Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Bo miało być "kierownica" :D
1
@maroon Jak ktoś szuka "technik/techniczka serwisu", to już wiesz, że ogłoszenie na 99% dodała kobieta :D
1
@maroon Od stycznia 2026 weszła w życie ustawa, która niestety nakazuje, żeby oferty pracy nie były kierowane tylko do jednej płci.
2
@Rastafarnianin Pozdrawiam Twoją babcię serdecznie i dużo zdrówka życzę.
0
@Fog_W_1899 Wyżej ci kolega wyjaśnił. Nie potrafisz normalnie dyskutować, od razu starasz się dowalić (nazywając ludzi piwniczakami), bo mają inne zdanie od ciebie.
Powodzonka, mam nadzieję, że jakoś wytrzymasz do lata, żeby raz w tygodniu napić się browca nad jeziorem.
1
@Fog_W_1899 Idę sobie rękę uciąć, że w lato mam dużo więcej aktywności niż ty :)
Po prostu jesteś nudnym człowiekiem, który nie ma na siebie żadnego pomysłu, więc zakłada, że wszyscy są jak on i zamulają na chacie.
0
@Seledynowy Ja też, bo się uaktywnisz :D
Z tego, co kojarzę, to jesteś częstym gościem u @Luciano99 w pomeczowych screenach z komentarzami.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Jednak sezon 11/12, gdzie Messi nastukał tych goli może dziwić. W Pucharze Króla jedynie trzy gole zdobył. Poza tym, oni grali trochę lat na najwyższym poziomie.
0
@Fog_W_1899 Tak, to był jedyny argument, którego użyłem XD
0
@Fog_W_1899 No i pójdę :)
A ty dalej siedź na chacie, bo nie masz na siebie totalnie pomysłu poza narzekaniem, że za zimno.
2
@Danny Gaucho Brak Messiego i Ronaldo trochę zaskakuje.
0
@Kozinho. Z ciekawości, jakieś kroki zostały podjęte, żeby gmina się ogarnęła?
0
@Fog_W_1899 "bo jaśnie Panu się nie podoba"
"piwniczaki"
"ale Ty płytki jesteś gościu"
xD
0
@alone49 "lesie drzewa są martwe i zero zieleni"
Otóż to. Pomaga to w obserwacji zwierzyny, dużo łatwiej ją dostrzec. Ciepła herbatka z termosika na ambonie to jest żyćko. Nie mam też co chwila na gębie maseczki z pajęczyny i nie muszę się psikać jakimś syfem na komary, który i tak nie pomaga.
W piłkę mi się najlepiej gra jak jest tak 5-10 stopni, ale wolę grać przy -5 niż +20. I orliki mają oświetlenie jakby co, nie trzeba wynajmować hali. Tak samo bieganie - dużo przyjemniejsze jest przy niższych temperaturach.
Są też aktywności, które lepiej spędza się latem, np. rower.
0
@Kozinho. Aaa okey, to się przeprowadź do miasta w takim razie :D
5
@Fog_W_1899 Jak wypunktowany? Napisałeś, że preferujesz lato, bo możesz sobie iść na grilla i masz dłuższy dzień. Ja napisałem, że wolę zimę, bo mi się lepiej spędza dane aktywności w tej porze roku.
Argument za argument, ale ciężko to zrozumieć, bo chyba te letnie piweczko przesączyło mózgownicę.
0
@Fog_W_1899 Fury się nie opłaca odpalać, lepiej skoczyć z buta jak na szybko gdzieś musisz. Poza tym, tak kochasz cieplutko, a w lato wozisz na zakupy dupę samochodem?
Jak jest temperatura powyżej -5, to normalnie z chłopakami gramy na orliku, bo animator ładnie odśnieża. Biegam sobie, do pracy na rowerze jeżdżę, chodzę na basen, chodzę na siłkę, czasem nawet się trafi na narty pojechać. Dużo też chodzę po lesie i zdecydowanie preferuję robić to zimą niż latem.
Więc siedź sobie dalej w domu i narzekaj, że jest za zimno, bo nie masz pomysłu jak spędzić dzień, bo się przyzwyczaiłeś do weekendowego picia harnasia w lato.
0
@Kozinho. No to po co Ci psi zaprzęg? :D
3
@clyde "Mam zasadę, że nie ogrywam gier które nie mają polskiego"
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1650363975zaegn1PHpxa5s3hv4413pl,w400.jpg
0
@Fog_W_1899 Pochwal się w takim razie co robisz w lato w tygodniu?
Codziennie chodzisz na rower? Codziennie jesteś nad jeziorem? Codziennie gdzieś wyjeżdżasz?
I mogę użyć dokładnie tego samego argumentu co Ty - "jaśnie panu piwniczakowi się nie podoba, bo mu w kuśkę zimno jest" XD
1
@Fog_W_1899 Piwniczak nazywa innych ludzi piwniczakami XD
To, że Ty siedzisz w domu, to nie znaczy, że tak każdy robi. Ja lubię chłodniejsze dni (chociaż te minus 20 to już trochę przesada). Codziennie chodzę na spacer, z żoną lecimy na siłkę, basen i saunę. O wiele mi się lepiej ćwiczy na siłowni zimą, bo w lato nie da się tam wytrzymać przez połączenie smrodu i upału.
Poza tym, nie ma to jak ciepła herbatka po powrocie z zimowego spaceru.
1
@Kozinho. Weź kredyt, zmień pracę, kup lepsze ciuchy i wynajmij garaż.
10
@Laminedependencia Valverde kupiony za grosze z jakieś urugwajskiej ligi, a Coutinho przychodził za grubą kasę jako idealne uzupełnienie składu.
Tak to się można bawić bez końca. Zawsze się będą trafiały nietrafione (hehe) transfery.
1
@norbi77 Kto nazwał Endricka "crackiem"?
4
@norbi77 Dlatego, że storpedowałeś te zapędy.
0
@Kapitan9 Do czego miałby nam się przydać konkretnie? Żeby robić konkurencję dla Yamala i Ronnyego? Nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy. To był niewypał.
4
@MichuZ44 Ona ma większy przebieg niż te jego samochodziki.
0
@Schoogs To ten Polak, który ukradł kontent?
1
@kanver_ Mam nadzieję, że to sarkazm.
0
@Fog_W_1899 To jest dla beki zrobione.