8

@Trojanek23 Ziomek co się na AI nabiera XD

1

@daniel32778 Może gdybyś był przystojniejszy, to by Ci ładniej podziękowała mordeczko.

0

@Xxxbarca4ever Delulu.

5

@tbas Jeszcze ani razu na tej stronie nie widziałem zadowolenia z obsady sędziowskiej XD Można odnieść wrażenie, że wszyscy sędziowie są przeciwko Barcelonie.

0

@Eklerek Nie no, PSG - Bayern to oczywisty wybór jest przecież, ale Liverpool z Realem też dobre meczycho powinno być.

1

Ależ się meczyki jutro wylosowały w LM.
Liverpool - Real
PSG - Bayern

0

@damianex10 To prawda. Technicznie, to podanie na najwyższym poziomie. Bardzo trudne.

21

Żaden bramkarz nie zachował czystego konta, kiedy Marcus Rashford strzelił mu gola.

Sensational talent!

1

@Jakchcesz Typowy Kaliszak...

1

@Mario96w Valar Dohaeris

1

John Cena wchodzi

0

@Encore Wiadomka, ale dużo lepiej gra na 30-20 metrze.

0

Rashford jest tragiczny w polu karnym przeciwnika. Nie tylko w tym meczu.

0

Na ostatnich 10 karnych Milinkovic-Savic obronił 6. Potwór!

1

@Dankho94isback Jedyne co dowiózł, to zjedzenie kebaba...
I ludzie się podniecali jak zdjęcie wrzucił, że w końcu normalny człowiek jako prezydent XD

1

Robię leczo. Koniec komunikatu.

@Lionel_Messi10

1

@lajcior 800 +, alimenty, mops.

4

@Criss18Barca A ja nie pozdrawiam Grzegorza Brauna, bo to odklejony człowiek jest.

2

2

Pamiętam jak @Danny Gaucho to powiedział. Zajebista scena.

0

@clyde Najlepiej Tobie jeszcze, jo?

0

@MesQueUnClub_87 W nic nie grałem :D Jak wyżej:
"Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D"

Na kompie ogrywałem raczej Football Managera czy Cody :D

0

@clyde Mi też wpadła platyna w HL, ale te osiągnięcia z dotarciem do komnaty będąc przypisanym do każdego domu po kolei były mega nużące :D

Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D

0

@clyde HL jest tylko dla fanów świata Harry'ego. Tam chodzi o klimat, bo po kilku godzinach powtarzalność zabija tę grę.

1

@Jakchcesz Zwłaszcza, że furtka w jedynce na kontynuację została otwarta :/
@Ojciec5tkidzieci Mega polecejka. Satysfakcja z zabijania coraz większej liczby zombiaków jest super.

3

W tym roku skończyłem Hogwarts Legacy, GTA V, Days Gone i RDR 2.
Days Gone zdecydowanie najlepsza gra w tym zestawieniu. Klimat, muzyka, hordy...

@Sulimo @clyde

3

@Jakchcesz Może właśnie mogłeś się ubrać, a nie z gołą fujarką drzwi otwierasz...

2

@Jakchcesz Ja bym nigdy złego słowa o Kaliszu nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To mój ulubiony filmik z Kaliszem w roli głównej

4

@Rastafarnianin Z Kalisza na lotnisko w Warszawie to już trzy godziny trzeba liczyć. A co potem zrobić z samochodem? Płatny parking oczywiście. Do tego doliczyć paliwko i nagle taka podróż samolotem staje się dwa razy droższa :D

12

@Ojciec5tkidzieci Niektórzy ludzie się boją latać samolotem. Taka jazda pociągiem może mieć też swój klimat, taka mini przygoda. Na razie, z tego co się orientuję, to zainteresowanie jest spore.

No i ta godzina, to tak trochę na wyrost, co nie? Bo trzeba dodać czas dojazdu na lotnisko, odprawy, oczekiwanie na samolot, odbiór bagażu, dojazd z lotniska do centrum, i z tej godziny robi się pięć godzin :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?