Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@clyde Oj prawda. W betonozie można się ugotować podczas lata, a teraz wystarczy się ciepło ubrać i można śmigać :D
9
@blakkudium Mieli tego Nuno Espirito Santo to grubasowi właścicielowi europejskie puchary to było za mało... Dobrze mu tak.
0
@MaziFCB Czemu nikt z tym nic nie zrobi? Hmmm?
3
@Laminedependencia Ale dowaliła różu xDD
9
@626 No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
0
@Rastafarnianin A kto stawia? xD
1
@Rastafarnianin Jaki jest sens Mordeczko w porównywaniu dzieci do psów? :D
1
@clyde Ładnie Ci wyszło. Smacznego.
8
@MessiForeverTheBest Ojciec, Syn i Duch Święty. Ament.
0
@Eklerek To nie zauważyłem, chyba po prostu na to uwagi nie zwracam. Z drugiej strony, u mnie na osiedlu są same spokojne pieski, nie szczają na elewację, a sąsiedzi zawsze po nich sprzątają.
2
O co chodzi z tym szczuciem ludzi przeciwko psom w necie? Jakoś od kilku miesięcy, gdzie nie wejdę, to jakieś kampanie prowadzone są przeciwko psom i psiarzom.
7
@bart_azz Klub i Yamal zarabiają kasę dzięki kibicom, a teraz co? Chcą ich olewać?
1
@mrboom Ja to samo. Po mieście, przy takich zimach, to zimówki nie są potrzebne.
0
@partymaker To daj ignora i nie stękaj XD
0
Co w kibicowaniu Barcelonie lub na LR sprawia, że się tak czujecie?
https://zapodaj.net/plik-ElnUVTOnAX
0
@escarabajo Oglądałeś jakiś mecz Roque w Palmeiras? Czemu nagle on ma tam liczby?
1
@Bolton Teraz też jesteś głupi, ale stary po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter Pewnie siedziałeś i patrzyłeś z zażenowaniem i krindżówą? XD
3
@Jakchcesz Nie wyrywam, bo mam żonę i mi zabroniła skubana XD
20
Chwalę się, piona dla mordeczek, które mają tak samo.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a37f28fa9863bcbfb8d639a5ed15344ff3ed5d37289f4158d3e7ebdfe31aeaed,w400.jpg
0
@clyde Też tych jabłek nie kumam... Na szczęście wczoraj była promka w biedrze za 2,99 PLN/kg :)
1
@DariaFCB To jestem w szoku :D
Mnie nikt nie pyta ani o psa, ani o dzieci (ofc poza rodziną) i ja tak samo nie pytam się innych.
0
@DariaFCB Eeee nie? :D Faceci mają gdzieś czy ktoś ma psa i nie pytają się o takie rzeczy.
1
@fc20barca Bardzo panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji, ale ja to mam w dupie u murzyna i do widzenia panu.
0
@Popitek12 A kiedy w końcu miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu?
4
@Stinger_ Nie ma szans, nie ma wystarczającej kadry.
0
@Ojciec5tkidzieci W kompilacjach to nawet Gerard Martin będzie wyglądał na kozaka :)
0
@Rastafarnianin Masz? Który model?
0
Jakie słuchawki do Ps5?
@clyde
2
Zmarła Diane Keaton. Szkoda, lubiłem tę aktorkę
@MesQueUnClub_87