Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@dampol "ale już za kimś spoza Popisu"
XDDD
Dokładnie. Koalicja Pisu i konfederacji, która jest podnóżkiem pisu.
0
@alone49 Na pewno wierzę w ułaskawienia, które zafunduje Nawrocki.
0
@Rewolucja123 Mieliśmy szansę pozbyć się PiSu wczoraj, powsadzać wszystkich za ich wybryki, a następnie wziąć się za PO. Dwóch na raz nie pokonasz...
Ale jak widać niektórym nie zależy i nie idą zagłosować.
0
@Rewolucja123 Migrant nie zagłosował na Trzaskowskiego, bo migranci XDDDD
3
Za 2 lata wejdzie w życie program mieszkanie +. Można zajebać mieszkanie i nie ponieść za to konsekwencji.
0
@Criss18Barca I kazał 20 tys. ludzi głosować tak, jak on chce?
1
@Criss18Barca XD
Przecież to nie Tusk wybierał.
1
@Ls0811 Mają :)
2
@A4ron Czyli powołanie się na gangstera jest gorsze niż wystawienie gangstera w wyborach? XD
8
@Ls0811 Wow. Jesteś dużym rolnikiem i ilu takich jest?
Mali rolnicy mają trzy świnie i dwie kaczki, a dofinansowania ciągną ładnie z UE.
19
@A4ron A co? Rolnicy, którzy żyją z dofinansowania od UE i głosują za prezydentem, który się od UE chce dystansować?
34
Pół roku temu nikt nie wiedział kim jest Nawrocki, od tego czasu wyszło mnóstwo afer z jego udziałem, a gość zgarnia 50% głosów xD
Beton pisowski jest niesamowity...
6
@Kgorecki2500 W piwnicy u mamy :D
0
Nawrocki to wygra...
0
@mekston I? Ban był za spam.
0
@Kamilos84 Za Harry'ego leciały bany xD
1
https://jbzd.com.pl/obr/4134971/z-okazji-wygrania-ligi-mistrzow-trzeba-spalic-paryz
No żodyn się nie spodziewał.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15729444#comment-15729444
0
Coś czuję, że ciemniejsi "Francuzi" w euforii spalą dzisiaj kilka aut w Paryżu.
4
Al-Khelaifi dopnie swego. Szkoda.
5
@Mlodypro101 Spokojnie. Praktyka czyni mistrza, następnym razem dziewczyna będzie zadowolona.
1
@FcPortoFan1999 Osoby, które tak gadają, to tylko gderają. Na meczu nigdy nie byli, koszulki nie kupili, wyzywają własnych piłkarzy, a myślą, że są prawdziwymi kibicami, bo nienawidzą Realu.
0
@FcPortoFan1999 Tak.
0
@KamQiX To zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.
1
@LukaszFan To nie Tusk wybierał.
1
@KamQiX A co jest złego w mówieniu prawdy o Nawrockim?
0
@KamQiX No to obejrzyj.
Ziomek jest może i kulturalny, ale prowadzi taką samą agitację polityczną jak każdy. To, że nikogo nie obrażasz, nie znaczy, że w mniejszym stopniu prowadzisz agitację.
Ziomek jest anty Trzaskowski i LGBT.
Agitacji nie prowadzi kanał ORB na przykład.
0
@KamQiX Toć sam to powiedział w swoim materiale.
0
@KamQiX Chodzi o to, że ziomek nie lubi LGBT i nie interesują go afery Nawrockiego, bo nie ma wyroku sądu.
0
Komentarz usunięty
0
@Losiex To nie ja wyjechałem z Prince polo XD