5

Copa del Rey jest drugim najmniej istotnym trofeum w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Wczoraj w Pucharze Holandii AZ wygrało z Ajaxem 6:0.

3

Xabi Alonso co teraz satysfakcję musi mieć.

4

@pluszek Zmienić pracę, wziąć kredyt.

1

@kuz Wziąłem w sierpniu 2025 na stałej - 5,9%, więc nie jest źle. Doradca finansowy dzwonił już, że na jesień tego roku można myśleć o refinansowaniu.

0

@LeoMessiiBarcaPepa ?
Nie rozumiem. Przecież ww. miejsca są bardzo blisko Barcelony i śmiało można dojechać tam pociągiem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Są lepsze miejsca - Costa Brava, Girona czy Montserrat.
Z mojego doświadczenia lepiej pojechać tam niż na Tibidabo.

1

@Puyolex Nie jedź na Tibidabo, bo to jest miejsce typowo dla dzieci.

Jak byłem w Barcelonie, to przygotowałem sobie przewodnika audio, który trwał ponad 2 godziny. Może gdzieś go jeszcze mam na dysku, to Ci podeślę jak znajdę.
Dzięki temu przewodnikowi zobaczyłem naprawdę dużo rzeczy (np. kawiarnię do której przychodził Picasso czy Pomnik Męczenników za Niepodległość).
Fajny mi ten przewodnik wyszedł, bo dużo w nim było wyjaśnione, np. skąd się wzięła nazwa ulicy La Rambla czy o tradycji tańczącego jajka.

8

@Arden Robotę robiło to, że Messi i Suarez są przyjaciółmi. Tam nie było kłopotu, żeby ktoś komuś oddał karnego czy podał do pustej. Messi cieszył się z sukcesów Luisa, a Luis cieszył się z sukcesów Leo. Grali dla przede wszystkim dla drużyny, a nie dla siebie samych. Zatroszczyli się potem o Neymara, który słuchał się swojego idola - Leo.

2

@Faro W porównaniu z Rashfordem? W porównaniu z nim, to nikt nie jest samolubny.
Wiadomo, że czasem ofensywny gracz musi zagrać pod siebie, ale Anglik z tym przesadza. Widać, że w prawie każdej jego akcji priorytetem jest drybling i strzał, a najgorsze, że mu to nie wychodzi.

0

@Faro Czyli załóżmy, że Rashford miał 30 sytuacji, w których mógł podać lepiej ustawionemu koledze, podał w 15, z czego padło 11 goli.
Jest samolubny czy nie, skoro w połowie sytuacji nie podał?

1

@Azazel_Pazuzu "jaki wspaniały był ten real Xabiego z klubowych MŚ"

Nigdy nic takie nie powiedział XD
Mówił, że obraz Realu był pozytywny, grali obiecującą piłkę i kibice mogli mieć nadzieję, że nadchodzą dobre czasy.

0

@Faro "samolubnie 11 asyst wy chyba pijani jesteście xD "

Rzeczywiście, ja zacząłem XD

6

@Who_you_mam Zdecydowanie najlepszy zawodnik tego klubu, który ma w miarę równą formę przez cały sezon.

3

@Faro Pięknie się z Tobą dyskutuje. Tylko potem się nie spłacz, że dostajesz bana albo inni użytkownicy Cię nie lubią.

Ma 11 asyst, a ile mógłby mieć gdyby podał do lepiej ustawionego kolegi zamiast strzelać? Mnóstwo było takich sytuacji, gdzie zaczynał te swoje dryblingi, a po drugiej stronie pola karnego stał niepilnowany Yamal czy Lewy.
30 milionów to zdecydowania za dużo jak za Rashforda w tym wydaniu. Zbyt dużo chaosu, zbyt mało konkretów, zbyt mało decydujących zagrań. 30 milionów za rezerwowego w naszej sytuacji finansowej, to samobójstwo.

0

@PatrykBarca Coman niech przyjdzie na wypożyczenie :D

0

@Luciano99 Podobno jego przygoda z ManU już jest skończona, bo to nie była tylko decyzja Amorima, ale także i władz klubu, że Rashford został wsadzony do lodówki.
Chyba tylko klub z PL może wydać taką kasę na niego.
@Faro Zacznij oglądać mecze, a nie śledzisz wyniki na flashscore.

6

@Faro Liczby to nie wszystko, zwłaszcza w takim klubie jak Barcelona. Tutaj test oka jest najważniejszy, a chłop oblewa go niesamowicie.
Gra samolubnie, chaotycznie i nierówno.

0

@rafik300010 Ale pamiętasz w jakich okolicznościach Messi odchodził i co mówił Laporta, prawda?

6

@chavez Na minus.
Więcej złych decyzji, niż tych dobrych. Kombinator, populista, kłamca, szwagier. Dużo szczęścia ma podczas swojej kadencji.

15

@karolszymek Przecież dostałeś nowe kategorie w plebiscycie ZP. Czego jeszcze chcesz?

2

@MesQueUnClub_87 Mi się on kojarzy ze Smarzowskim i tym jego brudnym, smutnym, ponurym stylem i światem, gdzie policjanci są skorumpowani, nauczyciele znęcają się nad uczniami, a rodzice to alkoholicy.
Dobry aktor, ale, jak dla mnie, gra wszędzie podobnie. W każdy filmie widzę go jako Jakubika, a nie postać, którą odgrywa.

0

@Gall Może tak, ale teksty typu "Vamos Vini" to bardziej pasują do meczu, a nie na treningu. Takie na wyrost to wszystko się wydaje.

3

@MesQueUnClub_87 @Jakchcesz @europejczyk Vamos Vini! XDDD
Ale cringówa.

0

@D10SLEO Ciekawe co na to Mbappe.

1

@kanver_ Zbyt dosłownie bierzesz to, co mówię.
Podwórkowe granie = amatorskie granie = B klasa = orlik

30

Co chłop się podlizuje Viniemu, żeby za szybko nie wylecieć XD

"Dobrze Vini, dobry pressing, to będzie dobra rotacja z Rodrygo"
"Vamos, Vini"
"Bardzo dobrze Vini, bardzo dobrze"


1

@prokofiew Chcą coś zmieniać dla samej zmiany. Piłka nożna to prosty sport, zarówno na najwyższym poziomie, jak i na podwórku obowiązują te same przepisy i to jest w niej najpiękniejsze. Wystarczą dwa plecaki, piłka i każdy może grać.
Te zmiany dążą do tego, że zaraz nam się drugi sport wytworzy, bo na podwórkowym graniu nikt nie będzie w stanie zatrzymywać zegara, ogarniać dziwnych spalonych czy niezrozumiałych dla większości zagrań piłki ręką.

0

Dostaliście w tyrce noworoczne podwyżki?

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?