Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Dari0G @July_6_BcN @Kinginiesta @Transu96 @FCB24 wygląda to jak wymyślona historia AI
5
@Eto'o9 R10 Czyli według Ciebie status legendy zależy tylko i wyłącznie od poziomu sportowego? Według mnie ter Stegen był dużo lepszym bramkarzem niż Valdes, który legendą jest.
Sergi Roberto też jest legendą Barcelony, a przypominam, że przez nasz klub przewinęło się dużo lepszych zawodników, którzy takiego statusu nie mają.
Liczba trofeów, wpływ na ich zdobycie, liczba sezonów w klubie, status wśród kibiców - to są czynniki, które, według mnie, mają wpływ na to czy dany piłkarz jest legendą, czy też nie. I tutaj ter Stegen wypada całkiem dobrze.
1
@MateS Tak, chociaż pod koniec przygody mocno sobie tę legendę popsuł.
0
@clyde Ale pójdzie w uda i brzuch.
3
@frostiman90 Na oficjalniej stronie klubu piłkarskiego FC Barcelona.
0
@mientusek1407 Ja.
0
@fumador Pedri na nartach se jeździł, jak swego czasu Arthur.
1
@Cyzix Może dlatego, że wracają z Pragi, a badani będą robione w Barcelonie?
0
@pt9 Wojna domowa? Malbork atakuje Trójmiasto? W sumie przemyślana taktyka, szybki atak, a potem mogą się zabarykadować z dużym zapasem żywności w zamku i bronić się latami.
0
@ShawnC Wyglądało jakby chciał do Lewusa.
0
@ProMILs "Rafa co chwilę jakieś dyskomforty"
No niestety to będzie się powtarzało przy jego stylu gry. Przy takiej intensywności i zaangażowaniu, to Raphinha jest bardziej narażony na urazy. Ogólnie mam taką teorię, z całym moim uwielbieniem do Brazylijczyka, że to nie jest piłkarz na lata. Jego największą bronią jest właśnie zaangażowanie, bieganie i intensywność, a te cechy będą zanikać wraz z wiekiem. Nie wyobrażam sobie, żeby 33-letni Raphinha miał tak samo duży wpływ na drużynę, jak ma teraz.
3
@szymonekk Po prostu zanik umiejętności, refleksu, szybkości w myśleniu. Po co miałby tutaj robić na złość koledze z drużyny?
W meczu przeciwko Racingowi Stantander, gdzie Yamal nie dał Lewemu na pustaka, to Lewy i tak się cieszył z gola kolegi. On gra dla zespołu, ale wiek mu już trochę przeszkadza.
0
@Dari0G Oszukali mnie...
1
@halfnolife Ale i tak za wolno. Choć trzeba docenić, że nie truchtem.
0
@AlexDark00 co teraz pewnie klepie żołnierza po kasku
0
2:5 się tutaj skończyło
0
Lewy zawsze dobrze grał w powietrzu
1
Ale bramkarz zwalił
0
Dobrze, że wydaliśmy 60 milinów na Olmo w naszej sytuacji finansowej. Przecież to była najważniejsza pozycja do wzmocnienia XD
2
Jeszcze mamy 80 minut. Się spłakaliście i już piłkarzy wyzywacie XD
3
@Jakchcesz Ostatnio idę sobie w galerii i tam jakaś kobita do mnie podchodzi z próbką perfum. Ja do niej, że dzięki, ale jestem zajęty i pokazuję obrączkę. A da dalej, że niby listek mi tylko chce dać, żebym sobie powąchał. Ta... jasne.
1
@MateS Nie grałem w fifę chyba z 10 lat i co to się porobiło z tą grą, że kobity z chłopami w jednym składzie XD
0
@Azi Podałeś skrajny przykład w postaci Leo i się wymądrzasz.
Co do jednego eurocenta nie podasz informacji odnośnie wynagrodzenia, ale śmiało możesz oszacować na podstawie wielu źródeł ile mniej więcej zarabia dany piłkarz.
Co mi za różnica czy Lewandowski zarabia 25 czy 26 milionów brutto? Ważne, że dużo.
0
@Graczdari91 Chodzi o to, że kolega Azi wątpi w to, że znamy rzeczywiste wynagrodzenie naszych piłkarzy. Myśli, że te dane są wymyślone XD
0
@Azi ale skąd oni mają poufną informację odnośnie pensji Lewego? XD
2
@Pussy Patrol A ktoś kojarzy go w ogóle poza meczami z końcówki eliminacji?
2
@Eklerek Trust the process, we'll get it right.
Wczoraj Saka zagrał cały mecz, byłem trochę zdziwiony. Mam nadzieję, że przeciwko ManU nie posadzi go na ławce kosztem Madueke, bo to na razie jest lekkie nieporozumienie.
3
Arsenal 120 meczów bez straty więcej niż 3 goli w jakichkolwiek rozgrywkach.
TOP. To jest ten sezon!
@Eklerek @Czajka90
2
@Frimpong No dlatego też mówię, że Salah co wyczyniał, to wygrywali wszystko.
0
@Kamil40 Hilton Prague Atrium.