Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Trojanek23 Ziomek co się na AI nabiera XD
1
@daniel32778 Może gdybyś był przystojniejszy, to by Ci ładniej podziękowała mordeczko.
0
@Xxxbarca4ever Delulu.
5
@tbas Jeszcze ani razu na tej stronie nie widziałem zadowolenia z obsady sędziowskiej XD Można odnieść wrażenie, że wszyscy sędziowie są przeciwko Barcelonie.
0
@Eklerek Nie no, PSG - Bayern to oczywisty wybór jest przecież, ale Liverpool z Realem też dobre meczycho powinno być.
1
Ależ się meczyki jutro wylosowały w LM.
Liverpool - Real
PSG - Bayern
0
@damianex10 To prawda. Technicznie, to podanie na najwyższym poziomie. Bardzo trudne.
21
Żaden bramkarz nie zachował czystego konta, kiedy Marcus Rashford strzelił mu gola.
Sensational talent!
1
@Jakchcesz Typowy Kaliszak...
1
@Mario96w Valar Dohaeris
1
John Cena wchodzi
0
@Encore Wiadomka, ale dużo lepiej gra na 30-20 metrze.
0
Rashford jest tragiczny w polu karnym przeciwnika. Nie tylko w tym meczu.
0
Na ostatnich 10 karnych Milinkovic-Savic obronił 6. Potwór!
1
@Dankho94isback Jedyne co dowiózł, to zjedzenie kebaba...
I ludzie się podniecali jak zdjęcie wrzucił, że w końcu normalny człowiek jako prezydent XD
1
Robię leczo. Koniec komunikatu.
@Lionel_Messi10
1
@lajcior 800 +, alimenty, mops.
4
@Criss18Barca A ja nie pozdrawiam Grzegorza Brauna, bo to odklejony człowiek jest.
2
@Danny Gaucho XD
https://zapodaj.net/plik-rcEzpVgVBe
2
Pamiętam jak @Danny Gaucho to powiedział. Zajebista scena.
0
@clyde Najlepiej Tobie jeszcze, jo?
0
@MesQueUnClub_87 W nic nie grałem :D Jak wyżej:
"Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D"
Na kompie ogrywałem raczej Football Managera czy Cody :D
0
@clyde Mi też wpadła platyna w HL, ale te osiągnięcia z dotarciem do komnaty będąc przypisanym do każdego domu po kolei były mega nużące :D
Ja mam mnóstwo gier do nadrobienia, bo PS5 mam dopiero od grudnia, a tak to pykałem cały czas z kumplami w cs'a, hearthstone'a i overwatcha. Także praktycznie wszystkie gry to dla mnie będzie nowość :D
0
@clyde HL jest tylko dla fanów świata Harry'ego. Tam chodzi o klimat, bo po kilku godzinach powtarzalność zabija tę grę.
1
@Jakchcesz Zwłaszcza, że furtka w jedynce na kontynuację została otwarta :/
@Ojciec5tkidzieci Mega polecejka. Satysfakcja z zabijania coraz większej liczby zombiaków jest super.
3
W tym roku skończyłem Hogwarts Legacy, GTA V, Days Gone i RDR 2.
Days Gone zdecydowanie najlepsza gra w tym zestawieniu. Klimat, muzyka, hordy...
@Sulimo @clyde
3
@Jakchcesz Może właśnie mogłeś się ubrać, a nie z gołą fujarką drzwi otwierasz...
2
@Jakchcesz Ja bym nigdy złego słowa o Kaliszu nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To mój ulubiony filmik z Kaliszem w roli głównej
4
@Rastafarnianin Z Kalisza na lotnisko w Warszawie to już trzy godziny trzeba liczyć. A co potem zrobić z samochodem? Płatny parking oczywiście. Do tego doliczyć paliwko i nagle taka podróż samolotem staje się dwa razy droższa :D
12
@Ojciec5tkidzieci Niektórzy ludzie się boją latać samolotem. Taka jazda pociągiem może mieć też swój klimat, taka mini przygoda. Na razie, z tego co się orientuję, to zainteresowanie jest spore.
No i ta godzina, to tak trochę na wyrost, co nie? Bo trzeba dodać czas dojazdu na lotnisko, odprawy, oczekiwanie na samolot, odbiór bagażu, dojazd z lotniska do centrum, i z tej godziny robi się pięć godzin :D