3

@Arden Przecież to ustawka jest. Albo się dogadał z hotelem, albo miał normalnie wykupione śniadanie.

1

@adi7adi8 Jak w B-klasie będziesz czas zatrzymywał?

4

@Luciano99 Cię boli wielki Arsenal. Screena zrobiłem.

https://zapodaj.net/plik-lQ3qdmSTH8

Niedługo będzie bolał jeszcze bardziej haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dawidw4 Teraz pochwal się co napisałeś, że dostałeś bana. Słowo w słowo napisz.

0

@Beztroskii Też bym go z chęcią widział w Barcelonie, ale obawiam się, że czeka go transfer do Premier League.

1

@JanuszKorwinMikke To zapodaj liczby :D

0

@Antimadridista_WR Teraz pokaż wczorajszy "faul" Gyokeresa.

1

@JanuszKorwinMikke To teraz Panie Januszu podaj mi liczby, które dla Barcelony generował Leo Messi.

0

@Cyzix Ważne, że szybko i tanio zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

1

@FiscaelBarca Ja tam Laporcie nie ufam za grosz. Szwagier otoczył się swoimi ludźmi, rzuca populizmami i działa bez ładu i składu. Zatrudnienie Flicka ratuje jego kadencję. Więcej minusów niż plusów.

0

@RoberDzik Chciałbym zobaczyć minę Laporty, gdyby się okazało, że przegrał :D

2

@BojanKriKicz Na pewno przejdzie, biorąc pod uwagę fakt, że to nawet nie trzeba nie chcieć dziecka, ale można przechodzić różne choroby, być bezpłodnym lub po prostu starać się, ale mieć pecha.

2

@lajcior AoM super giereczka dzieciństwa

2

@Jakchcesz Mama im tankuje, więc mają kasę na mąkę, ryż, makaron i srajtaśmę.

2

@sebasarna Wiadomka. Wtedy tryplet co roku nasz :D

12

@sebasarna Oczywiście, oczywiście. Byśmy kupili Coutinho i Dembele, a potem Griezmanna i wszystko zamiatamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@Jakchcesz Twojej mamie to obojętne, bo zawsze za 100 PLN tankuje, więc co za różnica?

1

@mmaciass U mnie przed wojną była po 5.84 :D W kujawsko-pomorskim mamy chyba najwyższe ceny.

10

@bartekvisca Ropa poszła w górę, to ceny na stacjach też od razu poszły w górę.
Jak ropa pójdzie w dół, to ceny nie spadną, bo "musimy sprzedać stany magazynowe, które kupiliśmy na górce" XD

2

Nikt

Niektórzy lambrowicze w niedzielny poranek, w którym namawiają do wiary:
https://streamable.com/qp3jnn

3

@gumaz Nawrockiego, ale wstydzą się przyznać XD
Nawet kilkoro moich znajomych też na niego głosowało, ale niechętnie się do tego przyznawali, trzeba było ich za język ciągnąć.

5

@Herato Tak, to jest ten sezon.

0

@bodzio10 Ale było blisko :) Wiara uzasadniona.

2

@PatrychoO Mi się serio nigdy nie podobała. W Euforii wyglądała odpychająco.

1

@July_6_BcN PTSD masz

2

@BojanKriKicz Poleciałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?