0

@draxidox Raczej sarkazmu użył kolega :D
Też mam mieszkanie spółdzielcze i chciałbym, żeby mój blok stał się wspólnotą. Niby tylko 8 mieszkań na cały blok, a i tak nie wszyscy chcą się zgodzić.

3

@Kgorecki2500 Znając Twoje upodobania kulinarne, to Ty byś nawet pączkiem posypanym zwykłym cukrem nie pogardził XD

6

@BorzyKrzys Pokolenie płatków śniegu. Najważniejsze, że do paczkomatu przyszły witaminki dla psiecka.

9

@draxidox Po co się bierzesz za robotę, jak nie umiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@fart Wiesz, że Twój nick po angielsku to pierdzieć, puścić bąka czy bździć?

1

@lajcior 3. Pokrój ogórki KISZONE w kostkę.

Dodałbym jeszcze jogurt naturalny lub skyr.

0

@Lord_S Kup jak człowiek na oficjalnej stronie Barcelony. W przypadku jakichkolwiek problemów otrzymasz pomoc lub zwrot biletów. Pośrednik Cię oleje jak tylko pojawią się problemy.

5

@fcbarcafan19 Pewnie naoglądał się szwedzkich filmów o pierwszych wikingach, gdzie większość obsady jest czarnoskóra...

0

@clyde Wjechałbym, ale mam tyle gier na liście do zagrania, że nie wiem czy się do 2035 wyrobię. Chyba będzie trzeba przesunąć Gothica na górę listy.

0

@europejczyk To nie są te same pączki. Nie wciskaj ludziom kitu.

0

@europejczyk To nie są te same pączki.

5

@Sulimo Zapłacono: 2,16 PLN.

0

@Azi Dyskusja - wymiana opinii między osobami o odmiennych poglądach.

Się zbłaźniłeś typie. Cię wyjaśnili wyżej.

5

@tbas Po co ma mówić, skoro wygraną ma w kieszeni? Mogłoby wyciec nawet zdjęcie jak jest na imprezie z Vinim i Mbappe, a i tak wygrałby te wybory.

2

@Cyzix Mutti to nawet Włosi polecają.

2

@Laminedependencia :(
No to daję Ci lepszą propozycję, jak chciałeś - makaron z sosem i mięsem mielonym :D

2

@Laminedependencia ale mięso tam dodasz, prawda?

0

@PatrykBarca Przewinęło się tam kilku fajnych piłkarzy - Kane, Son czy Berbatov, których bardzo lubię.
@Eklerek Kibicuję bardziej Barcelonie, a jakoś nie nienawidzę Realu :D To są tylko kluby piłkarskie. Co innego gdybym chodził na mecze, brał w tym czynny udział, czuł napięcie pomiędzy zespołami czy kibicami.

1

@Eklerek Ja tam jakoś lubię Tottenham. Na pewno przepadam za nimi bardziej niż za United czy City.

0

@Azi "w mojej opinii był to bardzo istotny zawodnik "

"Ty chłopie masz swoją opinię a inni mają swoją. Skoro typ wygrał ZP i to zasłużenie to raczej nie był beznadziejny"

"typie autor tego zdania już Cię prostował. Nie rób z siebie głupka, który tłumaczy autorowi danej wypowiedzi co miał na myśli XD


Wcale nie to była dyskusja. To, że nie potrafisz dyskutować, to nie znaczy, że tego nie robiłeś. Brałeś udział w dyskusji tylko bardzo nieumiejętnie Ci to szło.

0

@Azi Nie uważam, żebym w żadnym momencie prowadził dyskusję gorzej niż @NeroTFP1, po prostu ze mną nie potrafisz dyskutować, bo jesteś uprzedzony co do mojej osoby. Najwyraźniej wciąż trzymasz urazę po tych "poufnych informacjach", zrozumiałe :) Jesteśmy tylko ludźmi.

Można skorzystać z porady kolegów wyżej i "iść się przewietrzyć".

2

@Azi Człowieku, weź przeczytaj jeszcze raz dyskusję. Zacząłeś coś piać o "logicznych argumentach", których nie dostarczyłeś ani razu. Pomimo tego, że napisałem, że Dembele w PSG jest świetnym zawodnikiem i zasłużył na ZP, to w Barcelonie nie był "największym" zawodnikiem jak sugeruje @Messiah10. Pokazałem Ci to w liczbach, ale jedyne na co się wysiliłeś to "mam inną opinię" XD

Zniżyłem się do Twojego poziomu i zapodałem tekstem o kawie, bo widać, że normalne argumenty i dyskusja to dla Ciebie za wysokie progi.

Podsumowując, Twoim argumentem na to, że Dembele w BARCELONIE był jednym z największych jest to, że to jest Twoja opinia, i że wygrał Złotą Piłkę w PARIS SAINT GERMAIN. Idąc tym samym rozumowaniem, to Pjanić był w Barcelonie jednym z największych, bo był przecież kluczowym piłkarzem w innych klubach.

0

@Azi Napij się kawy, bo widać ewidentnie, że nie jesteś dzisiaj w najlepszej formie na dyskusje.

9

@Azazel_Pazuzu Ten co chce na marskość wątroby umrzeć.

0

@Azi Wygrał ZP w Barcelonie?

"Barcelony, która straciła swoich największych zawodników jak Dembele i Messi"

Najwyraźniej nie zrozumiałeś sensu tego zdania. I nikt w tym wątku nie użył słowa "beznadziejny", więc sobie nie dopowiadaj.

0

@Azi Tak istotny, że w swoim najlepszym u nas sezonie miał mniej goli niż Lewy, Raphinha czy Fati i o jedno trafienie więcej niż Torres czy Pedri.
Był drugi pod względem asyst (9), ale inni robili podobne liczby - Lewandowski (8), Gavi (7) czy Kounde, Alba, Balde (6).
Największych to można właśnie wymienić Albę, Rakitica czy Busiego, a nie Dembele, który miał więcej złych, bezproduktywnych meczów w Barcelonie niż tych dobrych. O ile w ogóle grał.

Dembele często jest wymieniany jako jeden z większych flopów transferowych Barcelony, nie bezpodstawnie.

1

@Messiah10 Nie kwestionuję tego, że Dembele jest aktualnie świetnym piłkarzem i zdobywcą ZP, ale w Barcelonie zdecydowanie nie był ani najlepszy, ani największy.
@Azi Informacja poufna - Dembele w Barcelonie nie był jednym z "największych".

16

@Messiah10 "która straciła swoich największych zawodników jak Dembele"

XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?