Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MATEUSZ KLICH:
"Inter Miami odradzam dopóki Messi tam jest. To jest klub dramat, ludzie uciekają stamtąd, trenerzy i fizjoterapeuci. Pod kątem organizacyjnym tam jest źle. Messiego tata rządzi tak naprawdę w klubie. Wszyscy mówią po hiszpańsku i nie da się nic zrobić bez ich zgody. Sam klub też jest tak naprawdę 45-50 minut od Miami."
via: Foot Truck
Ciekawe
0
@maroon Domyśl się
0
Podobno Adamek powiedział synowi Narockiemu, że jest "podobny do ojca, pozdrów tatę". A przecież to nie jest nawet jego syn XD
0
@Pedri16Future No strzelił 2 gole, napisał XD
18
Jan Paweł II: Po maturze chodziliśmy na kremówki
Joan Laporta: Po gali poszliśmy na hamburgery
1
@Transu96 No okey, ale po co się oszukiwać, że nie są za drużynowe, jak doskonale wszyscy wiemy, że są?
1
@Rastafarnianin Prędzej KKS Kalisz awansuje do Ekstraklasy.
0
@4drian0 Dlatego.
0
Yamal wygrał Trofeum Kopy, więc chyba już wiemy, że ZP dla Dembele.
0
@clyde A w pracy byłaś? xD
0
@clyde Tylko tak mówisz, a pewnie teraz siedzisz i oglądasz, a nawet na LR komentujesz :D
1
@matirix20 Dziękuję za potwierdzenie i życzę Ci wspaniałego wieczoru :)
8
@adamek20151 Nie. Po Twoim komentarzu, w którym napisałeś, że Yamal nie może wygrać Kopy, bo już raz wygrał xD
4
@adamek20151 Dziennikarze biorą też pod uwagę kluby, w których grają zawodnicy i na tej podstawie głosują.
Rok temu Vinicius przegrał, bo mnóstwo głosów mu odebrał Bellingham, który dostał głosy od dziennikarzy, którzy chcieli po prostu zagłosować na kogoś z Realu.
5
Akurat niskie miejsce Lewego to dobry znak dla Yamala. Im mniej punktów zdobędzie Pedri i Raphinha, tym lepiej dla Yamala.
4
@gumaz 10-15 stopni to jest ideolo.
0
@adamek20151 To czemu jest nominowany?
@Who_you_mam @doc
0
Komentarz usunięty
2
@lucas/catalan Za nisko, co nie?
7
@matirix20 Proszę
https://zapodaj.net/plik-Qry8ReRDPb
1
@Who_you_mam Dzisiaj się w sumie przekonamy. Będę mega zdziwiony jak nie wygra Dembele.
0
@Who_you_mam Trofeum Kopy.
5
@adamek20151 Szkoda dyszki :D
0
@macio_944 Rzeczywiście, jestem mega napięty :)
Twoje "bronienie" chrześcijaństwa jest tylko po to, żeby móc sobie zjechać prawaków i tyle. Jeśli ktoś miałby się leczyć, to właśnie Ty, bo dostajesz pierdolca na widok prawicy.
1
@Karol145 Ja się nie dziwię. Kolega wyżej wielce zdziwiony jest przecież XD
6
@macio_944 Ta?
Chrześcijaństwo od zawsze takie było, a w Biblii znajdziesz wątki, w których Bóg postanawia zabić 99% ludzkości. Zapoznaj się z historią, to zobaczysz co się odwalało w Kościele kilkaset lat temu.
Po prostu Ty jak zawsze musisz się przyjebać do prawej strony o byle co :)
2
@macio_944 Ale pierdzielenie.
"Całe chrześcijaństwo uczy nas skromności, ciszy, braku afiszowania się" dlatego kościoły czy stroje kapłanów, a nie daj boże papieża, są bogato zdobione.
2
https://zapodaj.net/plik-Qry8ReRDPb
Pierwsze wycieki dotyczące ZP. Miejsce 7 zaskakuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zelazny_Mike A ile godzin dziennie pracujesz?