Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 Dałem cytat, więc widać, że słowa nie są moje.
Poza tym, kilkukrotnie linkowałem wykop, ale ktoś zgłaszał moje komentarze i moderacja je usuwała XD
9
@Starrk " Każdy jara się Japonia tylko tam jest przesada w drugą stronę. Presja społeczna jest tak silna, że ludzie robią po 12 godzin i jest nawet określenie na mężczyzn śpiących w miejscach publicznych z przemęczenia. Fajnie sobie wybierać pojedyncze sytuacje, ale tam nie jest tak różowo jak w anime xd"
"W Japonii jest dobrze jako turysta lub student, bo praca w japońskich firmach to dramat. 10h pracy + 2h darmowych nadgodzin, hierarchia w pracy, chodzenie na obowiązkowe picie z szefem po 12h. Co im po pieniądzach jak nie mają kiedy ich wydać, bo średnio biorą 12 dni urlopu w roku. Sam jestem fanem anime, ale wiem jak wygląda rzeczywistość ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
0
@luna666moon Wydaje mi się, że Deco. On lubi przeprowadzać transfery po znajomości.
7
@GTBTP " Kidawa, to dobrze wykształcona, posiadająca doświadczenie polityczne
osoba, w tych kwestiach niczym nie ustępuje Trzaskowskiemu".
Proszę Cię. Może i Kidawa jest wykształcona i doświadczona, ale zupełnie nie potrafi tego wykorzystać. Przecież ona nie posiada(ła) podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii, polityki czy świata. Słuchając ją, czułem się jakbym słuchał wujka przy niedzielnym stole, który nie ogarnia świata.
0
@Eklerek No żołądek to on ma ze stali, chociaż ostatnio jednak zatrucie go złapało :D
2
@Jakchcesz No oczywiście, że to jest rasizm XD
Wyobraź sobie sytuację, gdzie w Polsce ktoś od ciapatego/czarnego woła więcej za jakiś towar czy usługę. Przecież Biejat z Żukowską nie dałyby spokoju.
1
@Eklerek Trafiłem na jego kanał całkiem niedawno i bardzo mi się spodobał. Pokazuje on taką prawdziwą stronę krajów, które zwiedza. Nie skupia się tylko na celu, ale pokazuje całą podróż. Jak jedzie stopem, autobusem, pociągiem, próbuje kupić jakiś materiał do naprawy materaca. Bardzo mi się podoba to, że jego filmy mogą być takim mini poradnikiem jak radzić sobie w obcym kraju.
0
@MsBarca O wiele bardziej wolałbym Nico.
8
Jest taki kanał na YT - JAK TO DALEKO, i ziomek, który prowadzi ten kanał, podróżuje sobie aktualnie po Afryce. Często pada on tam ofiarą rasizmu i lokalsi za usługi czy produkty wołają od niego czasem nawet kilkadziesiąt razy więcej niż od czarnych. Ziomek śmieje się, że jest to "specjalna cena dla mnie". Kojarzy mi się to z Barceloną, która też ma chyba specjalny cennik w innych klubach. No jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Liverpool zawołał od innego klubu 80 milionów za 29-letniego skrzydłowego, który w tym sezonie radzi sobie średnio.
0
@LOPEZ16 Już pisałem komuś, że w tym sezonie Gakpo wygląda lepiej od Diaza, ale ani on, ani kolumbijczyk nie są warci tych 70 milionów.
0
@LOPEZ16 Tylko, że on gra na prawej stronie, a Diaz na lewej. Poza tym, wyróżniał to się on w pierwszej części sezonu, a teraz w lidze gra słabo, tak jak cały Tottenham.
5
@Kgorecki2500 Czemu dziwny? Co jest dziwnego w trollach, którzy żyją wymyślonym życiem?
0
@July_6_BcN No, ale te 20 lat temu na pewno zarabiałabyś dużo mniej. Pewnie gorzej niż te 3 razy mniej.
0
@bartekvisca Idź do Biedronki, to zapłacisz 6 zł za taki sam zestaw ;)
0
Czy mieszka ktoś z Was w bloku na parterze? Jak wrażenia?
9
@MesQueUnClub96 A potem te marsze blokował.
1
@Przemek2323 Tamci kradli i nic nie dawali, a ci kradną, ale przynajmniej dają.
1
@lucca87 Oczywiście, że to nie jest placek, ale w tym sezonie gra mega średnio. Gakpo o wiele lepiej wygląda. Za 30 milionów, to można byłoby pomyśleć. Nie fundujmy Liverpoolowi Wirtza. Wystarczy, że już im daliśmy mnóstwo hajsu z Coutinho.
0
@A4ron Tak. Jeśli PSG wygra finał, ale Dembele nie zagra dobrego meczu, a Hiszpania wygra Ligę Narodów, to moim zdaniem Yamal zgarnie ZP.
0
@lucca87 80 mln?
Nie no, tyle to nie.
2
@Wizz777 Sory, nie mogę wyświetlać odpowiedzi i nie wiem co napisałeś. Coś przestało działać.
0
@Wizz777 Ej użytkownicy, widzicie co ziomek napisał? Mi się pokazał pusty post, żadnej treści. Ziomek ma chyba jakiś problem z funkcjonowaniem komentarzy.
0
@mientusek1407 Arsenal.
2
@JoeBlack Z tego, co czytałem, to Simion nie brał udziału w debatach. Jego kontrkandydat mówił do pustego stanowiska, a sam Simion w tym czasie odwiedzał Polskę.
1
@pt9 Tracimy mnóstwo goli, bo taki jest nasz styl i gramy ryzykowanie. Podstawowa linia obrony Balde - Inigo - Cubarsi - Kounde, to jeszcze fajnie wyglądała i funkcjonowała w miarę dobrze, ale wystarczyły drobne rotacje i zaczynały się wylewy w obronie.
16
@baarcelona No może po to, żeby w półfinale LM nie wprowadzać na boisko kontuzjowanego 38-letniego Lewandowskiego albo żeby nasza linia obrony nie składała się ze Stevena Gerrarda Astona Martina - powracającego po kontuzji Christensena - parodysty Araujo - niedoświadczonego Forta.
45
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ca3cf8c788db63ac278ef73b4ee5c6446002da873499b1ca5acf47f4ee1e875c,w400.jpg
Dobre XD
0
@Encore Ten co pomylił Brauna z Mentzenem?
0
@Cyzix Casemiro wygrał 7/7 finałów europejskich rozgrywek :D Jestem za Tottkami, ale czuję, że Brazol przyniesie szczęście ManU.