6

@clyde Oj prawda. W betonozie można się ugotować podczas lata, a teraz wystarczy się ciepło ubrać i można śmigać :D

9

@blakkudium Mieli tego Nuno Espirito Santo to grubasowi właścicielowi europejskie puchary to było za mało... Dobrze mu tak.

0

@MaziFCB Czemu nikt z tym nic nie zrobi? Hmmm?

3

@Laminedependencia Ale dowaliła różu xDD

9

@626 No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.

0

@Rastafarnianin A kto stawia? xD

1

@Rastafarnianin Jaki jest sens Mordeczko w porównywaniu dzieci do psów? :D

1

@clyde Ładnie Ci wyszło. Smacznego.

8

@MessiForeverTheBest Ojciec, Syn i Duch Święty. Ament.

0

@Eklerek To nie zauważyłem, chyba po prostu na to uwagi nie zwracam. Z drugiej strony, u mnie na osiedlu są same spokojne pieski, nie szczają na elewację, a sąsiedzi zawsze po nich sprzątają.

2

O co chodzi z tym szczuciem ludzi przeciwko psom w necie? Jakoś od kilku miesięcy, gdzie nie wejdę, to jakieś kampanie prowadzone są przeciwko psom i psiarzom.

7

@bart_azz Klub i Yamal zarabiają kasę dzięki kibicom, a teraz co? Chcą ich olewać?

1

@mrboom Ja to samo. Po mieście, przy takich zimach, to zimówki nie są potrzebne.

0

@partymaker To daj ignora i nie stękaj XD

0

Co w kibicowaniu Barcelonie lub na LR sprawia, że się tak czujecie?

https://zapodaj.net/plik-ElnUVTOnAX

0

@escarabajo Oglądałeś jakiś mecz Roque w Palmeiras? Czemu nagle on ma tam liczby?

1

@Bolton Teraz też jesteś głupi, ale stary po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lithotripter Pewnie siedziałeś i patrzyłeś z zażenowaniem i krindżówą? XD

3

@Jakchcesz Nie wyrywam, bo mam żonę i mi zabroniła skubana XD

20

0

@clyde Też tych jabłek nie kumam... Na szczęście wczoraj była promka w biedrze za 2,99 PLN/kg :)

1

@DariaFCB To jestem w szoku :D
Mnie nikt nie pyta ani o psa, ani o dzieci (ofc poza rodziną) i ja tak samo nie pytam się innych.

0

@DariaFCB Eeee nie? :D Faceci mają gdzieś czy ktoś ma psa i nie pytają się o takie rzeczy.

1

@fc20barca Bardzo panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji, ale ja to mam w dupie u murzyna i do widzenia panu.

0

@Popitek12 A kiedy w końcu miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu?

4

@Stinger_ Nie ma szans, nie ma wystarczającej kadry.

0

@Ojciec5tkidzieci W kompilacjach to nawet Gerard Martin będzie wyglądał na kozaka :)

0

@Rastafarnianin Masz? Który model?

0

Jakie słuchawki do Ps5?

@clyde

2

Zmarła Diane Keaton. Szkoda, lubiłem tę aktorkę

@MesQueUnClub_87

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?