4

@MatiVEB25 Barcelona nie gra w 1/16 LM.

4

To były czasy

8

@Popitek12 Podejrzewam, że zwykła Perła Export będzie lepiej smakowała niż ten kociołek.

1

@Karol145 Mogłeś dać znać, że edytowałeś komentarz :D

2

@lajcior Blendujesz 1 puszkę czerwonej fasoli, 60 ml oliwy z oliwek, 80 ml syropu klonowego lub z agawy, 10 ml ekstraktu z wanilii i dwa duże jajka.
Potem dodajesz 30 g kakao, 4 g proszku do pieczenia i 1.5 g soli - znowu blendujesz.
Jak chcesz jeszcze podbić białko, to możesz dodać jedną miarkę białka z dwoma łyżkami mleka/wody.
Dodajesz 60 g posiekanej czekolady lub kropelek czekoladowych i wszystko mieszasz.

Wykładasz na blachę lub keksówkę i dekorujesz orzechami i czekoladą. Pieczesz 20-25 minut w 180 stopniach.

1

@Karol145 Nie i nie.
@Hektor16 Taki jeden łysol poleciał na samym początku sezonu.

EDIT: Brawo @Hektor16

0

@Giwera W tym sezonie, a nie w tym roku :D

1

@Karol145 Tak, wyżej masz dwie podpowiedzi :D
@MesQueUnClub_87 3 to Slot. Już koledzy wymienili numery 1-5. Brakuje tylko łysola nr 6.

1

@Karol145 Ładnie poleciałeś. Numer 1 i 6 się nie zgadza.

2

@Giwera @Hektor16 Tak jak pozostali - numer 5 i 6 są głównie znani z angielskich boisk :D


JESZCZE JEDNA PODPOWIEDŹ, JAK CHCESZ TO CZYTAJ
W tym sezonie obaj zostali zwolnieni.

0

@Hektor16 Nie :)

0

@Giwera Nope :D

2

@Giwera Bingo :D
Razem z @Hektor16 brakuje Wam już tylko numeru 5 i 6. Chcecie jakąś podpowiedź?

1

@Hektor16 Tak, 2 to Pep :D
6 to nie jest Allegri, ale dobrze Ci idzie, bo już masz 3/6.

4

@Ignareks Pięknie wyglądasz. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

1

@Hektor16 @Giwera Tak, 4 to jest ten Hag.
3 to Slot.
Reszta się nie zgadza.
@Yoshi94 Niestety 0/3.
@PatrykBarca 0/2.

2

@Jakchcesz " to takie żarty są - jesteś super moderatorem i robisz super robotę naprawdę"

XDDD

0

@kosiarz92 @Krzysztof1987 0/4 na razie :D

2

Quiz #1

Kto pierwszy odgadnie wszystkich łysoli wygra herba.

https://zapodaj.net/plik-Dg2VRlBwAI

5

Kibice Fenerbahce witają Kante XDD

https://zapodaj.net/plik-ugtyzilcMW

0

@clyde 184 cm mam.

6

@MrErnest24 Cztery dni temu został normalnie powołany na mecz pierwszego zespołu przeciwko Strasbourgowi. Nie wszedł, ale to pewnie dlatego, że PSG grało w 10 po czerwonej kartce Hakimiego przy wyniku 1:1.

1

@Safrani 170 cm to niski.

0

@Safrani Ale byk. Ja jak dobijam do 87 kg to już się czuję niedobrze, chociaż rzadko tyle wychodzi. Zazwyczaj ważę w okolicach 82 - 84 kg.

0

@clyde Brzegi są super do jedzonka przecież.

0

@clyde Taaa... rekord. Trzy kawałki zjesz i będzie, że boli brzuszek i piccy nie jem przez kolejne dwa lata. Pochwal się potem ile zjedzone zostało i czy warto.

1

@clyde Słabiak. Na festiwal pączka byś się nie nadawała.

1

@clyde U mnie w biurze każdy kupuje pączki z innej piekarni i potem wpierdzielamy sobie. W tamtym roku chyba 10 zjadłem XD

3

@lajcior Na kolację zabieram.

1

@capricornusjrk Możliwe, co nie zmienia faktu, że często można znaleźć podobne wisienki w innych ogłoszeniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?