0

@Tigermaus Jak tam strzałki? Trafili w tarczę?

0

@Tigermaus Jeszcze może pooglądam jak rośnie kaktus? Bez przesady z tymi lotkami.

2

@MesQueUnClub_87 Requiem dla snu.

4

- Jak myślą kibice Barcelony?
- Nierealnie

1

@michaleu U nas też jeden ziomek z bajką na avatarze ciągle nawija, że Real i Ronaldo są be, a LR mu przyklaskuje :D

2

@July_6_BcN A brzuchol rośnie.

0

@Kapitan9 Tak z ciekawości. Widziałeś jego grę poza dwoma rajdami (Holandia vs Polska i Tottenham vs Kopenhaga)?
W grze w powietrzu zachowuje się jak kompletny amator, przegrywa prawie każdy pojedynek. Rozgrywanie na niskim poziomie, mnóstwo podań do boku i do tyłu - Romero musi to ogarniać w Tottenhamie.

4

@blakkudium Nie żeby coś, ale konsekwencje powinny być wyciągnięte wobec niego. Chłop sobie sam ustala kiedy będzie pracował, a kiedy nie. Mam nadzieję, że przynajmniej pensji nie pobiera.

1

@KamQiX Kominek będzie. W tamtym roku nagrzali do 30 stopni i się w sweterku prawie ugotowałem xD

2

@LukaszFan Mam, ale jestem duży i nie będę prosił, żeby mnie ogarniała xD

1

Koszula wyprasowana...
Nienawidzę tego robić.

6

@July_6_BcN I mieszkasz sama...

0

@clyde Na miesiąc starczy

13

@Herato Imo Isak. Wirtz przynajmniej gra.

26

@Gronek Zależy.
Jeśli mama sprząta Ci pokój, robi pranie, gotuje i wykonuje wszystkie inne prace domowe, to tak - wstyd.
Jeśli masz jakiś plan na przyszłość, tj. odkładasz hajs na własny kąt (w końcu nie płacisz obcemu za wynajem), pomagasz rodzicom, dorzucasz się do budżetu domowego - to nie.

0

@BulaKG Siuuuuuuuuu!

1

0

@clyde Ja się poczułem urażony, że tak napisałaś.

0

0

@gumaz Był skandal jak napisała, że chłopy powinny iść na wojnę, ale LR ją zjechała i się zreflektowała, że kobity też mogą iść xD

2

@clyde Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy.

0

@Mateonvious Malick Thiaw mi się podoba, ale nie wiem czy Newcastle go puści za 50 milionów. Z innych to van Hecke z Brighton.

Skończy się na tym, że wypożyczymy Pau Torresa i tyle.

2

@WiecekFCB Tylko płyta.

0

@pt9 " ziemniaki zapiekane z serem i keczupem"

Święto Dziękczynienia :D

1

Wasza ulubiona potrawa wigilijna?
Ode mnie będzie barszcz z uszkami.

1

@Ricardinio14 Ja kupiłem wczoraj. EZ.

0

@Krzysztof1987 Myślę, że lepiej nie obstawiać PNA.

0

@Huck Odszedł Semedo i widać skutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@escarabajo Tylko przy jednym błędzie by coś było :D

2

@escarabajo @MesQueUnClub_87
W ten weekend 28/30.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?