Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Ale to może być przydatna informacja. Idziesz sobie do Biedronki po małe zakupy, a tu nagle podchodzi jakiś ziomek na ulicy i się Ciebie pyta ile to jest 8*7 albo kiedy był chrzest Polski :D
2
@MateS ,,,,,, ......
Łap, przydadzą Ci się.
4
Life hack w razie przeciekającej łódki
https://zapodaj.net/plik-7IUwLT4Jhc
0
@Eklerek Marzy mi się że Ollie ogarnie momentami gorącą głowę, trafi do Scuderii i trafi na nową złotą erę :D
1
Moim zdaniem Ferrari powinno wytępić gen przegrywu i grande strategii w zespole jakim jest Leclerc. On im nie da mistrza, po prostu muszą pójść w nowym kierunku.
Generalnie gdy Hamilton w tym sezonie doświadczał grande to jechał z nimi wszystkimi aż miło, a Leclerc coś tam powie spokojnym głosem i głowa w dół. Tam jest potrzebny ktoś kto będzie ustawiał w pewnych momentach do pionu tych sabotażystów.
0
@JohnKennedy Na wykopie spam o jakimś rajdowcu nie wystarczył jednak? XD
6
@barcanawieki Mateusz Borek nowym selekcjonerem.
7
Real Madryt prosi La Ligę o przełożenie ich pierwszego meczu z CA Osasuną? To nie jest koncert życzeń.
1
@Herato Adama Traore.
8
Nico przedłużył kontrakt z Bilbao, żeby pensję rozłożyć na dłuższy okres czasu i tym samym umożliwić wypożyczenie do Barcelony z częściowym pokryciem wynagrodzenia. Uczą się skurczybyki od Laporty.
15
@FabianekMrozek Nie wiem czym Barcelona mogłaby przyciągnąć Nico...
Lepszym projektem sportowym.
0
@daniel32778 Toć nie pisz głupot.
Wiadomo, że każdy chce zarabiać jak najwięcej. Messi nie kochał Barcelony, bo zarabiał tu krocie?
2
@Hadziuk Miłość do klubu, przywiązanie do barw.
0
@bartulek98 Harry Kane - 95 mln
Lucas Hernandez - 80 mln
1
Ale spłakanie tutaj jest o jakimś "wydymaniu" przez Nico XD
0
Przynajmniej dziennikarzyny skończą wysysać info z palca i będziemy mieli spokój, dopóki nie znajdą sobie kolejnego celu do plotek.
0
@Starrk No jestem w szoku :D
Za nic się nie spodziewałem takiej decyzji, po tym jak został potraktowany przez kibiców.
1
@nowy19pl "nie bez powodu negocjują z wszystkimi by nie wpłacać klauzul tylko rozbijać to na raty"
Bo mają ogarniętego prezesa, który nawet jak ma kasę, to i tak negocjuje. To nie jest Bartomeu, który rzuca forsą na prawo i lewo.
Oczywiście, że zarobiony hajs pomoże Realowi, ale nie jest on dla nich najważniejszy. Odnoszę wrażenie, że im bardziej zależy na trofeum. Jak będą grali do końca, to Real będzie zmuszony wysłać zawodników na 2-tygodniowy urlop, kiedy my już będziemy mieli presezon. Kto będzie bardziej wypoczęty i lepiej przygotowany do nadchodzącego sezonu? :)
0
@Azazel_Pazuzu Quebo to tylko z podziemia.
Kurde, pamiętam jak się dowiedziałem od nim, bo Eripe go przedstawił i powiedział, że będą mieli razem płytę.
3
@nowy19pl Ej, ale wiesz, że Real jest zdrowy finansowo i te 100 milionów to im zbytnio wielkiej różnicy nie robi?
0
@RezerwowyWojtus Przejść przejdzie, pytanie tylko czy do Barcelony. Nie wyobrażam sobie, żeby pozostał w Bilbao.
4
@Who_you_mam Wytwory jego wyobraźni xD
3
Michael Madsen nie żyje. O jego śmierci poinformował dziś jego menadżer. Przyczyną zgonu okazał się zawał serca, po którym lekarzom nie udało się odratować aktora. W trakcie 40-letniej kariery Madsen swoją legendę zbudował występami w filmach Quentina Tarantino – "Wściekłymi psami", "Kill Billem" i "Nienawistną ósemką". Miał 67 lat.
Co za dzień dzisiaj...
@MesQueUnClub_87
0
Mieszkanie faceta z rodzicami mając +30lvl to Red flag dla kobiet?
@Herato
2
@Sulimo Ogólnie z tej bitwy zrobiono legendę, bo Spartan nie było wcale 300.
Ogólnie ich tam było kilka tysięcy, ale hoplitów spartańskich było 300.
1
@Sulimo Ale przecież o tym uczyli w szkole w podstawówce.
Polis, czyli państwo-miasto. Sparta nie lubiła Aten itd.
2
@brzucho Mi w tamtym roku dał wiele radości, bo dzięki jego golom w FPL przez chwilę byłem w TOP 100.
32
@Sysia11 Szkoda jego, jego żony i jego dzieci oraz pozostałych członków rodziny...
4
Masakra z Jotą. 10 dni temu wziął ślub, bardzo lubiłem tego zawodnika, w FPL narobił mi mnóstwo punktów.
2
@Xxxbarca4ever Ciekawe co gadałeś, jak La Rambla się jarała Bernalem po 3 meczach :D