Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fog_W_1899 Jon Lajoie - Everyday Normal Guy 2
2
@kanver_ "Topowych ligach świata" i wymieniasz wielbłądzią ligę?
7
@July_6_BcN Typowa kobieta... Wszędzie nękanie i napaść.
0
@MessiForeverTheBest Tam chyba kilka drużyn jest pod skrzydłami arabskiego konsorcjum.
0
@Criss18Barca Byłem w zeszłym roku i czułem się bezpiecznie.
0
@FcPortoFan1999 To prawda. Legia -14 punktów do lidera. Takiej zimy może długo nie być.
2
@FcPortoFan1999 Ja też zakładam spodnie termiczne jak idę na spacer. To się nazywa rozum i godność człowieka.
0
@europejczyk Wtedy za podważanie decyzji arbitra lub okazywanie niezadowolenia gestami, a nie za symulowanie.
Ale wszyscy wiemy, że niektórzy piłkarze są pod tym względem nietykalni.
2
@Kai0 Sędzia uznał, że faulu nie ma, ale kontakt był. Kontakt może jakiś tam ból spowodować przecież, więc zawodnik ma prawo do krzyków i tak dalej.
2
https://streamable.com/lglktp
Joao Pedro RIP [*]
2
@europejczyk Jak jest kontakt, to nie daje się napomnienia, nawet jeśli gracz ewidentnie symuluje. Takie są przepisy.
0
@europejczyk Czy był kontakt?
1
@misiulator Piłka nożna regularnie.
Od czasu do czasu rower, siłka, bieganie, basen.
2
Władca Pierścieni na TVN.
1
Solanke co za gol!
0
Dzisiaj Real traci punkty. Early kickoff zawsze jest ciężki.
4
Sąd ODRZUCIŁ wniosek Realu Madryt o dostęp do dokumentów finansowych FC Barcelony za lata 2003-2021 w sprawie Negreiry!
Mundo Deportivo
XDD Serio do sądu się udali? Wstyd.
1
@escarabajo - Kochanie, gdzie jesteś?
- W sklepie, stoję w kolejce.
- To pospiesz się.
*stoi szybciej*
0
@Rastafarnianin Właśnie zabrałem się do czytania (po angielsku, więc mi trochę wolniej idzie), ale wyczuwam, że to może być złoto.
Na razie przeczytałem 100 stron i jest mnóstwo nowych pojęć, które ciężko zapamiętać.
0
Archiwum Burzowego Światła
Ktoś czytał?
0
@Hektor16 Historia jest mega, ale właśnie tego wątku miłosnego za dużo było w filmie moim zdaniem.
1
@escarabajo Czasem zgłaszam jak na przykład ktoś podaje fejk newsy. Czy takie coś jest usuwane? Nie.
0
@Hektor16 Z Księcia Półkrwi zrobili romansidło dla nastolatków trochę :/
0
@escarabajo W sumie regulamin i tak chyba nie jest respektowany przez moderatora, więc nigdy nie wiadomo.
8
Dzisiaj o 20 na TVN najlepsza część Harry'ego Potter'a, czyli Więzień Azkabanu.
3
@Talion Myślałem, że to zrzutka dla @Peciak przez chwilę.
3
Anna Lewandowska: Robert zadeklarował, że gdy skończy karierę, zajmie się w wakacje dziećmi, a ja będę realizowała swoje projekty.
Robert:
3
@PatrykBarca "Trochę" się nie pokrywa z tym co mówił.
1
@waletpl Raczej sprzedają jeśli mówisz o Standzie Larsenie.
0
@Kgorecki2500 Wygląda na mega przesuszoną :D