0

Fermin też wczoraj cieniutko, nawet tej waleczności u niego zabrakło. Strata piłki, Chelsea powoli wyprowadza kontratak, a on sobie truchta. A to było jeszcze przed golem na 1:0.
Ogólnie jakoś tak bez walki, bez fizyczności wyszliśmy.

3

Miłego dnia i smacznej kawusi

https://zapodaj.net/plik-G7Z8c3QOwU

0

@betonito Spokojnie, Yamal nawet po słabym sezonie nadal będzie warty te 200 milionów.

1

@MesQueUnClub_87 Symetria :3

1

@betonito Pokupowali średniaków typu Reijnders, Nico, Cherkhi, Marmoush czy Khusanov i tyle.

0

@Foton Czemu tak uważasz?

5

https://zapodaj.net/plik-TVuiwYb4G5

Gratuluję pierwszego napomnienia za bezsensowną dyskusję.

0

Gole we wczorajszych meczach LM:
Lewandowski: 0
Aubameyang: 2

Factos

@AlexDark00

0

Trzeci raz nie uznają:D

4

Spokojnie, za łatwa dla rekina. On trudniejszą musi mieć, żeby trafić

0

Chelsea mocno eksperymentalne ustawienie. Chyba w tym sezonie tak jeszcze nie grali.

0

Wow 5 sekund hymnu posłuchaliśmy...

8

@Eklerek Myślałem, że kiedy ma konto na OnlyFans, ale okey.

5

@FcPortoFan1999 Barcelona

13

@Fog_W_1899 Idealny jest ruch na świeżym powietrzu. Ja praktycznie całą zimę gram na orliku, po pracy mamy codziennie spacer i już nawet nie pamiętam kiedy byłem porządnie chory. Organizm musi być zahartowany.

12

Dziennikarz zapytał się Haalanda czy jest w stanie pobić swój rekord w tym sezonie. Norweg odpowiedział "Nie chcę zabrzmieć arogancko, ale który rekord?" :D

Sigma.

0

@Arden Może bicki robi.

0

@Sulimo GTA jest overrated.

1

@CLS63AMG WIELKIEGO CR'A!!!!1!

1

@Fog_W_1899 Mietek Fog to był równy gość.

3

@CLS63AMG Wiadomo, że ironia, ale widać też, że jednak kompleks masz :V

0

@CLS63AMG Dobry towar bierzesz.

10

@LOPEZ16 "Nie obcinam się dopóki Manchester United nie wygra pięciu meczów z rzędu" XD

1

@Hasszz Na szyi skóra jest delikatna. Musisz się golić częściej, żeby ją przyzwyczaić.

0

@escarabajo Jakie bloki? :D

0

@ShawnC Pozostali pomocnicy już mają po golu :D

1

Xavi Simons 65 milionów euro
Rozegranych meczów: 16
Zdobytych goli: 0

1

@MesQueUnClub_87 O to chodzi, o zabawę :D
Gdybym grał o wygraną, to raczej podwojenie stawki.

0

@Messiah10 Gdyby piłkarze wykorzystywali setki jak typuję overy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?