Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk Kiedyś na Polsat Sport pamiętam, że mówili o tym w zapowiedzi Sevilla - Betis.
0
Oooo w niedzielę Gran Derbi.
1
Na wsi trzeba poruszać się ostrożnie
https://streamable.com/v9rfk1
1
PSG
Chelasea
Galatasaray
Liverpool
Real
City
Atalanta
Bayern
No nie powiem, druga połówka drabinki wygląda groźnie XD
0
City - Real tradycyjnie XD
1
@Bolton Wiadomo, to dałem tylko w ramach ciekawostki :D
0
@Bolton Zaoferował go zanim ten trafił do Europy.
0
Josep Maria Minguella (poprzedni agent Juliana Alvareza):
Zaoferowałem Juliana Barcelonie za 20 milionów euro, ale zamiast tego wybrali Ferrana Torresa za 60 milionów euro.
0
@Sinirsey Tak xD Kto by nie zazdrościł białorycerzyku?
0
@clyde Ty to może do roboty idź, a nie cały dzień siedzisz i grasz w gry, z lekkimi przerwami na spacery?
1
Centrum Badania Opinii Publicznej przy Instytucie Socjologii Akademii Nauk Republiki Czeskiej wskazuje, że Czesi uważają Polskę za największego sojusznika.
Kurevsko dobre novinki
1
@mmaciass Władca much ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+much-1990-104383
0
@Kinginiesta "kłócić" w cudzysłowie oczywiście :)
Wiadomo, że takich sytuacji masz na razie mało, ale jednak występują, więc @qbsonFCBarca też trochę racji miał.
1
@Kinginiesta I tutaj mogę się kłócić.
Tutaj bank odmówił wypłaty pieniędzy.
2
@Kinginiesta Do tego ta nieskazitelna dykcja.
32
Już niedługo:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/3de1419ed7a5bd37808732d3af81963143c933fc29f36aa59d9420fe73657f6d,w400.jpg
0
@AmigoBlancos AI ziomeczku.
3
@draxidox Jeszcze chcieli zmienić pas ruchu na ciągłej, bo włączyli kierunek XD
2
@Bolton Mówi to ziomek z oskórowanym człowiekiem na avku XD
0
@BulaKG Jaki Al? Al Bundy?
2
https://streamable.com/j22oau
Mars w tej chwili, 225 milionów mil stąd. Widok z łazika.
0
@Safrani Okey. Skoro napisałeś "nie", to masz rację - nie mylisz się.
1
@Safrani No to Ci pokazujemy, że jednak możesz się lekko mylić.
0
@Safrani Stwierdziłeś, że ludzkość poszła w złą stronę, bo ktoś dobrowolnie obejrzał filmik z morderstwa w Internecie.
1
@clyde Lata 90. (ok. 1993): ~ 0 oglądania filmików z kategorii gore na twitterze na 100 tys. osób.
Teraz (2023/2024): ~3-4 oglądania filmików z kategorii gore na 100 tys. osób
Cześć, toniemy jako ludzkość.
0
@Ojciec5tkidzieci Może dlatego, że jest to niepisana zasada i ktoś musiałby wytłumaczyć młodym kierowcom o co chodzi. Teraz masz google maps, yanosika czy inne nawigacje, w których są takowe ostrzeżenia. Młodzi tego używają, więc nie widzą potrzeby, żeby ostrzegać innych światłami. Kiedyś nie było telefonów i aplikacji, więc kierowcy radzili sobie w inny sposób.
3
@Safrani "500 i 100 lat temu ludzie chodzili srać za chałupę"
"Ludzkość poszła w cholernie złą stronę"
Czy widzisz, że sam sobie zaprzeczasz? Ludzkość poszła w cholernie dobrą stronę. Kiedyś ludzie oglądali egzekucje na żywo, zabijali się, mordowali na potęgę.
1
@Safrani Dobrze, że nie żyłeś chociażby 100 lat temu, bo pewnie omdlenia na każdym kroku.
1
@Frimpong Nawet za 5 000 PLN :D Wygrana Realu nic w moim życiu nie zmieni, a tak to kupiłbym sobie coś fajnego.
0
@FcPortoFan1999 Brak jakichkolwiek podstaw do czerwonej.