikany łykają propagandę pisu, że głos na Nawrockiego to wstyd.
28
@KacperVEB Uuuuu.
Zarzuty wobec jednego z kandydatów: alfons, złodziej, bandyta, kibol
Zarzuty wobec drugiego: powiedział "prince polo"
XD
32
@KacperVEB Widzę, że to nie Twój pierwszy głupi pomysł. Ostatnio rzuciłeś pomysłem wykupienia Trincao XD
5
ciekawe co robi Ollie w czasie pomiędzy wyścigami, pewnie jest szczęśliwy a ja rozmyślam nad sensem życia :/
1
@bezalkoholowy 1 z 10.
3
@Jakchcesz - Jaką wspólną nazwą określamy osobę, która w mediach kieruje dyskusją, a także urządzenie do przyciszania dźwięku w pianinie?
- Pedał
Tyle w temacie.
3
@Jakchcesz Wiedźmin geralt nosi kalesony
Wiedźmin geralt śmierdzi bo jest cały pobrudzony
Wiedźmin geralt śmierdzi każdy człowiek go unika
Wiedźmin geralt jest tak słaby że już wolę grać w gothica o
1
@MateS Torres i Garcia.
1
@Jakchcesz Dani Olmo vs Girona (5. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Espanyol (36. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Inter Mediolan (pierwszy mecz w półfinale Ligi Mistrzów)
Moje głosy.
2
Ja Wam tylko przypomnę pressing Rashforda w meczu przeciwko Luton z zeszłego sezonu.
0
@RoberDzik Barcelona, Real, ManU, Milan i Liverpool.
1
@Jakchcesz "Drynisz przy otwartym" nabiera nowego znaczenia :D