2

Quiz #1

Kto pierwszy odgadnie wszystkich łysoli wygra herba.

https://zapodaj.net/plik-Dg2VRlBwAI

5

Kibice Fenerbahce witają Kante XDD

https://zapodaj.net/plik-ugtyzilcMW

0

@clyde 184 cm mam.

6

@MrErnest24 Cztery dni temu został normalnie powołany na mecz pierwszego zespołu przeciwko Strasbourgowi. Nie wszedł, ale to pewnie dlatego, że PSG grało w 10 po czerwonej kartce Hakimiego przy wyniku 1:1.

1

@Safrani 170 cm to niski.

0

@Safrani Ale byk. Ja jak dobijam do 87 kg to już się czuję niedobrze, chociaż rzadko tyle wychodzi. Zazwyczaj ważę w okolicach 82 - 84 kg.

0

@clyde Brzegi są super do jedzonka przecież.

0

@clyde Taaa... rekord. Trzy kawałki zjesz i będzie, że boli brzuszek i piccy nie jem przez kolejne dwa lata. Pochwal się potem ile zjedzone zostało i czy warto.

1

@clyde Słabiak. Na festiwal pączka byś się nie nadawała.

1

@clyde U mnie w biurze każdy kupuje pączki z innej piekarni i potem wpierdzielamy sobie. W tamtym roku chyba 10 zjadłem XD

3

@lajcior Na kolację zabieram.

1

@capricornusjrk Możliwe, co nie zmienia faktu, że często można znaleźć podobne wisienki w innych ogłoszeniach.

9

@clyde Ty i tak się nie łapiesz, bo jest wyraźnie napisane "schludność i posiadanie ładnego ciała".

5

https://zapodaj.net/plik-8z924Hhr9Y

Niektóre oferty pracy są zbyt atrakcyjne.
Wymagają 8 lat doświadczenia, a oferują wynagrodzenie na czas pod postacią minimalnej krajowej (stabilna sytuacja finansowa XD). Często zmieniający się grafik i umowa o pracę mogą przekonać niejedną osobę.

5

@Jakchcesz Ja zawsze czekam aż Pani podejdzie do mnie i powie "kup Pan jeszcze ze 3 grahamki, bo są świeżo wypieczone".

0

@takisobiektos Nie lubię francuskiego Podsiadło i jego mamusi.

5

@wpwelement Ale nie jest doprecyzowane. Ja nawet w odpowiedzi dopisywałem coś do linku, żebyście mi jej nie usunęli.

43

@wpwelement To może warto w końcu zaktualizować regulamin?

0

@Frimpong Czyli porównujemy dyspozycję zawodnika, który jest w dołku z zawodnikiem, który złapał formę. Nieźle.

EDIT: Nawet nie, że jest w dołku, ale nie świeci tak jasno jak w poprzednim czy jeszcze wcześniejszym sezonie.

10

@Faro Między Euro, a MŚ jest różnica dwóch lat kolego.
To jakby mówić, że 2 lata temu Vinicius bił się o ZP, to teraz też na pewno będzie grał dobrze.

16

@Faro "W sumie kto może im zagrozić?"

Mnóstwo reprezentacji. Wystarczy jeden gorszy mecz i odpadasz. Poza tym, istnieją przecież silne reprezentacje - Anglia, Chorwacja, Norwegia, Portugalia, Niemcy, Francja, Maroko.

1

@escarabajo Teraz pałeczkę przejął Wilson i odwala kawał dobrej roboty.

3

@escarabajo Nawet nie ogarnąłem, że gość odszedł z Fulham. Czasem go w FPL miałem.

0

@Who_you_mam Chyba największą stratą było odejście Kroosa i Modrica. Teraz brakuje im ewidentnie środka pola.
Bez Mbappe wyglądałoby to jeszcze gorzej, bo on jest jednoosobową armią.

5

@Ptasior Pamiętam jak w liceum jeden ziomek złożył życzenia urodzinowe Cristiano na Naszej Klasie. Potem chodził cały dzień podjarany, bo mu odpisał XD

0

@bartekvisca Znając Wojtka, to pewnie sam zaproponował, żeby bronił Garcia.

0

@VegetaPolska No tak, ale ile dana gra jest w abonamencie? Załóżmy, że miesiąc. Po miesiącu dalej można grać?

1

@VegetaPolska To opłaca się w ogóle mieć ten abonament czy już bardziej z przyzwyczajenia opłacasz?

2

@sebasarna Nie, bo na śmietankową nie zaglądam, komentarzy na FB nie czytam, mam przyjaciela, który jest kibicem Realu i zawsze można z nim podyskutować i pośmiać się zarówno z Barcelony, jak i Realu. Meczów też ich nie oglądam.

2

@Faro Balde jest tragiczny w dośrodkowaniach. Powinien być to główny atrybut bocznego obrońcy grającego w tak ofensywnych drużynach jak Barcelona, a u niego jest to mankament.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?