0

@Objectivo Fuj.

29

@BorzyKrzys Niech Wam się powodzi. Kto jest tym drugim szczęśliwcem?

2

1

Reakcja Messiego jak jakaś laska chciała drugie zdjęcie, bo na pierwszym źle wyszła.
Takie „Ona tak serio?”

https://zapodaj.net/plik-bFTOUcGUf8

4

@Giwera Ogólnie Tarantino ma super sceny z żarciem. Na przykład nalewanie piwka z nalewka w Django czy shake za 5 dolców w Pulp Fiction.

0

@ShawnC Sędziowie mogą się pomylić. Ja też mogę się pomylić, to jest normalne.
W tej sytuacji jestem przekonany jednak, że karny się należał.

Szkoda, że sędziowie "nie są z topu" jak popełniają jakiś błąd na niekorzyść Barcelony. Wtedy nazywani są łamagami XD

0

@ShawnC Mają się, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale przepisy gry w piłkę nożną są takie same czy to w B-klasie, czy w La Lidze :)

0

@ShawnC Miałem setki godzin szkoleń, setki meczów posędziowanych.
I to, że jest kontakt, który jest ewidentnym kopnięciem, to znaczy bardzo wiele. A mianowicie znaczy to, że to jest rzut karny.

0

@Antimadridista_WR Ja sobie na DAZN obejrzę.

1

@Herato Info sprzed kilku dni. Problemy zdrowotne.

1

@Herato Oscar. Tylko on już zakończył karierę.

0

@Kinginiesta No skoro było kopnięcie, to karny.

Nie musi być identyczna, ale nie ma żadnego sensu porównywać różnych sytuacji. Bo ktoś zaraz Ci inny filmik znajdzie i Ci odpowie, Ty znowu to samo i tak będzie błędne koło. Każdą sytuację rozpatruje się indywidualnie.

0

@Kinginiesta Sytuacja identyczna 1:1.
Te same drużyny, ci sami zawodnicy, ten sam sędzia, te same okoliczności.

Nawet nie będę tego filmiku odpalał, bo nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch różnych sytuacji z innych meczów. Nawet jeśli karny tam się też należał.

0

@europejczyk Pewnie tak jest, ale ja na stronę Realu nie zaglądam :D

19

@Gibbon_FCB Ktoś wyraża swoje zdanie, które jest przychylne Realowi - "podszywka", "obiektywni"

XDDDD

18

@ShawnC Karny się należał. Kopnięcie przeciwnika w polu karnym. Skąd masz przepis, że faul jest dopiero wtedy, gdy kopnięcie spowoduje upadek? Nawet bez tego upadku karny się należał.

6

@lajcior Idealnie. Idziesz do lasu z połóweczką, żeby Cię stara nie widziała, i przez kilka godzin siedzisz sobie na łonie natury i popijasz truneczek, a żona ogarnia kolację wigilijną i dzieciaki. Ty już zdążysz przetrzeźwieć i wrócisz około 15 jako bohater z krzywo uciętą i brzydką choinką, ale wszyscy będą się nią zachwycali, bo żywa i prosto z lasu.

6

@lajcior Bądź tradycjonalistą i 24.12 ubierz :D

1

@MesQueUnClub_87 Najbardziej go kojarzę z roli ojca Leo w filmie Wilk z Wall Street.

2

Dopóki nie wszedłem na LR, to nie wiedziałem, że może być jakaś inna decyzja niż karny za faul na Viniciusie. Serio? Przecież tam było ewidentne kopnięcie w polu karnym.

4

@Martwy Nie grałem. Polecam.

2

@VeB 1899 Tak to widzę.

https://wykop.pl/cdn/c3201142/56f9f0e8064c39e41761dae988d2856086095e64be92bf3f823d20247c92b7ad.jpg

Zwykli zjadacze chleba też mają nierzadko dużą presję w pracy, a do tego rodzinę na utrzymaniu, gdzie nie mogą sobie pozwolić na L4 czy błędy.

0

@Rastafarnianin A gdzie kupię?

0

@LukaszFan Może i rośnie w siłę, ale nie tak bardzo, jak to jest pompowane. Poza tym, wyobraźmy sobie, że awansujemy w rankingu i mamy drużyny w LM. One tam nie będą punktować, więc za 2-3 lata znowu spadamy w rankingu i znowu gramy w Lidze Konferencji. To jest błędne koło.
Siedźmy w tej LK, bo przynajmniej te mecze są wyrównane i da się je jakoś oglądać.

0

@ShawnC Nie miał prawa. Podważanie decyzji sędziego, nawet jeśli jest błędna, jest karane napomnieniem.

45

Jak to w ogóle brzmi... Barcelony nie stać na zawodnika Jagiellonii Białystok.

4

Samuel Eto'o oskarżany jest o WPŁYNIĘCIE NA DECYJĘ o pominięciu Vincenta Aboubakara w kadrze Kamerunu na PNA!

Były napastnik Barcy czy Interu, a obecnie prezes kameruńskiej federacji ma OBAWIAĆ SIĘ UTRATY REKORDU STRZELECKIEGO w swojej reprezentacji na rzecz Aboubakara i nie chce by ten mógł się do niego zbliżyć na zbliżającym się turnieju!

Vincent Aboubakar aktualnie na swoim koncie ma 45 GOLI w 117 meczach, a rekord Samuela Eto'o wynosi 56 GOLI w 118 występach

via The Sun


Znając Eto'o, to może być prawda.

0

@sokot 2025 rok i ludzie nadal mają problemy z reklamami XD

4

@Faro 1. Grali u siebie, a my na wyjeździe
2. City w tym sezonie nie jest jakoś mega mocne, zwłaszcza w defensywie
3. Courtois kolejny raz wyczynia cuda w bramce

1

@July_6_BcN Też mi to ciągle wyskakuje...
I widzę dwa rodzaje postów:
1) niezbyt atrakcyjny koleś, który dodaje rozmazane zdjęcie z dziwną miną i informacjami, że lubi zwierzęta i szuka wiernej kobitki
2) kobita z fejkowego konta, która dodaje zdjęcie wygenerowane przez AI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?