1

@Rhaan A kto tak mówi?

3

@ProMILs Tego co lustro denerwuje xD

1

@Cryptolis Ten jaki ruski agent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

Kanał Zero to TOP


dziennikarskiego szamba.

34

Oficjalne konto na Instagramie Benfici wrzuciło zdjęcie Prestianniego z opisem "Razem, po Twojej stronie".

3

@SkN Ależ Cię boli wielki dziennikarz Pan Tomasz Ćwiąkała.

1

Czy moja dziewczyna coś ukrywa? Nie po raz pierwszy znajduję ten kabel, nie mogę znaleźć skąd pochodzi. Jakieś pomysły?

https://zapodaj.net/plik-OqhsSpNppl

0

@AlexDark00 No i to było też pewnie irytujące, bo chciałeś jakieś akcji w 20-minutowym odcinku, a dostawałeś 10 minut retrospekcji i drugie 10 minut talk no jutsu, a fabuła nie posunęła się do przodu.

0

@AlexDark00 Możliwe, ale mnie na przykład nudziło oglądanie po raz enty jak Naruto robi większą dziurę niż Sasuke :D Było to dość ważne wydarzenie i według mnie nie było potrzeby, żeby o tym co jakiś czas przypominać.

0

@Roobo Nie mówię o fillerach nawet. Czasem jedna scena była wałkowana 20 razy w retrospekcjach.

0

@papryk13 Obejrzałem całe, zajęło mi to kilka lat. Połowę materiału można by było usunąć i historia nie straciłaby nic na znaczeniu.

2

@Kgorecki2500 InPost już od dawna nie był polski.

0

@PatrykBarca Zdarzają mu się rajdy z własnej połowy, gdzie na szybkości mija 2 czy 3 przeciwników, ale na tym koniec. Jak tylko przekracza środkową linię boiska, to traci głowę i nie wie co robić dalej.

1

@mientusek1407 de Jong ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Szmulek Co jak co, ale akurat Balde to szybki jest i często to pokazuje przecież.

1

@Chimera Albo ma gdzieś to i patrzył się z politowaniem jak Vinicius biegnie do sędziego.

0

@loswariatofano Może kiedyś. Teraz 90% piłkarzy to pipki, za przeproszeniem.

1

@zadafcb Anatolij Popielcow - radziecki inżynier, w latach 60. XX wieku odpowiedzialny za usprawnienie procesu spalania węgla w piecach produkcji sowieckiej. Rewolucyjne rozwiązania zaproponowane przez Popielcowa znacząco przyczyniły się do zwiększenie wydajności radzieckich fabryk, a co za tym idzie - do wzrostu gospodarczego.

W uznaniu za jego zasługi raz w roku w środę obchodzone jest święto, którego kulminacyjnym momentem jest symboliczne posypanie głowy produktem spalania węgla - stąd nazwa Środa Popielcowa.

2

@Rastafarnianin I Kaliszanie, bo może ten biały puszek zakryje szaro-bure blokowiska i obsrane chodniki.

1

@Szczygiel06 Nie no, jednak trochę by zmienił. Przykładowo nie byłoby napomnienia, a w konsekwencji wykluczenia Kalulu w meczu przeciwko Interowi.
Zgodzę się natomiast, że w piłce nożnej bardzo wiele zależy od interpretacji i sędzia w wielu sytuacjach wybroni się z każdej decyzji.

5

Kiedy ktoś Cię wyzwie w szkole i biegniesz poskarżyć się nauczycielce


1

@Criss18Barca Hmmm, trochę bez sensu jest dla mnie porównywanie igrzysk zimowych z letnimi.
Żeby ocenić wynik medalowy na igrzyskach, trzeba wziąć pod uwagę, jaki był potencjał medalowy przed ich rozpoczęciem, a jaki jest wynik końcowy.

1

@Kapitan_SW Ja jestem sędzią (nawet tym z niższych lig) i wiesz jak, według mnie, często myli się La Rambla?

24

Teraz zobaczyłem akcję z Valverde. Przecież to jest ewidentnie czerwona kartka... Ziomek patrzy się na przeciwnika i z premedytacją wali mu z piąchy po mordzie.

5

@Criss18Barca Dzięki :) Właśnie kończę kanapeczkę z kurczakiem na śniadanie, a na obiad mam enchiladas z mięsem wołowym. Na kolację myślę, żeby zrobić sobie jakąś małą pizzę z pepperoni.
No i oczywiście pomiędzy tymi trzema posiłkami wlecą jakieś bananki lub jabłka, może nawet Grzesiek czekoladowy.

10

"Viniciusa nie można obrazić!
Jak na razie nie wymyślono takich słów, które by go obraziły. Istnieją tylko słowa, które mówią kim on jest!!!"

XD

4

No i brawo Monaco. Prowadzą 2:0 z PSG.

1

@Arden 10%, czyli setki piłkarzy, wygrało więcej, a książki brak.
Yamal super materiał na książkę ma, ale jeszcze nie teraz. Niech on się na piłce skupi, żeby przypadkiem za 10 lat nie było rozdziału "Mogłem wygrać dużo więcej".

3

Według hiszpańskich mediów Lamine Yamal zaczął pisać o sobie książkę...
Rozdział 1: "Moja wewnętrzna otchłań"

Kumam, że to jest epokowy talent, ale niech on się skupi na piłce i najpierw coś osiągnie, bo jest mnóstwo piłkarzy, którzy powinni napisać książkę przed Yamalem.

1

@Arden W ManU grał na 9 w tym sezonie, gdzie wykręcał super liczby. Myk jest taki, że większość goli i asyst zanotował jako skrzydłowy. W roli napastnika wyglądał słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?