7

9

Wynik badania opublikowanego w naukowym czasopismie Psychology & Sexuality wykazał, że widok całujących się gejów wywołuje u zdrowych heteroseksualnych mężczyzn dokładnie tą samą reakcję co widok larw much, gnijącego mięsa czy zepsutego jedzenia.

https://www.psypost.org/straight-mens-physiological-stress-response-seeing-two-men-kissing-seeing-maggots/

Co o tym sądzicie?

17

@clyde Im więcej myśliwych, tym mniej myśliwych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

66

@Huck Jaka przesada?
Ktoś, kto o tyle km/h przekracza dozwoloną prędkość zdaje sobie chyba sprawę, że jest potencjalnym mordercą? Ograniczenia prędkości na drogach nie biorą się z dupy...
Rozumiem tam 10 czy 20 km/h więcej jechać, ale 50 więcej w zabudowanym?

5

@fart Kaczyński ogłupia Mentzena czy Bosaka? :D

4

@Safrani Najgorsze jest to, że te młodsze pokolenie też jakoś super nie wygląda XD

3

@prokofiew Jeszcze jak! Nawet bym mu pozwolił zagrać kilka meczów w podstawie.

1

@Popitek12 Czemu nie z Kościerzyny?

2

@clyde @Cyzix Poszliśmy do knajpki "Zdolni" i był to mega wybór.

https://ibb.co/G1K3SK7

Jeszcze ziemniaczki pod tym kotletem były

1

@NeroTFP1 Mój ulubiony aktor :)
Najlepsza rola, według mnie, to w Co Gryzie Gilberta Grape.

A Shutter Island to topka oczywiście.

0

@VamoSBarca88 No to skąd Twoje zdziwienie? XD

0

@VamoSBarca88 Jak ten program w większości jest wyreżyserowany.

2

@gumaz Tak, ja znam taką. Gotuje jej babcia, mieszka u rodziców, więc mama jej wszystko ogarnia. Prawa jazdy nie ma. 28 lat i jest w radzie miasta, bo ziomek z jej listy ogarnął wszystkie mandaty. Takie się właśnie osoby pchają do polityki.

1

Ale Cubarsi miał farta, sędzia go oszczędził.

1

@Sysia11 Oczywiście, że Napoli...

3

Ale brama Trossarda!!

0

Godna polecenia restauracja w Poznaniu to ...

@clyde

0

Arsenal traci gola po passie 813 minut :(

2

@Kgorecki2500 Ale brzydki paznokieć.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@JanuszKorwinMikke Kto jak kto, ale on akurat ma prawo mieć wywalone ego w kosmos. Czy ładnie to wygląda? To już inne kwestia.

18

@pt9 Człowiek nie może nic dodać, bo hejt od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mega mnie Twój komentarz rozśmieszył XD

1

@July_6_BcN Gdybyś zobaczyła, że z Twojego maleńkiego i słodkiego synka wyrósł taki @Kessie, to pewnie byś też zaczęła żałować.

3

Kurde, wbijam na główną i mi się ta fotka makiety Camp Nou z palnikiem skojarzyła XD

1

@spiderman1899 Senesiego chociaż :D Defence contribution ma na wysokim poziomie.

1

Po sezonie kończą się umowy Upamecano, Konate, Guehi, Senesi.
Dobrze byłoby podpisać chociaż jednego.

0

@Giwera Gdzie leży Dart?

2

@Luciano99 Dostajesz piłkę będąc Robercikiem na połowie boiska, przed Tobą sześciu obrońców i ani jednego zawodnika z twojej drużyny. Co masz zrobić? Nie możesz zagrać do tyłu. Masz wejść w drybling i opierdzielić całą obronę XD

0

@FcPortoFan1999 Żartowałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?