4

@dampol "ale już za kimś spoza Popisu"

XDDD
Dokładnie. Koalicja Pisu i konfederacji, która jest podnóżkiem pisu.

0

@alone49 Na pewno wierzę w ułaskawienia, które zafunduje Nawrocki.

0

@Rewolucja123 Mieliśmy szansę pozbyć się PiSu wczoraj, powsadzać wszystkich za ich wybryki, a następnie wziąć się za PO. Dwóch na raz nie pokonasz...
Ale jak widać niektórym nie zależy i nie idą zagłosować.

0

@Rewolucja123 Migrant nie zagłosował na Trzaskowskiego, bo migranci XDDDD

3

Za 2 lata wejdzie w życie program mieszkanie +. Można zajebać mieszkanie i nie ponieść za to konsekwencji.

0

@Criss18Barca I kazał 20 tys. ludzi głosować tak, jak on chce?

1

@Criss18Barca XD
Przecież to nie Tusk wybierał.

1

@Ls0811 Mają :)

2

@A4ron Czyli powołanie się na gangstera jest gorsze niż wystawienie gangstera w wyborach? XD

8

@Ls0811 Wow. Jesteś dużym rolnikiem i ilu takich jest?
Mali rolnicy mają trzy świnie i dwie kaczki, a dofinansowania ciągną ładnie z UE.

19

@A4ron A co? Rolnicy, którzy żyją z dofinansowania od UE i głosują za prezydentem, który się od UE chce dystansować?

34

Pół roku temu nikt nie wiedział kim jest Nawrocki, od tego czasu wyszło mnóstwo afer z jego udziałem, a gość zgarnia 50% głosów xD
Beton pisowski jest niesamowity...

6

@Kgorecki2500 W piwnicy u mamy :D

0

Nawrocki to wygra...

0

@mekston I? Ban był za spam.

0

@Kamilos84 Za Harry'ego leciały bany xD

0

Coś czuję, że ciemniejsi "Francuzi" w euforii spalą dzisiaj kilka aut w Paryżu.

4

Al-Khelaifi dopnie swego. Szkoda.

5

@Mlodypro101 Spokojnie. Praktyka czyni mistrza, następnym razem dziewczyna będzie zadowolona.

1

@FcPortoFan1999 Osoby, które tak gadają, to tylko gderają. Na meczu nigdy nie byli, koszulki nie kupili, wyzywają własnych piłkarzy, a myślą, że są prawdziwymi kibicami, bo nienawidzą Realu.

0

0

@KamQiX To zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.

1

@LukaszFan To nie Tusk wybierał.

1

@KamQiX A co jest złego w mówieniu prawdy o Nawrockim?

0

@KamQiX No to obejrzyj.
Ziomek jest może i kulturalny, ale prowadzi taką samą agitację polityczną jak każdy. To, że nikogo nie obrażasz, nie znaczy, że w mniejszym stopniu prowadzisz agitację.
Ziomek jest anty Trzaskowski i LGBT.

Agitacji nie prowadzi kanał ORB na przykład.

0

@KamQiX Toć sam to powiedział w swoim materiale.

0

@KamQiX Chodzi o to, że ziomek nie lubi LGBT i nie interesują go afery Nawrockiego, bo nie ma wyroku sądu.

0

Komentarz usunięty

0

@Losiex To nie ja wyjechałem z Prince polo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?