1

MATEUSZ KLICH:
"Inter Miami odradzam dopóki Messi tam jest. To jest klub dramat, ludzie uciekają stamtąd, trenerzy i fizjoterapeuci. Pod kątem organizacyjnym tam jest źle. Messiego tata rządzi tak naprawdę w klubie. Wszyscy mówią po hiszpańsku i nie da się nic zrobić bez ich zgody. Sam klub też jest tak naprawdę 45-50 minut od Miami."
via: Foot Truck

Ciekawe

0

@maroon Domyśl się

0

Podobno Adamek powiedział synowi Narockiemu, że jest "podobny do ojca, pozdrów tatę". A przecież to nie jest nawet jego syn XD

0

@Pedri16Future No strzelił 2 gole, napisał XD

18

Jan Paweł II: Po maturze chodziliśmy na kremówki
Joan Laporta: Po gali poszliśmy na hamburgery

1

@Transu96 No okey, ale po co się oszukiwać, że nie są za drużynowe, jak doskonale wszyscy wiemy, że są?

1

@Rastafarnianin Prędzej KKS Kalisz awansuje do Ekstraklasy.

0

@4drian0 Dlatego.

0

Yamal wygrał Trofeum Kopy, więc chyba już wiemy, że ZP dla Dembele.

0

@clyde A w pracy byłaś? xD

0

@clyde Tylko tak mówisz, a pewnie teraz siedzisz i oglądasz, a nawet na LR komentujesz :D

1

@matirix20 Dziękuję za potwierdzenie i życzę Ci wspaniałego wieczoru :)

8

@adamek20151 Nie. Po Twoim komentarzu, w którym napisałeś, że Yamal nie może wygrać Kopy, bo już raz wygrał xD

4

@adamek20151 Dziennikarze biorą też pod uwagę kluby, w których grają zawodnicy i na tej podstawie głosują.
Rok temu Vinicius przegrał, bo mnóstwo głosów mu odebrał Bellingham, który dostał głosy od dziennikarzy, którzy chcieli po prostu zagłosować na kogoś z Realu.

5

Akurat niskie miejsce Lewego to dobry znak dla Yamala. Im mniej punktów zdobędzie Pedri i Raphinha, tym lepiej dla Yamala.

4

@gumaz 10-15 stopni to jest ideolo.

0

@adamek20151 To czemu jest nominowany?

@Who_you_mam @doc

0

Komentarz usunięty

2

@lucas/catalan Za nisko, co nie?

7

1

@Who_you_mam Dzisiaj się w sumie przekonamy. Będę mega zdziwiony jak nie wygra Dembele.

0

@Who_you_mam Trofeum Kopy.

5

@adamek20151 Szkoda dyszki :D

0

@macio_944 Rzeczywiście, jestem mega napięty :)
Twoje "bronienie" chrześcijaństwa jest tylko po to, żeby móc sobie zjechać prawaków i tyle. Jeśli ktoś miałby się leczyć, to właśnie Ty, bo dostajesz pierdolca na widok prawicy.

1

@Karol145 Ja się nie dziwię. Kolega wyżej wielce zdziwiony jest przecież XD

6

@macio_944 Ta?
Chrześcijaństwo od zawsze takie było, a w Biblii znajdziesz wątki, w których Bóg postanawia zabić 99% ludzkości. Zapoznaj się z historią, to zobaczysz co się odwalało w Kościele kilkaset lat temu.
Po prostu Ty jak zawsze musisz się przyjebać do prawej strony o byle co :)

2

@macio_944 Ale pierdzielenie.

"Całe chrześcijaństwo uczy nas skromności, ciszy, braku afiszowania się" dlatego kościoły czy stroje kapłanów, a nie daj boże papieża, są bogato zdobione.

2

https://zapodaj.net/plik-Qry8ReRDPb

Pierwsze wycieki dotyczące ZP. Miejsce 7 zaskakuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zelazny_Mike A ile godzin dziennie pracujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?