1

@Fog_W_1899 Jon Lajoie - Everyday Normal Guy 2

2

@kanver_ "Topowych ligach świata" i wymieniasz wielbłądzią ligę?

7

@July_6_BcN Typowa kobieta... Wszędzie nękanie i napaść.

0

@MessiForeverTheBest Tam chyba kilka drużyn jest pod skrzydłami arabskiego konsorcjum.

0

@Criss18Barca Byłem w zeszłym roku i czułem się bezpiecznie.

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Legia -14 punktów do lidera. Takiej zimy może długo nie być.

2

@FcPortoFan1999 Ja też zakładam spodnie termiczne jak idę na spacer. To się nazywa rozum i godność człowieka.

0

@europejczyk Wtedy za podważanie decyzji arbitra lub okazywanie niezadowolenia gestami, a nie za symulowanie.
Ale wszyscy wiemy, że niektórzy piłkarze są pod tym względem nietykalni.

2

@Kai0 Sędzia uznał, że faulu nie ma, ale kontakt był. Kontakt może jakiś tam ból spowodować przecież, więc zawodnik ma prawo do krzyków i tak dalej.

2

https://streamable.com/lglktp

Joao Pedro RIP [*]

2

@europejczyk Jak jest kontakt, to nie daje się napomnienia, nawet jeśli gracz ewidentnie symuluje. Takie są przepisy.

0

@europejczyk Czy był kontakt?

1

@misiulator Piłka nożna regularnie.
Od czasu do czasu rower, siłka, bieganie, basen.

2

Władca Pierścieni na TVN.

1

Solanke co za gol!

0

Dzisiaj Real traci punkty. Early kickoff zawsze jest ciężki.

4

Sąd ODRZUCIŁ wniosek Realu Madryt o dostęp do dokumentów finansowych FC Barcelony za lata 2003-2021 w sprawie Negreiry!

Mundo Deportivo


XDD Serio do sądu się udali? Wstyd.

1

@escarabajo - Kochanie, gdzie jesteś?
- W sklepie, stoję w kolejce.
- To pospiesz się.
*stoi szybciej*

0

@Rastafarnianin Właśnie zabrałem się do czytania (po angielsku, więc mi trochę wolniej idzie), ale wyczuwam, że to może być złoto.

Na razie przeczytałem 100 stron i jest mnóstwo nowych pojęć, które ciężko zapamiętać.

0

Archiwum Burzowego Światła

Ktoś czytał?

0

@Hektor16 Historia jest mega, ale właśnie tego wątku miłosnego za dużo było w filmie moim zdaniem.

1

@escarabajo Czasem zgłaszam jak na przykład ktoś podaje fejk newsy. Czy takie coś jest usuwane? Nie.

0

@Hektor16 Z Księcia Półkrwi zrobili romansidło dla nastolatków trochę :/

0

@escarabajo W sumie regulamin i tak chyba nie jest respektowany przez moderatora, więc nigdy nie wiadomo.

8

Dzisiaj o 20 na TVN najlepsza część Harry'ego Potter'a, czyli Więzień Azkabanu.

3

@Talion Myślałem, że to zrzutka dla @Peciak przez chwilę.

3

Anna Lewandowska: Robert zadeklarował, że gdy skończy karierę, zajmie się w wakacje dziećmi, a ja będę realizowała swoje projekty.

Robert:

3

@PatrykBarca "Trochę" się nie pokrywa z tym co mówił.

1

@waletpl Raczej sprzedają jeśli mówisz o Standzie Larsenie.

0

@Kgorecki2500 Wygląda na mega przesuszoną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?