Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo Fuj.
29
@BorzyKrzys Niech Wam się powodzi. Kto jest tym drugim szczęśliwcem?
2
@Jakchcesz Tak było
https://makeagif.com/i/tq-iuF
1
Reakcja Messiego jak jakaś laska chciała drugie zdjęcie, bo na pierwszym źle wyszła.
Takie „Ona tak serio?”
https://zapodaj.net/plik-bFTOUcGUf8
4
@Giwera Ogólnie Tarantino ma super sceny z żarciem. Na przykład nalewanie piwka z nalewka w Django czy shake za 5 dolców w Pulp Fiction.
0
@ShawnC Sędziowie mogą się pomylić. Ja też mogę się pomylić, to jest normalne.
W tej sytuacji jestem przekonany jednak, że karny się należał.
Szkoda, że sędziowie "nie są z topu" jak popełniają jakiś błąd na niekorzyść Barcelony. Wtedy nazywani są łamagami XD
0
@ShawnC Mają się, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale przepisy gry w piłkę nożną są takie same czy to w B-klasie, czy w La Lidze :)
0
@ShawnC Miałem setki godzin szkoleń, setki meczów posędziowanych.
I to, że jest kontakt, który jest ewidentnym kopnięciem, to znaczy bardzo wiele. A mianowicie znaczy to, że to jest rzut karny.
0
@Antimadridista_WR Ja sobie na DAZN obejrzę.
1
@Herato Info sprzed kilku dni. Problemy zdrowotne.
1
@Herato Oscar. Tylko on już zakończył karierę.
0
@Kinginiesta No skoro było kopnięcie, to karny.
Nie musi być identyczna, ale nie ma żadnego sensu porównywać różnych sytuacji. Bo ktoś zaraz Ci inny filmik znajdzie i Ci odpowie, Ty znowu to samo i tak będzie błędne koło. Każdą sytuację rozpatruje się indywidualnie.
0
@Kinginiesta Sytuacja identyczna 1:1.
Te same drużyny, ci sami zawodnicy, ten sam sędzia, te same okoliczności.
Nawet nie będę tego filmiku odpalał, bo nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch różnych sytuacji z innych meczów. Nawet jeśli karny tam się też należał.
0
@europejczyk Pewnie tak jest, ale ja na stronę Realu nie zaglądam :D
19
@Gibbon_FCB Ktoś wyraża swoje zdanie, które jest przychylne Realowi - "podszywka", "obiektywni"
XDDDD
18
@ShawnC Karny się należał. Kopnięcie przeciwnika w polu karnym. Skąd masz przepis, że faul jest dopiero wtedy, gdy kopnięcie spowoduje upadek? Nawet bez tego upadku karny się należał.
6
@lajcior Idealnie. Idziesz do lasu z połóweczką, żeby Cię stara nie widziała, i przez kilka godzin siedzisz sobie na łonie natury i popijasz truneczek, a żona ogarnia kolację wigilijną i dzieciaki. Ty już zdążysz przetrzeźwieć i wrócisz około 15 jako bohater z krzywo uciętą i brzydką choinką, ale wszyscy będą się nią zachwycali, bo żywa i prosto z lasu.
6
@lajcior Bądź tradycjonalistą i 24.12 ubierz :D
1
@MesQueUnClub_87 Najbardziej go kojarzę z roli ojca Leo w filmie Wilk z Wall Street.
2
Dopóki nie wszedłem na LR, to nie wiedziałem, że może być jakaś inna decyzja niż karny za faul na Viniciusie. Serio? Przecież tam było ewidentne kopnięcie w polu karnym.
4
@Martwy Nie grałem. Polecam.
2
@VeB 1899 Tak to widzę.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/56f9f0e8064c39e41761dae988d2856086095e64be92bf3f823d20247c92b7ad.jpg
Zwykli zjadacze chleba też mają nierzadko dużą presję w pracy, a do tego rodzinę na utrzymaniu, gdzie nie mogą sobie pozwolić na L4 czy błędy.
0
@Rastafarnianin A gdzie kupię?
0
@LukaszFan Może i rośnie w siłę, ale nie tak bardzo, jak to jest pompowane. Poza tym, wyobraźmy sobie, że awansujemy w rankingu i mamy drużyny w LM. One tam nie będą punktować, więc za 2-3 lata znowu spadamy w rankingu i znowu gramy w Lidze Konferencji. To jest błędne koło.
Siedźmy w tej LK, bo przynajmniej te mecze są wyrównane i da się je jakoś oglądać.
0
@ShawnC Nie miał prawa. Podważanie decyzji sędziego, nawet jeśli jest błędna, jest karane napomnieniem.
45
Jak to w ogóle brzmi... Barcelony nie stać na zawodnika Jagiellonii Białystok.
4
Samuel Eto'o oskarżany jest o WPŁYNIĘCIE NA DECYJĘ o pominięciu Vincenta Aboubakara w kadrze Kamerunu na PNA!
Były napastnik Barcy czy Interu, a obecnie prezes kameruńskiej federacji ma OBAWIAĆ SIĘ UTRATY REKORDU STRZELECKIEGO w swojej reprezentacji na rzecz Aboubakara i nie chce by ten mógł się do niego zbliżyć na zbliżającym się turnieju!
Vincent Aboubakar aktualnie na swoim koncie ma 45 GOLI w 117 meczach, a rekord Samuela Eto'o wynosi 56 GOLI w 118 występach
via The Sun
Znając Eto'o, to może być prawda.
0
@sokot 2025 rok i ludzie nadal mają problemy z reklamami XD
4
@Faro 1. Grali u siebie, a my na wyjeździe
2. City w tym sezonie nie jest jakoś mega mocne, zwłaszcza w defensywie
3. Courtois kolejny raz wyczynia cuda w bramce
1
@July_6_BcN Też mi to ciągle wyskakuje...
I widzę dwa rodzaje postów:
1) niezbyt atrakcyjny koleś, który dodaje rozmazane zdjęcie z dziwną miną i informacjami, że lubi zwierzęta i szuka wiernej kobitki
2) kobita z fejkowego konta, która dodaje zdjęcie wygenerowane przez AI