2

@BojanKriKicz Poleciałeś.

4

Dawno Barcelona nie zafundowała mi takich emocji. Bardzo dobrze się oglądało chłopaków.

2

Jeszcze jeden. Przypominam po raz kolejny, że niektórzy poszli spać po 15 minutach meczu XD

0

@clyde Chyba jednak nie :D

5

@ZwyklyKibicBarcy04 A jak ma nie stwarzać, skoro wszystko stawiamy na atak? Trzeba ryzykować.

0

@bodzio10 I jak?

4

Jeszcze dwie. Szkoda, że cieniasy poszły już spać, bo w pierwszych 15 minutach nie strzeliliśmy nic

1

Jeszcze trzy. Szkoda, że już niektórzy wyłączyli XD

0

20 minuta, a tu niektórzy wręcz płaczą, że już po meczu XD Czy Wy jesteście normalni?

2

@MessiForeverTheBest Czysta podobno, więc 40%

4

Lionel Messi od 2018 roku strzelił więcej goli z rzutów wolnych niż z rzutów karnych
• gole z rzutów wolnych: 36
• gole z rzutów karnych: 35

2

@4drian0 Wtedy ciężko, bo musisz językiem robić uniki pomiędzy ostrzami.

5

@GeneralXavi Na minus.

3

Oblizywanie blendera/miksera podczas robienia ciasta/deseru? TOP

0

@PatrykBarca Takie komunikaty dostaję od kontrahentów przy byle pierdnięciu. Na razie nie ma co panikować.

0

@Kamiloza91 Nie o to mi chodzi. Po prostu wiele osób jest tutaj tak zaślepiona nienawiścią (co jest w sumie dla mnie śmieszne biorąc pod uwagę fakt, że to jest tylko piłka nożna i my nawet nie mieszkamy w Barcelonie), że życzą spadku Realowi czy Espanyolowi.
Dla mnie zawsze El Clasico czy derby z Esnanyolem są ciekawsze niż takie mecze przeciwko Rayo czy Elche.

0

To znaczy, że nie musimy się już martwić o rejestracje piłkarzy?

2

@Laminedependencia Alexander Isak "widzisz mnie?"

1

@Bernard777 Jak to nie ma? Rudiger, Valverde na przykład.

0

@Dankho94isback Proces, który nie daje Ci żadnej gwarancji sukcesu. Ja swoje zdanie podtrzymuję - bez Realu ta liga stałaby się jedną z nudniejszych na świecie.

0

@Dankho94isback Tak samo jak Newcastle? :D
Pewności nie masz. Ja tam lubię naszą rywalizację z Realem, dzięki temu liga jest ciekawsza. Gdybym był kibicem PSG lub Bayernu, to mi się by po prostu tych meczów ligowych nie chciało oglądać, bo praktycznie co roku (z małymi wyjątkami) masz pewność, że będziesz mistrzem.

0

@Dankho94isback Atletico od kilku sezonów robi grube transfery i co z tego?

3

@Kamiloza91 Załóżmy, że Real spada i co dalej? Z kim będziemy rywalizować? Z Atletico, które już po 15 kolejkach wypisze się z wyścigu o majstra?

1

@PatrykBarca Pracuję w logistyce, na razie nic nie wiadomo.
Jest informacja tylko, że "Klienci powinni spodziewać się potencjalnych opóźnień lub nawet odwołań lotów, ograniczeń przestrzeni ładunkowej oraz krótkoterminowych zmian stawek w nadchodzących dniach i tygodniach."

0

@maroon Konflikty na Bliskim Wschodzie są prawie cały czas...

2

@EzioAuditoreDF No i elegancko. Tylko grzeczniej tym razem, bez perma proszę.

0

@EzioAuditoreDF Od jak dawna obserwujesz stronę, ale dopiero dwa dni temu postanowiłeś założyć konto?

2

@Kacper1432 Przeczytaj jeszcze raz.

dlaczego ludzie tak bardzo PRZEJMUJĄ SIĘ i PRZEŻYWAJĄ to

1

@NeroTFP1 Też się nad tym zastanawiam.
Natomiast, czy się zgadzam z Ćwiąkałą, czy też nie, to po prostu dobrze mi się go słucha przy gotowaniu czy innych obowiązkach domowych. Umila mi gość czas.

0

@Sulimo No i elegancko, zawsze z przyjemnością słucham Pana Tomasza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?